Kako bi vi reagovali da vam se omiljeni bend/pevac,pevacica pojavi na slavlju?

ja ga bas volim
jedan od rijetkih u muzici danas koji opce ima sta reci
od dueta najvise volim onaj sa pj harvey
sama pjesma je korektna, al hemija izmedju njih je nesto sto se ne vidja i ne cuje svaki dan

Znam svega par njegovih pesama, ta je naravno retko pesma koja ostavlja vrlo jak utisak, zbog atmosfere, savrsene boje njihovih glasova , naravno i teksta. Ne znam da li je kompletan njegov opus tako ... naginje da bude mracan, otkud te teme, o ubistvima?
 
Znate šta :) vi žene što odje postavljate strance engleze amere španske opere i ostale serenade

Svaka bi odvas poludela kad bi došo Šaban :lol: a ovde se pravite kao kultura svetska

Vojim vas

jbga, Paranormalna, nismo svi iz istog sela, sta da ti kazem...:lol:

- - - - - - - - - -

Znam svega par njegovih pesama, ta je naravno retko pesma koja ostavlja vrlo jak utisak, zbog atmosfere, savrsene boje njihovih glasova , naravno i teksta. Ne znam da li je kompletan njegov opus tako ... naginje da bude mracan, otkud te teme, o ubistvima?

http://www.theguardian.com/music/2008/feb/23/popandrock.features
 
Oni su legende.Moze li Caruso...(Naravno Kareras,Domingo i ko?) Ko bi pevao umesto Pavarotija posto je opravdano odsutan sa lica zemlje jos od 2007.-me? :lol:


Volim ovo da slusam nekada.Naravno,tu slusam a gledam u prevod.
Pa jeste,jedan je Pavaroti:sad2: moze Bočeli mada ima drugu boju glasa.Il Divo bi takodje legli, još onako mladi i slatki:heart:
 

Back
Top