Kako je moguće

Ja nisam rekao odbaciti to izmisljas,rekao sam da zena ide kod muza u njegovu kucu,uopste nije bitno dal ce dobiti 5000€ deo bezvrednog imanja jer i tad nema gde da se vrati,sto vi potencirate da ostaje iz tog razloga sa nasilnim muzevima,koje su one birale,a kako to ako su danas ravnopravne i samostalne,isto zaradjuju nisu domacice
Ti kao da nikad nisi pogrijesio pri izboru žene? Trebao si da ostaneš s njom jer birao si je pa trpi izdrži,šta fali.
 
Ja nisam rekao odbaciti to izmisljas,rekao sam da zena ide kod muza u njegovu kucu,uopste nije bitno dal ce dobiti 5000€ deo bezvrednog imanja jer i tad nema gde da se vrati,sto vi potencirate da ostaje iz tog razloga sa nasilnim muzevima,koje su one birale,a kako to ako su danas ravnopravne i samostalne,isto zaradjuju nisu domacice
Ko je tebe toliko najedio u životu?
Jesi li ti ( bio) nasilan ili si bio dobrica a žena nije valjala?
 
Šta ti znaš o ženama sa foruma?
Poznaješ ih privatno?!
Pišemo o realnim stvarima ne o događajima u etru.
Na osnovu tvog pisanja i pisanja još 2- 3 člana sa foruma, ne donosim zaključak o muškarcima.
U životu takve ne poznajem.
Ja donosim o zenama koje pricaju gluposti izmisljotine pretpostavke i jos u njih veruju i da ja takve u rl ne poznajem,znaci ovo ovde nismo mi u rl jer o ovim temama ni sa kim ne pricam
 
Ja donosim o zenama koje pricaju gluposti izmisljotine pretpostavke i jos u njih veruju i da ja takve u rl ne poznajem,znaci ovo ovde nismo mi u rl jer o ovim temama ni sa kim ne pricam
Ako ne poznaješ u životu, a ovde pišeš, znači pišeš na osnovu pretpostavki.

Rekla sam da ne poznajem nasilne muškarce, ženomrsce, kakvih ovde ima, ali odlično poznanem životne situacije o kojima se piše u temama.

Sve što napišem je životno ne hipotetički.
 
Ako ne poznaješ u životu, a ovde pišeš, znači pišeš na osnovu pretpostavki.

Rekla sam da ne poznajem nasilne muškarce, ženomrsce, kakvih ovde ima, ali odlično poznanem životne situacije o kojima se piše u temama.

Sve što napišem je životno ne hipotetički.
Ja pisem 100% inspirisan sagovornicima a isto tako iz licnog iskustva sto se kosi sa vecinom naklapanja koje ovde razni iznose
 
Pa tako je i ta kcerka mislila u tom trenutku da je on za nju pravi izbor. Dok nije vidjela da nije.
Pa dobro ali ona mora da snosi posledice svojih pogresnih izbora kao svi mi
Ako je natasu bekvalac svaki tukao i 5× se udaje za pogresne ja nikako ne mogu da je zalim,meni je poznat takav profil emancipovane podrzacice gej populacije i promovisanja samostalnosti zena gde mu nije mesto
 
Nego, mani sad to ko je đorđa iznervirao i zašto..

Razgovarala sam jednom sa starijom ženom koja nema dece. Ona baš
voli samoću i nema potrebu da svaki dan komunicira sa ljudima. Njih
nekoliko su napravili grupu, gde se svaki dan prijavljuju. Nešto kao,
ostaviš stiker il šta god.
 
Pa ne snosi jer se zali u medjima i trazi pravdu za nase pokojne babe razumes,prave promociju unistenja porodice sto im uspeva
Dovoljno nas ima koji vidimo racuna o porodici,svako o svojoj. Meni Nata i Nate uopste ne smetaju. Mora neko i tako da živi. Okrenes se sebi,svojim ukucanima i radis na svojoj porodici da je zdrava i sretna.
 

Back
Top