Kako MAMA kaze!!!!

Јоој, сад испаде да је баш ова тема за оговарање неког, од толико тема у којима се пише о случајевима разним! :dontunderstand:

Ја знам за случај два брата (да то нису та двојица?) који никад нису имали девојке, обојица се заљубили у удате жене, и то траје годинама.
Лепи, паметни, образовани...И мама им је казала, нема везе што никад није било девојака, нека нађу девојке и ожене се!

Кад би се моји заљубили у удате жене, ја бих се забринула да сам негде промашила као мама, не бих постављала услове.

Чуј, човеку од преко 3 банке мама рекла да се жени, и он пристао?! :dash:
Е, та је баш срећница!


Koja....:think:majka il' snajka....:lol::lol:
 
..ako..nek se zeni..jedan manje takav kao rizik za ostale devojke.. :roll:
..nadam se da PRIHVATLJIVA zna u shta se upushta.. :(
..inache ce taj uskoro ponovo na "berzu" .. :(

Вероватно се и она удаје за прихватљивог.:lol:

Ако неко пристане на брак у року од две недеље, још посебно ако се познају од раније...па то је то! Нема да омаши- удаја и жженидба за прихватљивог-у.:mrgreen:

Јадни.:sad2: Целог живота ће им бити досадно...а такви обично одрже свој брак.
 
Ih koliko je materinih mazaaaaaa ..... Ovo nije ni prvi, ni poslednii slučaj o kome sam čitala/čula da se sin pokorava maminim željama i htenjima.
Takvi muškarci nikada ne odrastu i faktički uvek ostaju mamini sinovi i njih mi generalno nije žao ....

Znam jedan primer kad je majka insistirala da joj se sin oženi, i to ženom koju mu je ona našla ..... snajka jedva dočekala da se uda, pa kad se udala zavela red i kod majke i kod sina ... heheh .... ne smeju da pisnu od nje .....
 
Ima onih roditelja sto ucenjuju samoubistvom.........mislim ga je majka ucenila necim takvim.

Ууууу, ја бих јој објаснила како себи да пресуди најбезболније.:evil:

Без милости, била ми мајка 100 пута.

Иначе, упознала сам само једног мушкарца који је својој мајци ставио до знања да нема право да му се меша ни у шта кад је у питању одабир животне сапутнице...а пошто ова није била задовољна, а живели су у заједничкој кући, онда је он лепо изнајмио стан уз речи мајци да одлази јер не види начин како да јој докаже да је њему његова породица битнија од њеног укуса.
 
Мени је мајка мог драгог пре неки дан одржала предавање ( успут се и драла!) о томе како су снаје ужасне јер оцепе синове од мајки, па сад њен старији син њој више ништа од интимних ствари не прича.

Иначе, да се зна, старији син има четр'ес и неку, двоје деце већ у основној школи и супругу са којом има заиста добар брак.

А она би да он и даље ЊОЈ прича. Мис'им шта да јој прича? Какав му је секс са женом? Је л' креснуо нешто успут? Ко га нервира на послу?....

Е свашта!

Ако будем имала сина или синове, сама ћу себи пресудити будем ли била таква мајка.

Ја заиста нисам никад упознала девојке које са очевима имају такав однос....некако су у тим релацијама очеви разумнији.
Или сам у заблуди?
 
Nema nikakve sudbine tu, jednostavno on je sam kriv sto je dozvolio da predje 30 godina i tek onda da trazi mladu. To se radi ranije, isto kao i sa fitnesom. Ako zelis da imas lepo telo za leto, moras zimi raditi na njemu :) Cemu tolike zbrke oko jedne price. I ljudi izgleda najvise vole da kopaju u tudji zivot...

Sto se tice price sa mamom, PRICE su besmislene. Rekao kazao bla bla bla. Dakle, mozda je majka "glava" u kuci i vuce konce pa on mora da slusa. Ili je i dalje mamin sin... Ali u svakom slucaju svako (pa cak i on u tom trenutku) ima pravo odabira sto nije svestan.

Jednostavno mu treba profesionalna pomoc.
 
svako muško koje posle 30 godine nema stalnu vezu, ozbiljnu devojku (dnekažem brak i decu, može i to, ali mislim da je za m. rano, ali ovo poslednje je moje, vrlo konzervativno mišljenje) sa njim nešto nije okej..ti po PS-u su i najsumniviji,al to nije predmet za žaljenje..dečko je emotivno nezreo...inače, čoveka opljuvah..ali iskren sam...bolje nego da sam mu ortak pa da ga zavitlavam iza leđa...

haha, kakva izjava... bas me deprimira sto postoji (a postoji) program po kome treba da se zivi (ako hoces da prezivis)... i da "normalna" osoba - tj. neka koja je kao okej - do tridesete godine resi i govanjce da pojede, samo da ne ostane sama i da nesto ne bude okej sa njom... a isto je i sa poslom, stanovanjem, ishranom... malo je lufta, nedovoljno, u zivotu.
 
Dragi forumasi,moram ovo sa vama da podelim i da cujem da li ste nekog takvog upoznali,
ili culi za takav slucaj.Elem o cemu se radi....imam dobrog prijatelja,lepog,skolovanog,interesantnog,radi posao koji voli,ima svoj stan i solidan auto...
Nije razmisljao o zenidbi,bar ne jos,ali majka mu je pre nekog vremena rekla:kad napunis
toliko godina(preko 30btw),moras
se ozeniti!! Niko to u drustvu nije shvatio ozbiljno,no kako se priblizile "zadate " godine,moj prijatelj je pronasao citiram:PRIHVATLJIVU VARIJANTU-i
resio da se ozeni....drzalo ga to 3,4 meseca,zakljucio da to ipak nije devojka za njega i otkaze vencanje.Ha,da je jadan bilo do njega.....odmah posle rodjendana kada je napunio
"potrebne"godine MAMA se javila i rekla zeni se!!! :rtfm: Mucenik,u roku od 2 nedelje ponovo ode i zaprosi prihvatljivu varijantu ,i evo cekamo da nam kaze kad cemo u svatove.....pri tom
je tuzan,pretuzan i mi sa njim...za svakakve povode i varijante braka sam cula,ali OVO ne mogu da shvatim...:dash:...zato ako znate i za ovakve "povode" za brak,bilo musko ili zensko,kazi te mi,ili prosto da cujem sta mislite o ovom NESRETNOM SLUCAJU-KAKO MAMA KAZE:hvala: I Jos da dodam da ista sudbina uskoro ocekuje i njegovog brata.

ne kapiram kako neko u tim godinama može u tim stvarima da sluša roditelja?! meni tu nešto nije u redu.
p.s. mislim da se taj neće nikad oženiti, a i ako se oženi, da će brak kratko trajati....majka je u tom slučaju svemoćna...na žalost njega i njemu sličnih.
 
Ууууу, ја бих јој објаснила како себи да пресуди најбезболније.:evil:

Без милости, била ми мајка 100 пута.

Иначе, упознала сам само једног мушкарца који је својој мајци ставио до знања да нема право да му се меша ни у шта кад је у питању одабир животне сапутнице...а пошто ова није била задовољна, а живели су у заједничкој кући, онда је он лепо изнајмио стан уз речи мајци да одлази јер не види начин како да јој докаже да је њему његова породица битнија од њеног укуса.

Palo mi na pamet to kao jedno od mogucnosti, a ne samo njegov slab karakter.
 
Da malo pojasnim..covek vec duze vreme ne zivi sa roditeljima,ima posao,samostalan je u svakom pogledu, i zato je bio sokantan ovaj korak na insistiranje mame da je 'sad to na redu'!! Ne bih da se ponavljam,neka radi sta hoce....samo sam se prosto iznenadila i razocarala da momci ili devojke,zarad "mira u kuci" pristanu i na to!!:thumbdown:
Nije bila tajna da ga mama pritiska,ali mislili smo,jure ga devojke,pa kad sam nadje zenu
"svog zivota" ozenice se...kad ono prihvatljiva varijanta....:think:
I ja mislim da ce ili se razvesti ili pre potrajati i imati puuuno dece..:)
Vidim da ima slicnih primera,ja sam "kanda" neobavestena,da se ljudi uzimaju iz:zag: ljubavi
 
pa vidite..moja majka bi da se ja sada udam...jer "to je na redu"...a znam jos dosta takvih majki..koje svojim cerkama ili sinovima isto govore...mojim drugaricama i drugovima...
eto sinoc sam pricala sa drugaricom, koja "ima zadatak" da se uda..njena sestra koja se po duznosti pre 2 godine udala za visegodisnjeg momka, sa kojim je isto bila po duznosti...se sad razvodi...znam i devojku koja je nasla prihvatljivog mladozenju i posle 2 godine braka...ona cuva dete a on do 5 ujutru u gradu...mada mu je ona dala izlazak do 3...ima dosta tako prihvatljivih brakova i veza...nije to za mene..neka hvala!
 
Dragi forumasi,moram ovo sa vama da podelim i da cujem da li ste nekog takvog upoznali,
ili culi za takav slucaj.Elem o cemu se radi....imam dobrog prijatelja,lepog,skolovanog,interesantnog,radi posao koji voli,ima svoj stan i solidan auto...
Nije razmisljao o zenidbi,bar ne jos,ali majka mu je pre nekog vremena rekla:kad napunis
toliko godina(preko 30btw),moras
se ozeniti!! Niko to u drustvu nije shvatio ozbiljno,no kako se priblizile "zadate " godine,moj prijatelj je pronasao citiram:PRIHVATLJIVU VARIJANTU-i
resio da se ozeni....drzalo ga to 3,4 meseca,zakljucio da to ipak nije devojka za njega i otkaze vencanje.Ha,da je jadan bilo do njega.....odmah posle rodjendana kada je napunio
"potrebne"godine MAMA se javila i rekla zeni se!!! :rtfm: Mucenik,u roku od 2 nedelje ponovo ode i zaprosi prihvatljivu varijantu ,i evo cekamo da nam kaze kad cemo u svatove.....pri tom
je tuzan,pretuzan i mi sa njim...za svakakve povode i varijante braka sam cula,ali OVO ne mogu da shvatim...:dash:...zato ako znate i za ovakve "povode" za brak,bilo musko ili zensko,kazi te mi,ili prosto da cujem sta mislite o ovom NESRETNOM SLUCAJU-KAKO MAMA KAZE:hvala: I Jos da dodam da ista sudbina uskoro ocekuje i njegovog brata.

Moj ujak...40ak godina, jedinac, nije se ženio...majka (moja baba) ga tjerala...i tjerala...ali nije htio...baba je u međuvremenu umrla...i tad je počeo da se jede...i oženio se na kraju...2 sina...srećan prije svega...
Nem'm pojma...:mrgreen:
 
pa vidite..moja majka bi da se ja sada udam...jer "to je na redu"...a znam jos dosta takvih majki..koje svojim cerkama ili sinovima isto govore...mojim drugaricama i drugovima...
eto sinoc sam pricala sa drugaricom, koja "ima zadatak" da se uda..njena sestra koja se po duznosti pre 2 godine udala za visegodisnjeg momka, sa kojim je isto bila po duznosti...se sad razvodi...znam i devojku koja je nasla prihvatljivog mladozenju i posle 2 godine braka...ona cuva dete a on do 5 ujutru u gradu...mada mu je ona dala izlazak do 3...ima dosta tako prihvatljivih brakova i veza...nije to za mene..neka hvala!

Onda se ne plašiš toga da ostaneš sama?
 

Back
Top