Kako muškarci biraju ženu svog života?

gost 43599

Veoma poznat
Poruka
10.211
@dess

de mi molim te načukni kako muški biraju ženske, da i ja konačno ubodem nešto, jel`, na naučnim osnovama zasnovano

Ovako muskarac nastavlja...

nakon mog entuzijastickog proveravanja muskarac se otrgne kontroli kao svaka divlja sofisticirana zver...
Snaznim rukama me strasno privuce uz njegovo cvrsto telo i gleda me pravo u oci masirajuci mi rukama guzu i proveravajuci moje airbagove (bice duga, divlja fura sa mnom, bezbednost je na prvom mestu)....
Prodornim, ostrim pogledom pokusava da me zbuni, trazeci u njima beskonacnu predanost, spremnost umreti za njega...
Dok usnama miluje moj vrat proverava njegovu stabilnost (rukovodi se izrekom: "Muškarac je glava porodice, ali žena je vrat. A vrat okreće glavu na koju god stranu želi." - pravi porodicni coek :manikir:)...

Jezikom krene ka uhu, nadajuci se da nije kao niskotonski zvucnik, vec kao skoljka, malo sveculo (cuje sto treba i sto ne treba ali nek ipak bude osetljivije na perverzije koje on izgovara)...
Levom rukom gladi moj rep na glavi i drzi ga uspravno (uz to ga njusi, cisto da se uveri da li mi kuca odise mirisom po "vanilicama"), dok drugom rukom klizi ka grudima, uvijajuci bradavice i samim tim proveravajuci koje stanice primam (pozeljno je da "vucem" kulinarske vesti tipa - "Čorbast pasulj volem sa rebarca suva, moja draga ga kuva da te Bog sacuva", seksi obrazovne emisije - "Kako gurnuti prst u shupak", naucno-fantasticne - "Kako smiriti hipohondra", vansvemirske - "Tantricki seks", auto moto - "Kako zamenjati gumu"...) uz to konta da li sam sposobna sve to primeniti u praksi...loodacki mu se bacim u zagrljaj i nogama ga opkoracim dok mi u glavi odzvanja "You're my kind of guy, kind of quiet, kind of shy, you got my motor going..i'm so in love, so in love"....pa ne cujem njegovo prepicavanje istorijskih dogadjaja i kako me naziva Atenom (toboz sam mu udahnula dusu :whistling:), Artemidom (ufatih zver kao sto je on)...
Drzeci me za obe ruke i stiskajuci ih, uporedjuje dlanove sa loparima, tiganjima i masta o palacinkama sa orasima..
Hvatajuci me snazno za moje siroke kukove i naslanjajuci svoju glavu na moju, masta o vojsci malisana koje cu mu roditi i koje ce moci da "dresira" po svom ukusu dok ja budem uvijala sarmice...

Kao svaki svetski covek sirokih shvatanja, ukratko mi preprica svoja putovanja i lepote vidjenih drzava, zaklinjajuci se da ce me na svako sledece voditi sa sobom...dok mi gricka prst, kune se u vernost, obecava mi prijateljstvo, ultra mega giga vansvemirski seks, magic touch, ljubav do smrti i posle nje...u iskrenost svojih namera, ubedi me sa riganjem, ceskanjem jaja i jakim prdezom....


Nezno me pljesne po guzi i kaze: cobanice lepotice hajmo u planinu da cuvamo stado, kao nekad davno i beremo ljubicice mojaaa cobaaniiiiceeeee..:mrgreen:....


E, sad vi! Kako birate zenu svog zivota?
 
Poslednja izmena:
@Neodoljiva,

:lol: dva puta si me pošteno nasmijala danas :D

Vidiš, i bez tvoje stručne podrške, neke stvari sam već praktikovao:

- masiranje guze
- pokušaj prodornog pogleda
- milovanje vrata by the usne
- i sve kud se dalje ide usnama, da ne smaram :)
- pre*****vanje o ljubavi poslije smrti (ali, ebem li ga da ga ebem, ja u to zbilja vjerujem :rumenko:
- udahnuti dušu..ovo prvi put čujem, sjajno! :D :lol:

Neodoljiva, hvala ti na pomoći :heart: budeš moj stručni konsultant i u budućnosti, treba mi profesionalna podrška :D
 
@Neodoljiva,

:lol: dva puta si me pošteno nasmijala danas :D

Vidiš, i bez tvoje stručne podrške, neke stvari sam već praktikovao:

- masiranje guze
- pokušaj prodornog pogleda
- milovanje vrata by the usne
- i sve kud se dalje ide usnama, da ne smaram :)
- pre*****vanje o ljubavi poslije smrti (ali, ebem li ga da ga ebem, ja u to zbilja vjerujem :rumenko:
- udahnuti dušu..ovo prvi put čujem, sjajno! :D :lol:

Neodoljiva, hvala ti na pomoći :heart: budeš moj stručni konsultant i u budućnosti, treba mi profesionalna podrška :D

Nema na cemu druze.....a to za strucnog konsultanta nisam sigurna..politika me ić ne zanima...:lol:
 
не можеш да изабереш, мани се тога
ко што не можеш да изабереш седмицу
ил те стрефи или не

Naravno da mozes...svi biramo na osnovu odredjenih kriterijuma...

ma kakva politika, mislio sam na ljubavnog stručnog konsultanta, znaš ja sam strašno neiskusan i nevješt sa ženama.. :rumenko:

:mrgreen:

Aaa tooo...moze naravno..:manikir:..josh kad bih imala pojma, pa da ti stvarno pomognem.,..:lol:
 
...Veoma obiman i opsežan tekst o muškarcima.Pa nema tu puno filozofije,ja imam mišljenje da mora biti hemije između dva bića,e sad što je više predrasuda to je i više problema u odnosima voljenih bića.Biću iskren ako od njenog pogleda dobijem trahikardiju srca onda je to prava,sve ostale priče padaju u vodu.Ja mislim da su žene te koje odlučuju koji će ih muškarac birati i da se to posle kroz neku prizmu posmatranja vidi kao da je on nju zaveo.Ljubav(u svim oblicima) je nešto najlepše što može da se iskusi u ovim našim kratkim životima i mislim da je ta činjenica gurnuta u margine dešavanja...
...e stvarno si se trudila oko teme...
 
Nisam se trudila oko teme..uhvatila me nervoza, pa se malo izdrndah....:rumenka: a vidim ne ceni se moje izdrndavanje s muske strane, pa nema ni odgovora nesto...

...neka i treba sebi da priuštiš malo oduška,bitno je da ti skineš sa srca sve što ti ne odgovara u ovom ili onom obliku...
...a što se tiče forumaša i njihovih odgovora pa verovatno im je puno teksta za čitati pa stoga ti slabo odgovaraju...
...valjda...
 
E, sad vi! Kako birate zenu svog zivota?

To se oseti samo po sebi, ne bash odmah, prvo se pojavi interes a onda kako vreme prolazi sve vishe i vishe se oseti emotivna, duhovna, mentalna i sexualna privlacnost i kompatibilnost.
Oseca se medjusobna toplina, stremi se prema istim ili slicnim pozitivnim ciljevima, vreme se provodi u zanimljivom filozofiranju i bozanskom vodjenju ljubavi u krevetu.
Na osnovu ovog navedenog znaću da zena koju sam izabrao je zena mog zivota.

:)
 

Back
Top