Kako poboljsati efikasnost u osvajanju zena

Izgovoreno ime ima jak podsvesni efekat. Kad recimo na nekom sajtu za flert uocite curu koja vam se dopada i primera radi zove se Jelena dovoljno je da napisete JELENA zdravo

Verovali ili ne izgovaranje imena na pocetku recenice bilo da je u poruci ili verbalno ima jak ali bas bas jak hipnotcki efekat i podsvesno ta soba ce vam vise veorvati nego da izostavite ime na pocetku recenice. Jako je bitno dakle da ime bude na samom pocetu recenice, nikako na primer "zdravo Jelena" ili samo "zdravo"
jel si ti isti onaj sto si tvrdio neki dan da zene vole zadrigle vojislave i da ako nisi takav da nemas sanse? :hahaha:
 
zavisi dal pricamo o muvanju preko neta ili uzivo(i koji vam je cilj muvkanja:lol::mrgreen:),ali evo ja da dam poneki savet:
biti :samouveren i blago bezobrazan(al ne nekulturan),pomalo kavaljer(al ne da trcis za njom),duhovitost je +,kad pricate sa ribom nemojte da izmisljate i preterujete u hvalospevima(tipa ja i ja) ili da je previse hvalite kako je lepa i bajna,nemojte ni previse da blebecete da riba ne moze da dodje do reci(i obrnuto)..znaci deco mera je majka,i budite prirodni,a ne neka tamo glumatanja smekerice;)
al sto na krsti seruckaju to mi nije jasno,zasto,cemu i odakle im takve ideje :lol:mislim neproduktivne ideje;)

Niste procitali ono sta pise izmedju redova!! Jel si cula za hipnozu? Epa vidis hipnoza je tehnika koju svako moze da nauci. I u hipnozi postoje nivoi majstorstva pa tako vrhunski majstor hipnoze moze sledece http://www.alo.rs/vesti/bizzare/hipnotisao-trgovca-i-sve-mu-odneo-video/76820

Nismo svi lepotani i bogati da mozemo lako osvajati DANASNJE zene
 
moze i jugo da se nabudzi:lol::mrgreen:
5611212811_5a5d87fc1e_b.jpg

a dzaba ti sve ako ne znas da vozis:zper::lol:

Za ovakvim autom bi u Crepaji odlepili :heart2:
 
zavisi dal pricamo o muvanju preko neta ili uzivo(i koji vam je cilj muvkanja:lol::mrgreen:),ali evo ja da dam poneki savet:
biti :samouveren i blago bezobrazan(al ne nekulturan),pomalo kavaljer(al ne da trcis za njom),duhovitost je +,kad pricate sa ribom nemojte da izmisljate i preterujete u hvalospevima(tipa ja i ja) ili da je previse hvalite kako je lepa i bajna,nemojte ni previse da blebecete da riba ne moze da dodje do reci(i obrnuto)..znaci deco mera je majka,i budite prirodni,a ne neka tamo glumatanja smekerice;)
al sto na krsti seruckaju to mi nije jasno,zasto,cemu i odakle im takve ideje :lol:mislim neproduktivne ideje;)

Jesi ti beše ona što šeta mačku?:think:
 

Back
Top