Kakav vam je karakter...

Ernesto_Che:
Shinoda:
Da se nadovezem na ovo sto je JoGood rekla za oblacenje...Mojoj kewi te cini mi se tako krivo sto sam hoper da ne zna sta ce... :cry: :cry: :cry:
Uopste ne razume zasto se ja tako oblacim...

eh oblachenje...koliko je problema imala mala danaestogodisnja pankerka Marija sa svojom mamom oko toga...hvala Bogu, sad se MALO bolje slazemo, iako pa-daleko od toga da imamo isti ukus...mojoj mami svaka chast-ali mislim da bi ona volela da sam fenserka...
Moja bi me ljubila ko boga da sutra izadjem pred nju "normalno obucen"...Al yebi ga ne menjam stil pa makar crko, mozda kad malo porastem...
 
Electra:
Ernesto_Che:
Shinoda:
Da se nadovezem na ovo sto je JoGood rekla za oblacenje...Mojoj kewi te cini mi se tako krivo sto sam hoper da ne zna sta ce... :cry: :cry: :cry:
Uopste ne razume zasto se ja tako oblacim...

eh oblachenje...koliko je problema imala mala danaestogodisnja pankerka Marija sa svojom mamom oko toga...hvala Bogu, sad se MALO bolje slazemo, iako pa-daleko od toga da imamo isti ukus...mojoj mami svaka chast-ali mislim da bi ona volela da sam fenserka...


Hi hi hi, ja nemam takvih problema 8) Moja mama je u fazonu: ,,Ti kupujes, ti ces i da nosis...'' sto meni sasvim odgovara... Pre par godina me je vrbovala da kupim ono sto je ,moderno' ili bi mi sama kupila tako nesto :shock: ali vreme cini svoje 8) Bravo za mamu :P
da...upravo... 8)
inache, oblachim se sasvim obichno, znachi bez posebnog 'stila oblachenja', (iako neke boje odjecje vishe nosim nego ostale, ili neshto tako..)
tako da to ni ne treba da predstavlja neki problem... (8 (8
 
Shinoda:
Ernesto_Che:
Shinoda:
Da se nadovezem na ovo sto je JoGood rekla za oblacenje...Mojoj kewi te cini mi se tako krivo sto sam hoper da ne zna sta ce... :cry: :cry: :cry:
Uopste ne razume zasto se ja tako oblacim...

eh oblachenje...koliko je problema imala mala danaestogodisnja pankerka Marija sa svojom mamom oko toga...hvala Bogu, sad se MALO bolje slazemo, iako pa-daleko od toga da imamo isti ukus...mojoj mami svaka chast-ali mislim da bi ona volela da sam fenserka...
Moja bi me ljubila ko boga da sutra izadjem pred nju "normalno obucen"...Al yebi ga ne menjam stil pa makar crko, mozda kad malo porastem...
Ja imam isti problem. Nosim shiroke farmerke, uvek ali uvek. Bar su 2 broja vece!!! Nisam ni malo zenstvena (imam samo dugu kosu i zenske crte lice, to je sve!!! :D ). Ali sam sigurna da cu, kad porastem, zenstvenije da se oblachim. Da iskoristim vreme dok sam josh uvek dete!! :D
 
Tinar:
Shinoda:
Moon Child:
i meni se cini da bi moja mama volela da sam fenserka... :roll: :roll: :? ali dozvoljava mi da nosim sta hocu,sve dok to nije 'crno od glave do pete' :roll: ili suknja velicine kaisa... :roll:
Ma pusti te matorce, vidis da oce sve da nas pofensere!!! :x
A ne shvataju, da su bash te fenserke dno zivota. :roll: Samo treba ukljuchiti Pink ili MTV, i eto ti ga!!!
Ma ne...To je njima "leeeeepoo", e vala bash me bole patka za njih!!! :x
 
Shinoda:
Tinar:
Shinoda:
Moon Child:
i meni se cini da bi moja mama volela da sam fenserka... :roll: :roll: :? ali dozvoljava mi da nosim sta hocu,sve dok to nije 'crno od glave do pete' :roll: ili suknja velicine kaisa... :roll:
Ma pusti te matorce, vidis da oce sve da nas pofensere!!! :x
A ne shvataju, da su bash te fenserke dno zivota. :roll: Samo treba ukljuchiti Pink ili MTV, i eto ti ga!!!
Ma ne...To je njima "leeeeepoo", e vala bash me bole patka za njih!!! :x
Ma sve dok nas ne teraju na neshto shto ne zelimo, ok je. Srece moje, pa se moja mamica ne zali (puno). :D
 
Shinoda:
Tinar:
Shinoda:
Moon Child:
i meni se cini da bi moja mama volela da sam fenserka... :roll: :roll: :? ali dozvoljava mi da nosim sta hocu,sve dok to nije 'crno od glave do pete' :roll: ili suknja velicine kaisa... :roll:
Ma pusti te matorce, vidis da oce sve da nas pofensere!!! :x
A ne shvataju, da su bash te fenserke dno zivota. :roll: Samo treba ukljuchiti Pink ili MTV, i eto ti ga!!!
Ma ne...To je njima "leeeeepoo", e vala bash me bole patka za njih!!! :x
ma sto je najgore moja mama prezire pink i ta sra-nja,cak je bila rokerka u mladosti.... :roll:
a ovamo kao 'sta fali fenserkama' ako ne daj boze kazem nesto protiv njih.... :roll:
 
Moon Child ::
i meni se cini da bi moja mama volela da sam fenserka... ali dozvoljava mi da nosim sta hocu,sve dok to nije 'crno od glave do pete' ili suknja velicine kaisa...

ne vezano za fenserke sasha...i meni moja odredjuje da ne bude sve crno,zato sam nasla alternativu u nekim bordo detaljima! :wink: :)
 

Back
Top