Kako birate devojku?

Ipak mislim da nije baš tako jednostavno, inicijalno postoji kriterijum ili dva, uglavnom ih je lako ispuniti jer se kreću u okvirima vizelne prihvatljivosti

To o čemu pišeš je zapravo faza, nazovimo to inicijacije. Neko te privuče izgledom.

Ali ako se ispostavi taj neko iritantno primitivna osoba badava pojavnost, badava аутфит a naročito efentan inicijalni utisak.

Zato je u tom stadijumu zbližavanja zainteresovanost sa dozom opreza poželjna.

Međutim, nikada me niko nije kupio samo izuzetnim izgledom. Autentična persona, to je ono što opija.

Znam puno ljudi koji su listu kriterijuma počeli praviti tek onda kada su shvatili šta sve ne poseduje osoba koju su izabrali pa se bojim da i tvoj kriterijum možda tek prvi na listi ali ne verujem da je jedini.

Mnogo ljudi na osobe u koje je zaljubljena projektuje osobine koje one nemaju te namerno previđa njihove nedostatke.

To je danak nezrelosti.Generalno, zaostale sredine opterećene kontinuitetom naopakih običaja guraju mlade ljude u odnose za koje objektivno nisu spremni.
 
To o čemu pišeš je zapravo faza, nazovimo to inicijacije. Neko te privuče izgledom.

Ali ako se ispostavi taj neko iritantno primitivna osoba badava pojavnost, badava аутфит a naročito efektan inicijalni utisak.

Zato je u tom stadijumu zbližavanja zainteresovanost sa dozom opreza poželjna.

Međutim, nikada me niko nije kupio samo izuzetnim izgledom. Autentična persona, to je ono što opija.



Mnogo ljudi na osobe u koje je zaljubljena projektuje osobine koje one nemaju te namerno previđa njihove nedostatke.

To je danak nezrelosti.Generalno, zaostale sredine opterećene kontinuitetom naopakih običaja guraju mlade ljude u odnose za koje objektivno nisu spremni.

Kako da prepoznamo Autentičnu Personu?
Ili još bolje pitanje kako da znamo da je naš izbor jedinstven a ne vođen aktuelnim trendovima?
Uvek postoji etalon lepote koji je na snazi u određenom trenutku koji zamagli naše lične afinitete i ukus
i da li je naš izbor u tom slučaju autentičan ako biramo ono što se svima dopada...
 
Kako da prepoznamo Autentičnu Personu?

Neke žene su jednostavno posebne, prepoznaš.ih u nekoj duhovitosti, samouverenoj boji glasa ili prosto prolaziš deset godina pored nje i ne primetiš je a onda jedne noći ničim izazvan sanjaš kako se ljubiš sa njom...

Ili još bolje pitanje kako da znamo da je naš izbor jedinstven a ne vođen aktuelnim trendovima?

Jedinstven izbor ne možeš da napraviš ako i sam nemaš nešto posebno u sebi. A nekada samo imaš sreće.

Uvek postoji etalon lepote koji je na snazi u određenom trenutku koji zamagli naše lične afinitete i ukus
i da li je naš izbor u tom slučaju autentičan ako biramo ono što se svima dopada...

Nisam ja iz te priče. Čak sam i u eri apsolutne dominacije anoreksije preferirao rubenskovske žene.

Nisam siguran da razumem šta je to autentičan izbor, ni jedan nije apsolitno verodostojan jer nikada ne znamo sve o željenoj osobi a neretko nikada i ne saznamo.

Svi imamo nekakav arhetip lepote utisnut u genetsko pamćenje no često se on izvitoperi pod naletom neukusa i gluposti koje moramo da usvojimo kako nas sredina ne bi odbacila. Moramo da se samonivelišemo na nivo proseka i niže zarad bolje valentnosti, šire prihvatljivost.

E sad, onaj koji ume da razluči dokle je on on a odakle počinje predstava koju uvežbavamo od rane mladosti srećan je čovek.

Mnogima se to pomeša, ničim potkrepljeni umisle da su Pol iz Pariza ili tako neki baja.
 

Back
Top