Kako da dokazem devojki da je volim??

Zeki98

Početnik
Poruka
2
U svadji sam sa devojkom sa kojom sam 7m u vz, za malo da dodje do raskida sa njene strane..
Rec je o tome da smo se posvadjli oko neceg glupog i svadja po svadja dosla je do ovoga..
Sad m,i ne veruje da li je stvarno volim ili ne, da li mi stvarno znaci ili ne, i da li stvarno imam samo nju ili ne i plasi se da je samo zezam...
a pokusavao sam sve i svasta i razni nacini i veruje mi do nekle ali se plasi..
Kako da joj dokazem sve to? Stvarno je volim ne mogu da opisem i ne mogu bez nje a i ona takodje..
Ona ima 16 god a ja 17..
Hvala :(
 
prvo citaj malo knjige , nauci da se malo lepse izrazavas, devojke vole poete.

a i znao bi da se kaze * devojci *

posto ste u vezi nemoj biti nervozan i napet , ponasaj se fino i vreme ce pokazati .

- - - - - - - - - -

iznenadi je povremeno nekim finim pokloncicem i znakom paznje
 
U svadji sam sa devojkom sa kojom sam 7m u vz, za malo da dodje do raskida sa njene strane..
Rec je o tome da smo se posvadjli oko neceg glupog i svadja po svadja dosla je do ovoga..
Sad m,i ne veruje da li je stvarno volim ili ne, da li mi stvarno znaci ili ne, i da li stvarno imam samo nju ili ne i plasi se da je samo zezam...
a pokusavao sam sve i svasta i razni nacini i veruje mi do nekle ali se plasi..
Kako da joj dokazem sve to? Stvarno je volim ne mogu da opisem i ne mogu bez nje a i ona takodje..
Ona ima 16 god a ja 17..
Hvala :(

jebi bolje od likova koje je odvaljuju od *****. videla je da ima bolje. tvoje vrcanje dupetom je deplase
 
U svadji sam sa devojkom sa kojom sam 7m u vz, za malo da dodje do raskida sa njene strane..
Rec je o tome da smo se posvadjli oko neceg glupog i svadja po svadja dosla je do ovoga..
Sad m,i ne veruje da li je stvarno volim ili ne, da li mi stvarno znaci ili ne, i da li stvarno imam samo nju ili ne i plasi se da je samo zezam...
a pokusavao sam sve i svasta i razni nacini i veruje mi do nekle ali se plasi..
Kako da joj dokazem sve to? Stvarno je volim ne mogu da opisem i ne mogu bez nje a i ona takodje..
Ona ima 16 god a ja 17..
Hvala :(
devojci sinak,i nemoj se opterecues preterano neces je zenis
 

Back
Top