Kako naci decka?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo ovako ide nudjenje:
Ne javi se par dana, a onda se javi sms om u 11 nocu i pozove me da svratim do njega da se malo mazimo...
ili... opet...ne pozove me da izadjemo ponovo, nego da on svrati kod mene oko ponoci...Ili mi se javi i kaze da ne voli obaveze ali da bi mogli da se druzimo u 4 zida kad to njemu odgovara...
Eto tako!


anakin:
a kako ide to nudjenje? posle sastanka on ti da da popunis formular?
i sta znaci neobavezno? nisi dobila prsten na drugom sastanku?
 
Ma ...nisu sve ljubavi ljubavi na prvi pogleD! Postoji valjda i drugi i treci. Dakle, ja se nisam zaljubila iz prve, ali bih dala sansu i sebi i njemu da vidimo da li tu nesto ima. I uglavnom mi se ucini da je i njima prijatno u mom drustvu A mene nervira sto mi uopste bilo sta nude! Ne ocekujem obecanja, samo malo postovanja...Ako im se ne svidjam, ako sam im nezanimljiva, vise bih volela da se vise nikad ne jave, nego da mi upucuju 'nepristojne' ponude...


Julian_Duranona:
rosalinda:
U poslednjih par meseci sam upoznala vise muskaraca u koje se nisam bas zaljubila, ali bih mozda mogla da ostvarim neku vezu...ali svi oni su mi posle prvog sudara ponudili samo neobavezne varijante. I posto sam ih odbila, nijedan se nije predomislio i bio spreman da pokusa i nesto drugo.
Mislim da sam prilicno odmerena u ponasanju i oblacenju, dakle ne znam cime ih inspirisem za sex, a nikada za ljubav. Nisam neka macka, ali nisam ni najgora na svetu:)
Kako da se postavim?
Jaaaaaaaaaaaooooooooj! Gde se ja sve guzim, da odgovorim;
Volis da upoznajes muskarce u kratkom roku? Jel'? To ti ne smeta....? A ne smeta ti ni to, sto se nisi bas zaljubila u njih? Pa da, to je sasvim normalno... Al' nije normalno, da oni nisu bas za ozbiljnu varijantu sa nekim ko menja muskarce i ne lozi se bas previse na njih!? To nije...
Oni nude neobavezne varijante, jer ne mogu da ti obecaju nista konkretno! Pa zar mislis da neko posle prvog sastanka moze da ti obeca vecnu ljubav? To bi bilo neozbiljno... Seks moze da se obeca, a ljubav ne. To je normalna stvar. Uputio sam te malo i na tvoja osecanja... Seti se da ni ti nisi zaljubljena u nih. To treba da se tek desi... I tako... Mogu da ti pricam u krug.
A koliko imas godina?
 
rosalinda:
Evo ovako ide nudjenje:
Ne javi se par dana, a onda se javi sms om u 11 nocu i pozove me da svratim do njega da se malo mazimo...
ili... opet...ne pozove me da izadjemo ponovo, nego da on svrati kod mene oko ponoci...Ili mi se javi i kaze da ne voli obaveze ali da bi mogli da se druzimo u 4 zida kad to njemu odgovara...
Eto tako!


anakin:
a kako ide to nudjenje? posle sastanka on ti da da popunis formular?
i sta znaci neobavezno? nisi dobila prsten na drugom sastanku?
Je li tebi palo na pamet da im kazes da nemaju zasto da ti salju poruke u to doba noci, a pogotovo ne da ti dolaze na vrata...? :?
 
A sta ako devojka ipak gaji nadu da je neko drugaciji,da se moze dogoditi cudo i da neko od njih ne trazi samo sex?
Mozda je i to naivnost,ali barem je iskrena naivnost zato sto veruje da ipak postoji neko kome je stalo do Nje same,a ne samo do sexa.
I nije rec ovde o primanju poruka,ponosu,kucnom redu ili sta ti ja znam,,poenta je da je ona dosta iskrena u svojim namerama i u stanju je da ucini sve da nadje nekoga ko nije spreman samo za sex.
Ali naravno mnoge zene ovo nece razumeti,jer ipak je vodjenje ljubavi na kraju dana tako opustajuce zar ne,pa makar on bio i neka vrsta stranca.
 
rosalinda:
U poslednjih par meseci sam upoznala vise muskaraca u koje se nisam bas zaljubila, ali bih mozda mogla da ostvarim neku vezu...ali svi oni su mi posle prvog sudara ponudili samo neobavezne varijante. I posto sam ih odbila, nijedan se nije predomislio i bio spreman da pokusa i nesto drugo.
Mislim da sam prilicno odmerena u ponasanju i oblacenju, dakle ne znam cime ih inspirisem za sex, a nikada za ljubav. Nisam neka macka, ali nisam ni najgora na svetu:)
Kako da se postavim?


ovako :
2.gif
 
Julian_Duranona:
rosalinda:
U poslednjih par meseci sam upoznala vise muskaraca u koje se nisam bas zaljubila, ali bih mozda mogla da ostvarim neku vezu...ali svi oni su mi posle prvog sudara ponudili samo neobavezne varijante. I posto sam ih odbila, nijedan se nije predomislio i bio spreman da pokusa i nesto drugo.
Mislim da sam prilicno odmerena u ponasanju i oblacenju, dakle ne znam cime ih inspirisem za sex, a nikada za ljubav. Nisam neka macka, ali nisam ni najgora na svetu:)
Kako da se postavim?
Jaaaaaaaaaaaooooooooj! Gde se ja sve guzim, da odgovorim;
Volis da upoznajes muskarce u kratkom roku? Jel'? To ti ne smeta....? A ne smeta ti ni to, sto se nisi bas zaljubila u njih? Pa da, to je sasvim normalno... Al' nije normalno, da oni nisu bas za ozbiljnu varijantu sa nekim ko menja muskarce i ne lozi se bas previse na njih!? To nije...
Oni nude neobavezne varijante, jer ne mogu da ti obecaju nista konkretno! Pa zar mislis da neko posle prvog sastanka moze da ti obeca vecnu ljubav? To bi bilo neozbiljno... Seks moze da se obeca, a ljubav ne. To je normalna stvar. Uputio sam te malo i na tvoja osecanja... Seti se da ni ti nisi zaljubljena u nih. To treba da se tek desi... I tako... Mogu da ti pricam u krug.
A koliko imas godina?

Riba ne provaljuje da su bili iskreni.

pa ne treba valjda da je zene ako im je dala tel :?: :shock:
 
A ti nemoj da se sada obeshrabris i da pocnes da odbijas da izlazis sa drugim ljudima kad te pozovu .... bice i onih koji bi teli nesto vise , al mozda i ti pokusaj da navedes razgovor da podje u pravcu koji bi ti tela ... jedino ako ti nije samo brak na pameti ?... a to ti je onda opasna igra jel niko te nece na ne vidjeno samo posle probe :roll:
 
Naravno...Tako se zavrsavaju sve te price...
Niko i ne prica o braku,nego samo o jednoj normalnoj prici...
Hvala dobronamernima....odoh ja, nema mi pomoci, osim da se nadam da ima i drugacijih... :roll:

Gazdarica:
rosalinda:
Evo ovako ide nudjenje:
Ne javi se par dana, a onda se javi sms om u 11 nocu i pozove me da svratim do njega da se malo mazimo...
ili... opet...ne pozove me da izadjemo ponovo, nego da on svrati kod mene oko ponoci...Ili mi se javi i kaze da ne voli obaveze ali da bi mogli da se druzimo u 4 zida kad to njemu odgovara...
Eto tako!


anakin:
a kako ide to nudjenje? posle sastanka on ti da da popunis formular?
i sta znaci neobavezno? nisi dobila prsten na drugom sastanku?
Je li tebi palo na pamet da im kazes da nemaju zasto da ti salju poruke u to doba noci, a pogotovo ne da ti dolaze na vrata...? :?
 
rosalinda:
.ali svi oni su mi posle prvog sudara ponudili samo neobavezne varijante. I posto sam ih odbila, nijedan se nije predomislio i bio spreman da pokusa i nesto drugo.
Mislim da sam prilicno odmerena u ponasanju i oblacenju, dakle ne znam cime ih inspirisem za sex, a nikada za ljubav. Nisam neka macka, ali nisam ni najgora na svetu:)
Kako da se postavim?

sama si napisala! Ako si se vec upoznala sa toliko mu$karaca i svi do jednog zhele da te kresnu i da odu, onda je problem u tebi! Nit smrdi$, nit miri$e$. Ne inspiri$e$ ih nichim, niti mozhe$ da ih zadrzhi$ kvalitetima koje verovatno nema$, a i ako ih ima$ onda nisi uspela da ih im predstavi$ na pravi nachin.
Nadam se da nema$ vecih problema sa tezhinom i da nisi ruzhnjikava. Ne verujem da su tipovi sa kojima si se sretala bili Brad Pittovi i Kruz Tomovi pa da su te odbijali tek tako za neke ozbiljnije veze. Budi iskrena prema sebi jer verovatno zna$ u chemu je problem, ali ne zheli$ to sebi da prizna$. Srecno
 
cLick - OR - Die:
rosalinda:
.ali svi oni su mi posle prvog sudara ponudili samo neobavezne varijante. I posto sam ih odbila, nijedan se nije predomislio i bio spreman da pokusa i nesto drugo.
Mislim da sam prilicno odmerena u ponasanju i oblacenju, dakle ne znam cime ih inspirisem za sex, a nikada za ljubav. Nisam neka macka, ali nisam ni najgora na svetu:)
Kako da se postavim?

sama si napisala! Ako si se vec upoznala sa toliko mu$karaca i svi do jednog zhele da te kresnu i da odu, onda je problem u tebi! Nit smrdi$, nit miri$e$. Ne inspiri$e$ ih nichim, niti mozhe$ da ih zadrzhi$ kvalitetima koje verovatno nema$, a i ako ih ima$ onda nisi uspela da ih im predstavi$ na pravi nachin.
Nadam se da nema$ vecih problema sa tezhinom i da nisi ruzhnjikava. Ne verujem da su tipovi sa kojima si se sretala bili Brad Pittovi i Kruz Tomovi pa da su te odbijali tek tako za neke ozbiljnije veze. Budi iskrena prema sebi jer verovatno zna$ u chemu je problem, ali ne zheli$ to sebi da prizna$. Srecno
JAO!!! MA BRE!!! PITANJE JE CIME IH INSPIRISEM DA MI PONUDE SEX ILI NISTA-UMESTO SAMO NISTA...
IMA TOLIKO GLUPLJIH I RUZNIJIH I DEBLJIH RIBA KOJIMA SE NE DESAVAJU OVAKVE SITUACIJE...
STA TEBE KAO MUSKARCA INSPIRISE DA NEKOJ RIBI KOJA TI SE NE SVIDJA PONUDIS SEX, A NEKOJ DRUGOJ KOJA TI SE TAKODJE NE SVIDJA NE PONUDIS NISTA...
 
cLick - OR - Die:
rosalinda:
.ali svi oni su mi posle prvog sudara ponudili samo neobavezne varijante. I posto sam ih odbila, nijedan se nije predomislio i bio spreman da pokusa i nesto drugo.
Mislim da sam prilicno odmerena u ponasanju i oblacenju, dakle ne znam cime ih inspirisem za sex, a nikada za ljubav. Nisam neka macka, ali nisam ni najgora na svetu:)
Kako da se postavim?

sama si napisala! Ako si se vec upoznala sa toliko mu$karaca i svi do jednog zhele da te kresnu i da odu, onda je problem u tebi! Nit smrdi$, nit miri$e$. Ne inspiri$e$ ih nichim, niti mozhe$ da ih zadrzhi$ kvalitetima koje verovatno nema$, a i ako ih ima$ onda nisi uspela da ih im predstavi$ na pravi nachin.
Nadam se da nema$ vecih problema sa tezhinom i da nisi ruzhnjikava. Ne verujem da su tipovi sa kojima si se sretala bili Brad Pittovi i Kruz Tomovi pa da su te odbijali tek tako za neke ozbiljnije veze. Budi iskrena prema sebi jer verovatno zna$ u chemu je problem, ali ne zheli$ to sebi da prizna$. Srecno
Bas si surov! Nije da istina boli, ali ni ti nisi verovatno nesto nalik devojackim snovima! Onda ne bi lutao tu, po forumu, nego bi ti ribe visile na civiluku, i sa nijma bi se vise zabavljao nego tu!
Ne daj se Rosalinda, imam slican problem, momci mi kazu da imam nesto yebozovno u sebi, a to me jako nervira, hocu da vec neko ceni ono sto imam u glavi, a ne samo to kako lepe usne imam, 'kao stvorene za pusenje', i da bi mogla dobiti oskara za to! To mi jako smeta! I zbog toga vec duze vreme ni ne izlazim sa tipovima, samo se zezamo sa drustvom, idemo u grad, ludujemo, bez ikakvih namera da nadjem decka!
 
rosalinda:
mackica ns:
Kad se isti - loši scenariji ponavljaju, nejčešće je problem u tebi :? Verovatno je da nije ceo svet naopačke okrenut...

To je i bilo pitanje... GDE GRESIM?
:? Pa, ako ne znamo kako i šta radiš, pričaš, ponašaš se, izgledaš... Kako bih ja mogla to da znam...
Mislim da ćeš morati sama :?
Poznajem devojke koje pričaju istu tvoju priču, ali se i ponašaju kao da im samo to treba :? Ne bih da kod tebe, nepoznate, izvodim preuranjene zaključke koji bi te povredili; samo mislim da treba ti prvo samu sebe da preispitaš...
Samo da znaš - znam i devojke od kojih muškarci NIKADA ne traže SAMO sex. Recimo-isti takvi muškarci...
Ko na kakav mamac peca, to mu se i upeca :wink:
 
nea:
rosalinda:
mackica ns:
Kad se isti - loši scenariji ponavljaju, nejčešće je problem u tebi :? Verovatno je da nije ceo svet naopačke okrenut...

To je i bilo pitanje... GDE GRESIM?
NE GRESIS! Samo nailazis na takve tipove, i nista vise! Naletece i onaj kome treba vise od sexa!
DA...HVALA...
(Ma uopste nisam rasklasna, ne provociram, ne flertujem, ne dozvoljavam prostacke fazone i masne viceve, ne dozvoljavam zadiranje u intimu, kad neko od njih napravi seksualnu aluziju-ignorisem je ili je preokrenem tako da njemu bude neprijatno sto je to izjavio...)
NEMAM VISE STA DA DODAM....VALJDA SI U PRAVU, SAMO NEMAM SRECE...ODOH.
 
Slazem se sa clickom.
Prenaglaseno si odreagovala na njegov post, razmisli zasto, nije bezveze!I time i ovom temom si pokazala koliko si nesigurna.

Utisak mukaraca je verovatno da nisi losa i da bi mogli da te kresnu ali ih kao sto rece click "ne inspirises" za vise od toga.Prava rec.
Da li si suvise obicna ili pomalo dosadna, nesigurna ili neopustena, da li mozda sagoris u zelji da sve bude "ozbiljno" i po JUS-u ili ih mozda neka tvoja osobina ili nesto u ponasanju odbija o tome razmisli ti.
Poznajem neke osobe koje dugo nisu mogle da "nadju" decka.Jedna zbog strasne neopustenosti i krutosti u odnosima sa suprotnim polom iako lepa i pametna.Druga zato sto smara do bola svojim glupostima koje se mere na tone mada ne izgleda lose.Ima njih jos...ali me mrzi da pisem...

Dalje, simptomatican mi je i naslov tvoje teme.
Cudno mi je i to da nikada ne flertujes, ne dozvoljavas zadiranje u intimu i da tako burno reagujes na sve sto je vezano za sex.Naravno da neke stvari zadiru duboko u nasu intimu ali nikada ne treba otici u krajnosti.Jedan extrem je preterana zatvorenost a time i nepristupacnost.

I za kraj ---> sve, sve mi ovo mirise na nedostatak tvog samopouzdanja iz koga proizilazi sve ostalo a kao krajnji rezultat i nedostatak postovanja muskaraca prema tebi.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top