KAKO da smuvam Zaka???

Pa jes' i mene zvala pola sata pre okupljanja... pa meni samo toliko treba da stignem do centra...

Ne moze to tako...

No zakljucak je logican:

a) Ili niko ko je bio na 'okupljanju' nije postavio post
b) ili su svi zajedno u tome, pa skoknuli do nekog internet kafea i napravili dobru salu

U svakom slucaju, tebi rejting raste... Pa imajuci sve u vidu, dolazimo do zakljucka da si ti imao najvise motiva za tako nesto :twisted: :twisted: :twisted:
 
e ajde zovite lensa pa neka kaze u kom smo int kafeu bili.... sta vam je breeee... i zamislite negde da se pojavi gomila nas da postujemo, pa izbacili bi nas pre nego sto bi usli. iovako kad idemo na kafu izgledamo ko kineska ekskurzija.
 
Incognito:
Pa jes' i mene zvala pola sata pre okupljanja... pa meni samo toliko treba da stignem do centra...

Ne moze to tako...

No zakljucak je logican:

a) Ili niko ko je bio na 'okupljanju' nije postavio post
b) ili su svi zajedno u tome, pa skoknuli do nekog internet kafea i napravili dobru salu

U svakom slucaju, tebi rejting raste... Pa imajuci sve u vidu, dolazimo do zakljucka da si ti imao najvise motiva za tako nesto :twisted: :twisted: :twisted:
---------------------------------------------------
Incogniti,s obzirom da si ti najvise ovde povredjen, prepustam ti ovu titulu... 8)
 
E mnogo si se napalio, Zak... Evo, ja cu da te ugasim posto imam pri ruci protivpozarni aparat...

A svi su dobrodosli da probaju nov specijalitet 'Res peceni Zak u protivpozarnoj peni!' :wink:

Poz.

P.S. Ne isplati se mene peci na rostilju, jer cete imati vrlo malo toga da pojedete... Pusena pluca i rebra, jetrena pasteta, i sl. ... Ako se neko pita, eto zasto me Betty tera da se ugojim... Da me ima 'za na razanj' :lol: :twisted: :lol:
 
laku noc, radna zena mora da lala.
zak, iako si pao u mojim ocima (zbog ne dolaska danas), posle ovakve rasprave i otimacine moram da kazem da si opet skorio! ko ne pad,a taj se i ne dize.
ljubi vas teta sanja
 

Back
Top