kako do većih grudi

Чињеница је да е ми окрећемо прије за великим,већим грудима али,све је релативно.Свашта сам држао у рукама од двојке до петице.Искрено, оптимум је јача тројка али све има своју драж.Четворке и петице су фасцинантне али ако су у брусу или вире до пола.То је МРАК! А :wink: ли мање груди -мање висе ствар је једноставна.Будимо а и ви драге моје даме задовољни оним чиме располажемо.А што се нас тиче,мушкараца,какве год наша драга груди имала,ми ћемо увијек мало погледати оне друге груди које прођу крај нас а ви нам - ПРАШТАЈТЕ јер је то људски и за вас и за нас и бићемо вам захвални заувијек.
 
Anja :*:
Mala budala:
a girl:
Pitanje je jednostavno sta radite kako bi grudi izgledale veće.Koje vrste brushaltera koristite,koja odeća vizuelno uvećava grudi.

Jao,ti bi do vecih,a ja do manjih...

Inace,koristi mega brus

Isti problem!!!

Da,da pametno zborish... svaka ti je ka Njegosheva... Ja bih dodao josh za "oprost" kad pogledamo i druge zadnjice i grudi i ... kad dofatimo neshto sa strane jer dok se god vracamo na "staru adresu" sve je u redu... :wink: 8)
 
E,stvarno vise,danasnji mediji ispiraju mozgove,sto zenske,stop muske sa veeeelikim grudima!Neka su zdrave,to je najbitnije...Samouvjerenost je najbitnija u svemu!Cist primjer Isidora Bjelica,ruzna...a harizmaticna i sarmantna max!Da,usput,jel ima neko strucan da pojasni brojeve grudnjaka...1,2,3,4...Sta je 85c?!
 
divlja-u-srcu:
alex_cool:
divlja-u-srcu:
Odgovor je jednostavan! UGOJIS SE JEDNO 10 KG, PA DA VIDIS KAKO CE SIKE DA PORASTU! :lol:
Hej, nije valjda iz licnog iskustva?...hihi :wink:

Jeste, i to od kad sam tebe srela na forumu, slaba sam prema slatkisima! 8)

Pa i nije bas tako,malo porastu,mada ja nisam presla 50 kg.Jedem kao ne normalna ali ne mogu da se ugojim.Mada,BAKSUZI se ne goje,hi,hi,hi :wink: :P
 

Back
Top