Kako majmun vaspitava majmunicu

Dilajt, stavi bre u potpis: NE CHITAM NISHTA DUGACHKO
da se ne muchish svaki put da objashnjavash
a i da ne pomisli neko svashta. :ok:

Skrati blogove, ko će ono da čita?
dobila po pichki jer je jela vnago a nije prichala šta mu je radila...
Sigurno ga volela, poštovala, peglal, prala, čistila, pušila a on reko e dosta mi toga više pa...
Zato burno reaguješ na ovu temu...
 
Poslednja izmena:
Xmmm.. pa ne znam sta bih pametno rekla..

Ali znam da jedna obicna *icka svasta moze da uradi muskarcu, i sa tim covek treba da se pomiri.
Kao i sto **** uradi zeni..
Jeste taj nas izabranik dobar, pazljiv, bla bla, ali ako te ne istorba (kako sinnke kaze) kako valja, nema od toga, brate, mili, nista..;)


Tako je.:super:

Sinnke je to i dokazao i uvek tvrdio, od kad je na forumu. Sve kvalitetne i cvrste veze opstaju zbog dobre kite.
Jer muski se zaljube a zene uvek misle o novom, no kad je dobro istorbas, ona ne stize misliti o drugom jer misli na kitu stalno.:D
 
Tako je.:super:

Sinnke je to i dokazao i uvek tvrdio, od kad je na forumu. Sve kvalitetne i cvrste veze opstaju zbog dobre kite.
Jer muski se zaljube a zene uvek misle o novom, no kad je dobro istorbas, ona ne stize misliti o drugom jer misli na kitu stalno.:D

u kakvoj ti zabludi zivis
to moze da prodje prvih par meseci.
kasnije ako je riba droljex, ona trazi sledecu zrtvu.
 
u kakvoj ti zabludi zivis
to moze da prodje prvih par meseci.
kasnije ako je riba droljex, ona trazi sledecu zrtvu.

Tokom dana, podsvesno, i muškarac i žena pomilse na seks oko 380 puta... znaš ono... voziš automobil, uslovno skretanje, žena sa detetom, tebi ne rade kočnice, sevne ti seks, popunjavaš formular panduru... ti opet na seks... odgovaraš budali na forumu lupaš enter... seks...
 

Back
Top