Kako bi ste želeli da umrete?

Znam da niko ne voli o tome da priča niti da razmišlja, ali svi kad tad moramo da odemo.

Moje žlje je skromna. Ili na nekoj dobroj devojci tokom seksa da mi strada srce ili da sednem pored mora i da dok pijem svoj kokteč da odem bez bola i u miru.

Meni je Bog pokazao kako izgleda umiranje. To vam je kao kada se spuštate niz tobogan i kada se spustite niz tobogan nađete se u drugoj stvarnosti.
U snu, bezbolno i neprimetno.
 
ne bi zeleo da umrem jer eto mogu da zelim da neumrem,a i umro sam svaki put kad mi se nesto lepo pretvori u nesto drugo ili kad prestane,sto ce reci da sam bio svestan lepote koju sam mislio ili doziveo,pa me je realnost naterala da vidim i prestanak,sto mi je donelo i vece postovanje lepog a i mir prestanka,e sad postoji i trag tih lepota u svakom momentu,ali i mir neocekivanja neceg,sto opet vodi do vidjenja lepog u necem obicnom

sta znam,uzimam da je ruzno posledica razlicitosti priroda,razlicitosti svrha i uzrasta i razlicitosti u predjenom putu od pocetka,kao i pretenzijama zelja i mogucnosti sa realnoscu

to kad si odrastao u mislju,da bi bio jos uvek mali i bezbrizan:))))
 
Ako treba da izgubim ovu ljubav srodnu dusu koju sam sanjao celog zivita i cekao onda zelim da se to desi u snu da odem dok sanjam samo da prodjem kroz neka vrata bezbolno i da se ne probudim.

Ako mi zivot ide nizbrdo u tom smeru zelim sto pre taj san i vrata...Ako je tamo iza nema ili ako tamo ima nekog drugog i ne bude moja onda bolje da se izbrise sva memorija iz tog zovota i da se ne secam, ali ne bih vise nikad da se rodim opet tako da bih mozda voleo da se vratim u proslost taj dan pre naseg susreta sa kombinacijom 7 na loto i tako sa tim parama bih bili zajedno i tamo i ovde...

Volim zivot i zivecu ga do kraja kakav mi je sudjen ali bolece me od tog trena do raja pakla i nazad ako ne ostanem s njom.

Ako ostanem s njom bicu zadovoljan sto necu umreti sam i da cu da je cekam iza ili ona mene...
 
Imam ja jedno pitanje malo je off sa teme a mozda i nije mozda je i morbidno pitanje
Uglavnom, svi znamo kad covjek umre i tijelo pocne da se truli... koliko vremenski je potrebno da samo ostanu kosti , kako ono pise " pepeo pepelu prah prahu".. da covjek postane prasina? Je l zna neko vjv znaju naucnici ali nisam nkksd citao o tome
 
Znam da niko ne voli o tome da priča niti da razmišlja, ali svi kad tad moramo da odemo.

Moje žlje je skromna. Ili na nekoj dobroj devojci tokom seksa da mi strada srce ili da sednem pored mora i da dok pijem svoj kokteč da odem bez bola i u miru.

Meni je Bog pokazao kako izgleda umiranje. To vam je kao kada se spuštate niz tobogan i kada se spustite niz tobogan nađete se u drugoj stvarnosti.
Zaboravljeno.
Kao da me nije ni bilo.Da me se niko ne seća, da me niko ne pominje.
 
Pa ako moram da umrem.
Najbolje bi bilo da to ipak bude metak u srce.
Smrt je trenutna.
Nesto mi se ne umire od tih tkz prirodnih smrti.
Traje to.Agonija je.
Da.Metak u srce.Ne u glavu.Hocu da budem lep.
Nije. Oto Vajninger je pucao u srce i umro tek sutradan.
Verovali ili ne čak i da isterate sebi mozak kroz slepoočnicu može da se umire i do 20 sati.

Sve može da krene naopako, baciš se pod voz, odseku ti obe noge a ostaneš živ; pokušaš da se obesiš i umesto da u trenutku slomiš vrat, ono se gušiš i koprcaš 3 minuta.

Nema bezbolno i brzo. Kao što nema takvog ni rođenja. Sve boli u pm. I kad se rađaš i kad umireš.
 

Back
Top