Како нас ЕУ лаже?

Другим речима, уцењују нас тиме, иако знају да ми знамо да никад нису ни мислили да нас приме у ЕУ, а ми пристајемо на ту уцену?
Какав апсурд.
preslabi smo da se odupremo.. nismo mi Rusija ili Kina pa da možemo da vodimo nezavisnu politiku..a svakim korakom na putu koji su nam zacrtali smo sve slabiji, sve manje u mogućnosti da se otrgnemo od njihove kontrole... imaš li neko rešenje?
 
Не може то насилним путем. Онда ћеш увек имати две (или више) фракције које ће наизменично дизати устанке. То ничему не води, осим даљој подели и још већем удаљавању подељених страна..

.........


Наши политичари. Прати фабулу. :)

Народни Устанак се изучава у премету Политичка теорија и нема ту не насиља.

......

Знам. Него то изражавање. Наши политичари нисмо МИ.
То је однарођена елита која се бави политикантсвом.

preslabi smo da se odupremo.. nismo mi Rusija ili Kina pa da možemo da vodimo nezavisnu politiku..a svakim korakom na putu koji su nam zacrtali smo sve slabiji, sve manje u mogućnosti da se otrgnemo od njihove kontrole... imaš li neko rešenje?

Можемо да подигнемо устанак и да покољемо своје Дахије, евројањичаре и потурице
 
Народни Устанак се изучава у премету Политичка теорија и нема ту не насиља.

......

Знам. Него то изражавање. Наши политичари нисмо МИ.
То је однарођена елита која се бави политикантсвом.
Скратила сам, да се поента не би изгубила у дужини реченице.
"Ми", као држава Србија.
 
Можемо да подигнемо устанак и да покољемо своје Дахије, евројањичаре и потурице
Ko smo mi? oni kontrolišu sve političke stranke, sve medije, sve finansije... ko god bi vodio takav ustanak bi bio njihov... kad bi i uspeli da se oslobodimo proglasili bi to za napad na demokratiju i osvojili bi nas vojno...tako bi propali brže nego što propadamo ovako korak po korak..
 
Скратила сам, да се поента не би изгубила у дужини реченице.
"Ми", као држава Србија.

Ма јасно ми је шта хоћеш да кажеш, али не подржавам такво изражавање, јер прихваташ део кривице однарођене елите, која доноси одлуке на нашу штету, а у корист њих

Треба говорити они или са именом и презименом који су сами себи поделили овлашћења.
 
Народни Устанак се изучава у премету Политичка теорија и нема ту не насиља.

......


Можемо да подигнемо устанак и да покољемо своје Дахије, евројањичаре и потурице

Ја бих, ипак, радије да постигнемо поменуто јединство, ненасилним путем.
 
:hahaha:


- -
Ево: има ситуација (условног примирја) у историји када лош тиранин постане добар тиранин. То се код нас у православљу каже када на човека падне дух и окрене се за 180 степени ! Да не објашњавам детаље и манифестације таквог владара. Такав покоље све зликовце који су га стварали и окористили се, а свом народу се искупљује до своје смрти.
 
Ма јасно ми је шта хоћеш да кажеш, али не подржавам такво изражавање, јер прихваташ део кривице однарођене елите, која доноси одлуке на нашу штету, а у корист њих

Треба говорити они или са именом и презименом који су сами себи поделили овлашћења.
И даље тврдим да би реченица изгубила смисао да пратим твој рецепт. :)

Али, ево, можда грешим, напиши ти те исправке уместо "ми" и " нас", да видимо како ће онда да изгледа.
 
И даље тврдим да би реченица изгубила смисао да пратим твој рецепт. :)

Али, ево, можда грешим, напиши ти те исправке уместо "ми" и " нас".

Не него пишеш "Они", јер они нису ни Ти ни Ја !

Ти и Ја не доносимо неодговорне одлуке, већ Они који су сами себи поделили овлашћења и лиценце за бахатост
 
:hahaha:


- -
Ево: има ситуација (условног примирја) у историји када лош тиранин постане добар тиранин. То се код нас у православљу каже када на човека падне дух и окрене се за 180 степени ! Да не објашњавам детаље и манифестације таквог владара. Такав покоље све зликовце који су га стварали и окористили се, а свом народу се искупљује до своје смрти.
Не знам теорију, али у пракси видим један сасвим другачији пример, а то је пример Путина и Русије.
Он је све у Русији помирио, прошлост са садашњошћу, муслимане са православцима, бројне нације, цркву и државу, цркву и народ, народ и државу. Може се рећи да је постигао то јединство.
 
Не знам теорију, али у пракси видим један сасвим другачији пример, а то је пример Путина и Русије.
Он је све у Русији помирио, прошлост са садашњошћу, муслимане са православцима, бројне нације, цркву и државу, цркву и народ, народ и државу. Може се рећи да је постигао то јединство.

Не !

То се зове суверенитет.

Ми морамо стећи суверенитет као и 1804.г.
Буном на Дахије.
Тада ће се опет под неким Вождом стећи нова хијерархија, нова елита, народ ће се прочистити ( икроз искварену Масу и кроз искварену Елиту), па ћемо тек тада добити јединство.

И ово је Политичка теорија, Политичка социологија и Пол.филозофија
 
Не него пишеш "Они", јер они нису ни Ти ни Ја !

Ти и Ја не доносимо неодговорне одлуке, већ Они који су сами себи поделили овлашћења и лиценце за бахатост
Добро, ако нећеш ти, ево ја ћу да напишем реченицу са твојим исправкама:

"Другим речима, уцењују ИХ тиме, иако знају да ОНИ знају да никад нису ни мислили да ИХ приме у ЕУ, а ОНИ пристају на ту уцену."

Има ли теби ово смисла? :rtfm:
 
Добро, ако нећеш ти, ево ја ћу да напишем реченицу са твојим исправкама:

"Другим речима, уцењују ИХ тиме, иако знају да ОНИ знају да никад нису ни мислили да ИХ приме у ЕУ, а ОНИ пристају на ту уцену."

Има ли теби ово смисла? :rtfm:

Да, Они (Елита) су неморални и реченица има смисла.

Нама треба храбра, морална, способна, часна елита са врлинама и мудрошћу... а њу добијамо бурним , а не мирним променама.
 
Да, Они (Елита) су неморални и реченица има смисла.

Нама треба храбра, морална, способна, часна елита са врлинама и мудрошћу... а њу добијамо бурним , а не мирним променама.
Тврдоглав си :ljutka:али и ја сам :lol:

Реченица у овом облику нема никаквог смисла.
Осим, можда, у Политичкој теорији, социологији и филозофији. :mrgreen:
 
Тврдоглав си :ljutka:али и ја сам :lol:

Реченица у овом облику нема никаквог смисла.
Осим, можда, у Политичкој теорији, социологији и филозофији. :mrgreen:

Не него твој природни женски ум одбија свако насиље и бурне промене морала ! ...:malav:
 
Не него твој природни женски ум одбија свако насиље и бурне промене ! ...:malav:

Можда насиље, да. Али не и бурне промене. Ако оне не подразумевају насиље због насиља.
И нисам присталица оне чувене: "Циљ оправдава средство", штавише, велики сам противник исте.
 
Lažu one koji su čekali kombi pun dolara čim padne Milošević. Itisoni iz skupštine i zavese su slab loot a oni već zašli u neke godine.
Teška priča.
А, па, неки су и добили, немој тако. Па се башкаре по егзотичном острвљу, у паузи између разних "револуција" и "пролећа (мн.)"

П.С. А да не спомињем оне што се башкаре по Србији.
 
Poslednja izmena:
А, па, неки су и добили, немој тако. Па се башкаре по егзотичном острвљу, у паузи између разних "револуција" и "пролећа (мн.)"

П.С. А да не спомињем оне што се башкаре по Србији.
Malo je takvih. Više je žrtava privatizacije i ovih što rade u pelenama.
 
Јесте. На жалост осталих петооктобраша.
Тешка прича, заиста. :lol:

Dinkić: Vlada do kraja meseca, EU do kraja mandata​

https://rtv.rs/rsn/ekonomija/dinkic-vlada-do-kraja-meseca-eu-do-kraja-mandata_65791.html


05_1000x0.jpg
:lol: :
 

Back
Top