Kako prici nekoj?

Da se primetiti, ima povoljno da se kupi antifriz na buvljaku.

Mada ja licno ne volim te nadurene. Obicno samo iskuliram dalje.

Mada, hvala sto me podseti koliko je to prilazenje zeni zapravo jedno grozno iskustvo.

Ziveo internet momci i srecna Nova Godina :zcool:
 
E jbg sad. Sta sad treba da uradi? One zvizducu okolo njegvo ime kao neke srednjoskolke a on sad treba da uleti ko mr zverka da ih iznenadi,nasmeje, zadivi, i ostavi ih u razmisljanju kako su uspele da mu daju br tako brzo.
da i da mi kazu odjebi nismo gledate tebe gledale smo ronalda z:)

Mozda haluciniras.
edit:
nista lakse pridjes i predstavis se
haluciniram sto posto. ja sam poznati halucinist :D

Al bre otkud znate moje ime?
Sta sta, nema sta, ko si ti bre kgb fbi cia?
Da me castis kafom i zanimljivim razgovorom sada inace cu te prijaviti policiji za imena.
najbolji komentar haha
 
Ја сам у животу стартовао само једном женско мојих година и једно 25 маторих жена 60+. Сачекам је негде где је осама, где мало људи пролази и као гледам у даљину. Кад се она приближи, кажем јој: "Опростите госпођо....." ! И сад она стане мислећи да 'оћу нешто да је питам. Ја додам: "Добро изгледате"! Она стане на три секунде. Нека каже хвала и прође, нека само прође, нека се насмеје. Кад питам да ли би пристала да се упознамо, нека каже да је удата, нека да има унуке. Пар њих је пристало само на кафу али сам видео у старту да ме мувају за лову и онда ја то одјеббем. Немам паре а и да имам не бих јој дао. Суштински, никад нисам срео неку мојих година (нешто млађа-нешто старија) са којом сам прво имао пар месеци "припреме" кроз разговоре и упознавање па онда да ту "падне" неки излазак и томе слично. Није суђено, јбг.
 

Back
Top