kako postujete?

da li odgovarate na post odmah pročitavši naslov
da li pročitavši uvod refleksno
da li razmišljate bar malo o odgovoru
da li čitate celu temu ili više postova pre odgovora
da li klikćete pošalji odlučno ili proveravate post pre slanja
da li formirate post editujući ga tokom čitanaj teme ili promišljanja
dakle kakav ste riplajač

kako kad
kako ko
 
da li odgovarate na post odmah pročitavši naslov
da li pročitavši uvod refleksno
da li razmišljate bar malo o odgovoru
da li čitate celu temu ili više postova pre odgovora
da li klikćete pošalji odlučno ili proveravate post pre slanja
da li formirate post editujući ga tokom čitanaj teme ili promišljanja
dakle kakav ste riplajač

Kada mi se zasvidja naziv teme, primaknem miša na sam naziv, da mi izbaci ono prozorče, da vidim ukratko o čemu se radi. Ako je tema, zaista ok, kliknem na naslov, da pročitam sve, razrada i pitanje. Tada pristupam pisanju onoga šta mislim, sta zelim da iznesem. Naprosto, spontano pišem, kao što bih na istu zadatu temu, pričala sa nekim u četiri okca, što se kaže. Znači, pišem iz duše. Istinito. Kada ga napišem, kliknem "Pošalji brz odgovor" i još jednom pročitam, da vidim pravopisne greške. Ako ih ima, editujem, ako ne, ondaK ode još jedno "čedo" od mog posta, jedan komadić moje duše utkan u svako slovce, svakog teksta ovde. Volim da odgovaram i na repliku, što da ne. Ne bojim se toga, imam svoj stav, koji ću uvek argumentovano braniti, ili se složiti sa nekim da u nečemu grešim. Volim diskusije. :) Nikada se ne raspravljam, ne prepirem sa budalama, to mi dodje ispod časti. ♥
 
da li odgovarate na post odmah pročitavši naslov
da li pročitavši uvod refleksno
da li razmišljate bar malo o odgovoru
da li čitate celu temu ili više postova pre odgovora
da li klikćete pošalji odlučno ili proveravate post pre slanja
da li formirate post editujući ga tokom čitanaj teme ili promišljanja
dakle kakav ste riplajač

:cool:

a ti bi da besplatno dodjes do malih tajni velikih forumskih magova?
e pa nece moci :ljutko: nismo mi tako naivni... :hahaha:

imam ovde u svom kabinetu sekretaricu koja mi izdvaja interesantna pitanja
ja diktiram (obično zagledan u gradsku vrevu ), ona kuca.

tako sam i sumnjao...
sigurno imas i posebnog savetnika za svaki pdf? :think:
 
Najprije procitam uvodni post, smuckam, analiziram jedno par minuta, sati, dana ili mjeseci da vidim ima li logickih ili cinjenicnih nedostataka, onda sporim ali sigurnim pokretima (emotivno i fizicki napaljen) napisem svoj, procitam ga par puta, pogotovo kad odem na WC solju da izbacim gomilu dnevnih stresova, isprintam kopiju i nalijepim iznad radnog stola da se divim svojim skladnim i bujnim recenicama koje odisu sarmom, rjecitoscu, karizmom i smislom.
Provjerim naknadno naziru li se pravopisno-gramaticko-stilsko-leksicko-semanticki nedostaci (koristim sto vise posudjenica grckog i latinskog porijekla da ispadnem inteligentan i nacitan). Ako pak ima, onda marljivom strpljivoscu esnaflije klesem i tesem, citam naglas sve dok ne postanu savrseno ukomponovani segmenti, ratosiljam se bilo kakvog tehnoloskog viska i nakon toga posaljem svoj odgovor i citam ga s velikom ljubavlju i paznjom barem 10 puta dnevno par godina (ukljucujuci vikend), divim se sam sebi kako sam pametan, zlatan i savrsen u moru bulevarskih mediokriteta, sujetnih i prostodusnih osoba, duhovne bijede, konjunkturnog sunda i afirmisanog neznanja utilitarne i degenerativne zajednice.
Eventualno ponovo provjerim ima li kakvih gutanja (Do you spit or swallow?) slova, ubacim katkad poneku jetku psovku kao zlicu Vegete. Obavijestim kompletnu rodbinu, prijatelje, kolege, poznanike, svoje bivse nastavnike i profesore (pogotovo njih, da uvide da nisu uzaludno biljezili neopravdane sate) o svakom novom postu da se i oni dive jednom nesumnjivom talentu, ovaplocenju individualizovane svijesti i ozlojedjenom, bogobojazljivom apelu protiv vjecite ljudske gluposti.

uglavnom svi tako radimo
ali retki su oni koji hoce da priznaju
 
da li odgovarate na post odmah pročitavši naslov
da li pročitavši uvod refleksno
da li razmišljate bar malo o odgovoru
da li čitate celu temu ili više postova pre odgovora
da li klikćete pošalji odlučno ili proveravate post pre slanja
da li formirate post editujući ga tokom čitanaj teme ili promišljanja
dakle kakav ste riplajač
procitam uvodni post ako zelim da odgovorim
nekad i samon aslov ako je post predugacak
razmisljam uvek
ako je zanimljiva tema citam i poneke postove
proverim post nakon slanja pa ispravljam
 
da li odgovarate na post odmah pročitavši naslov - NE OBIČNO PROČITAM O ČEMU SE RADI
da li pročitavši uvod refleksno - SAMO AKO NE ŽELIM DA UČESTVUJEM U TEMI
da li razmišljate bar malo o odgovoru - OBIČNE NE MNOGO
da li čitate celu temu ili više postova pre odgovora - AKO JE TEM AZANIMLJIVA PROČITAM VIŠE POSTOVA. AKO NIJE ONDA SAMO PRVIH PAR.
da li klikćete pošalji odlučno ili proveravate post pre slanja - OBIČNO PROVERIM, SKLONA SAM GUTANJU SLOVA PRI KUCANJU
da li formirate post editujući ga tokom čitanaj teme ili promišljanja - PRVO SVE SMISLIM, PA NAPIŠEM
dakle kakav ste riplajač
 

Back
Top