kako citati zenama misli ?

nekad pozelim da smo saudijska arabija...sve biste nosile cadore i mastale bi ceo zivot o tome da vas makar pogleda neki drugi osom onog za koga ste udate jos dok ste imale 7 godina :roll:

Zar nije lepše, bolje i značajnije suštinski da tvoju ženu gledaju drugi ako im se gleda a da ona ostaje verna tebi?
Da je slobodna kao ptica a da tebi uvek hrli?

Ovako, ova umotana u čaršav ne sme i ne može a da li želi?
 
Zar nije lepše, bolje i značajnije suštinski da tvoju ženu gledaju drugi ako im se gleda a da ona ostaje verna tebi?
Da je slobodna kao ptica a da tebi uvek hrli?

Ovako, ova umotana u čaršav ne sme i ne može a da li želi?

aj opet trenutak iskrenosti iako me veceras svi poprcavaju da sam patoloski lazov :lol: posluzi se osecajem pa reci dal sam... znaci, nikad mi nije smetalo da moju bivsu gledaju drugi, a i ona gleda druge, ma kako ti to delovali ko sf.... vernost se ne vrednuje po tome da li povremeno spavas sa nekom pa to precutis, vec po tome kome si odan i pored koga ne razmisljas o drugome. zene ne hrle memento, jer zene nisu ptice pre ce biti da su pcele jer imaju pre svega obavezu da budu sa onim koga su odabrale a radilicka priroda im je genski usadjena ... kada ta obaveza bude narusena iz bilo kog razloga, napr. novim trutom u koga se ona zaljubi ko siparica, tebi kao bivsem trutu jedino preostaje da se sa tim pomiris i resis da se nastanis ko slobodan cvrcak u poljskom cvecu il ces krisom da vrebas oko neke kosnice pa da odmsekas nesto sto zuji po tvom shtimu....
 
aj opet trenutak iskrenosti iako me veceras svi poprcavaju da sam patoloski lazov :lol: posluzi se osecajem pa reci dal sam... znaci, nikad mi nije smetalo da moju bivsu gledaju drugi, a i ona gleda druge, ma kako ti to delovali ko sf.... vernost se ne vrednuje po tome da li povremeno spavas sa nekom pa to precutis, vec po tome kome si odan i pored koga ne razmisljas o drugome. zene ne hrle memento, jer zene nisu ptice pre ce biti da su pcele jer imaju pre svega obavezu da budu sa onim koga su odabrale a radilicka priroda im je genski usadjena ... kada ta obaveza bude narusena iz bilo kog razloga, napr. novim trutom u koga se ona zaljubi ko siparica, tebi kao bivsem trutu jedino preostaje da se sa tim pomiris i resis da se nastanis ko slobodan cvrcak u poljskom cvecu il ces krisom da vrebas oko neke kosnice pa da odmsekas nesto sto zuji po tvom shtimu....
Ne svidja mi se da budem pčela. Ja ću da budem ptica. Nemam obavezu da budem sa nekim nego želju.
 
sta god da ti kazem nes verovati... docaraj me ko sliku na zidu ili prasinu na ormanu...ili kao golubije gowno na simsu.... stagod ocekivala ako me hipoteticki upoznas, bices odusevljena jer ce sve biti bolje od onoga kako si me ovde dozivela

Prvi utisak je genijalna šašavost - šašava genijalnost.
Šta je životinja u čoveku? Jel tvoja životinja pod kontrolom?
 
Prvi utisak je genijalna šašavost - šašava genijalnost.
Šta je životinja u čoveku? Jel tvoja životinja pod kontrolom?

zahvaljujem, jer ste vi sa sekurom prve dve koje mi se danas obracaju kao normalnom zivom bicu.

sta je zivotinja? deo nase podsvesti koju obuzdavamo jer je se plasimo. kontrola moze biti nasa, ali se moze i otrgnuti ako u partneru prepoznamo sebe... onda su sve varijante pakla moguce
 

Back
Top