Kako bi ste želeli da umrete?

Joj, pa mislim da cemo se naci.
I u pravu si, osobe koje smo izgubili su sa nama, u nama.
I to si dobro napisala, osecamo ih.
Подели своју интиму са неким ко ти је драг и у кога имаш поверења. Олакшај себи душу. Било у реалном животу или овде у виралном простору. Можда ти неко пружи наду да истрајеш и утеху која ће ти значити. Не очајавај.
 
Прво бих волео да знам шта је Бог рекао до које године ћу живети. А када би то знао, онда бих пожелео да то буде у фазону Стевана Синђелића. Да са својом војском браним неко село, град, коту пар месеци и онда да ЈА РАЗНЕСЕМ све око себе у пречнику од 6 км. А ако не може то, онда нека ме међу задњих десет покоси рафал !! Много се ложим на рат и историју и оружје !! :mrgreen:
 
Kad sam bila mladja nisam razmisljala o smrti. Kako sam starija sve vise mislim o tome, da li ima neceg posle smrti, ili se opet radjamo, ali kao neko drugi. Ma sa svim mogucim i nemogucim scenarijima.
Nakon sto sam izgubila moju Mili nije mi do zivota. I zelela bih sto pre da joj se pridruzim, ovaj zivot nema smisla i nicemu se vise dobrom ne nadam.
Bojim se da dignem ruku na sebe. Plasim se da cu "preteći" sa nekim teskim posledicama. Volela bih ipak da umrem u snu i da se nadjem sa svima onima koje sam izgubila.
Znas kako dusa se ili reinkarnira, kao ponavljanje razreda dok ne polozis ispit za nebesko bice pa odes gore na kraju. Dakle ako umres reinkarniraces se osim dece koja idu direktno u Andjele. To je neko moje uverenje. Dakle to sto telesno nisi sa njima, ne znaci
da ne mozes biti duhovno u snovima. Ono o cemu stalno mislis na javi, to ce ti se javiti u snu, jer dusa putuje van tela tada...
 
Ne volim ovakve teme uošte, pa i neću direktno odgovoriti. Samo ću reći da sam se uvek divio Sidu Višisu, Morisonu, slavnom banditu Čarugi iz slavonskih šuma... živeli su brzo, bljesnuli i nestali, svaki u svom vremenu, i mislim da ima nečeg u tome, kad čovek u naponu mladosti troši maksimalno svoju energiju na lepotu i uzbudjenja i ne misli na sutra, pa kao kometa zasvetli svom snagom i nestane. A u to 'ubrzanje' je sabio decenije zbog inteziteta življenja, i nije 'izbledeo, nego sagoreo', kako reče slavni frontmen Nirvane.

Možda ja nešto i idealizujem ali nebitno. Evo kako je to GG Allin fino objasnio, on je doduše u nekim stvarima bio brutalan i krajnje odvratan, treba imati eleganciju i estetiku setne Amerikane (Lana del Rey), ali je ipak bio u pravu ovde.

“If you seek death, you accelerate life,” Allin said in a backstage interview. “You’re living so fast and you’re putting so many years in such a little bit of time that if I was to die tomorrow, I’d probably still lived more years than most people.”
 
Znam da niko ne voli o tome da priča niti da razmišlja, ali svi kad tad moramo da odemo.

Moje žlje je skromna. Ili na nekoj dobroj devojci tokom seksa da mi strada srce ili da sednem pored mora i da dok pijem svoj kokteč da odem bez bola i u miru.

Meni je Bog pokazao kako izgleda umiranje. To vam je kao kada se spuštate niz tobogan i kada se spustite niz tobogan nađete se u drugoj stvarnosti.
Znaci ti si resio svoju dilemu toboganom....
Ja ne bih da se mesam u te procese koje ne razumem, mozda nesto pokvarim, pa ne umrem...
 
Прво бих волео да знам шта је Бог рекао до које године ћу живети. А када би то знао, онда бих пожелео да то буде у фазону Стевана Синђелића. Да са својом војском браним неко село, град, коту пар месеци и онда да ЈА РАЗНЕСЕМ све око себе у пречнику од 6 км. А ако не може то, онда нека ме међу задњих десет покоси рафал !! Много се ложим на рат и историју и оружје !! :mrgreen:
hehe, i meni to palo na pamet,
pre smrti da napravim jos koje dobrro delo:hahaha:
 
За разлику од већине ја се не плашим смрти, баш напротив, радујем јој се. Не у смислу да сам суицидалан или мрачњак, само сам уверења да је ослобађајуће и трансформишуће искуство. Нешто као крај Лоста :mrgreen:
 

Back
Top