Kako da reagujem u buducnosti???

-Air Stefan-

Aktivan član
Poruka
1.895
Danas se ja shetam sa jedim mojim drugom, ((inache malo je deformisan, mislim grbav, nosi naochale(znate vec)). Tako mi prodjosmo pored nekog momka, koji je prokomentariso ovako: "Da li ti je tata pustao vodu kada te je pravio"(odnosilo se na mog druga)...
Joj kako mi je tada doshlo da ga raspalim shakom u glavu da ga... :lol: ali ipak sam odluchio da to ne uradim...
Da li ste se vi srecali s takvim debilima, ili ste i sam jedan od njih...
Ako ste i sami takvi, recite zashto tako komentarishete one koji su po vama drugachiji od vas? Zar ne mozete jednostavno da precutite?
I josh da pitam da li sam ipak trebao da ga raspalim shakom?(da znam u buduce) :mrgreen:
 
Danas se ja shetam sa jedim mojim drugom, ((inache malo je deformisan, mislim grbav, nosi naochale(znate vec)). Tako mi prodjosmo pored nekog momka, koji je prokomentariso ovako: "Da li ti je tata pustao vodu kada te je pravio"(odnosilo se na mog druga)...
Joj kako mi je tada doshlo da ga raspalim shakom u glavu da ga... :lol: ali ipak sam odluchio da to ne uradim...
Da li ste se vi srecali s takvim debilima, ili ste i sam jedan od njih...
Ako ste i sami takvi, recite zashto tako komentarishete one koji su po vama drugachiji od vas? Zar ne mozete jednostavno da precutite?
I josh da pitam da li sam ipak trebao da ga raspalim shakom?(da znam u buduce) :mrgreen:

strasno,mrzim takve primitivce!!!!!trebao si da ga nalupas..................ne,u stvari ne,sa takvima se ne valja kaciti,pusti ih da se istresu!!!!!!bolidi,videcu ga ja u buducnosti!
 
Brate,koji debil....
Dakle u buducnosti treba da mu odgovorish,a shta je radio tvoj drug za to vreme?
Sve u zivotu se vraca,dakle ko god da je pusticu mu vodu tamo gde ga najvishe boli!!!!!!




p.s.ovo nije bila pretnja,ovo je bilo.....................................................neshto.............
 
ma.... tako i meni kad neko neshto kazhe samo pretjutim, a posle shvatim da sam trebala da mu zavalim shamarchinu!!
jednom ja ishla ulicom i prema meni idu neki debili, i meni neshto upalo u oko i ja pokushala to sranje da izvadim, i kazhe meni jedan dechko od tih na foru ''jesi iskopala rudu?'' (mislili su da chachkam nos!!?).... i nisam mu nishta rekla, a posle mi doshlo da se vratim i da ga udarim, al' ***...
 
Strašno je kad neko ismeva druge... Mrzim takve ljude... Mada mislim da su verovatno oni iskompleksirani i nezadovoljni sobom, pa ismejavaju druge, iako to nije lep način...
Sledeći put kad se to desi samo reci::: XA XA, AL SMO SMEŠNI ( ali tako ironično ) , pa će ubuduće kad naiđe na vas ćutati ( biće mu pametnije, ako neće da ga ponovo ispališ )...
 
Danas se ja shetam sa jedim mojim drugom, ((inache malo je deformisan, mislim grbav, nosi naochale(znate vec)). Tako mi prodjosmo pored nekog momka, koji je prokomentariso ovako: "Da li ti je tata pustao vodu kada te je pravio"(odnosilo se na mog druga)...
Joj kako mi je tada doshlo da ga raspalim shakom u glavu da ga... :lol: ali ipak sam odluchio da to ne uradim...
Da li ste se vi srecali s takvim debilima, ili ste i sam jedan od njih...
Ako ste i sami takvi, recite zashto tako komentarishete one koji su po vama drugachiji od vas? Zar ne mozete jednostavno da precutite?
I josh da pitam da li sam ipak trebao da ga raspalim shakom?(da znam u buduce) :mrgreen:

Rokaj sinak...raspali!!! Meni se desavalo da me prozivaju zbog frizure, boje kose, pocepanih farmerki, ispisanih majici...jos x drugih stvari vezanih za moj stil... I eto, nikada nisam sagnuo glavu i nastavio, uvek sam odgovarao...pogotovo kada je vise njih...osetim se nekako mocno (iako posle dobijem batine) ... samo budi svoj! ;-)
 
Danas se ja shetam sa jedim mojim drugom, ((inache malo je deformisan, mislim grbav, nosi naochale(znate vec)). Tako mi prodjosmo pored nekog momka, koji je prokomentariso ovako: "Da li ti je tata pustao vodu kada te je pravio"(odnosilo se na mog druga)...
Joj kako mi je tada doshlo da ga raspalim shakom u glavu da ga... :lol: ali ipak sam odluchio da to ne uradim...
Da li ste se vi srecali s takvim debilima, ili ste i sam jedan od njih...
Ako ste i sami takvi, recite zashto tako komentarishete one koji su po vama drugachiji od vas? Zar ne mozete jednostavno da precutite?
I josh da pitam da li sam ipak trebao da ga raspalim shakom?(da znam u buduce) :mrgreen:
A DA NISI TI TAJ SA NAOCARIMA, A TVOJ DRUG JE HTEO TOG DEBILA DA RASPALI??

kako god, takvim osobama treba vratiti na vreme:rolleyes:
 

Back
Top