Kakav ste vozac prema natalnoj karti?

Pretpostavljam da kao početnik nisi upoznata sa svim detaljima šta se može a šta ne na ovom forumu.

Vidi se da se razumeš u astrologiju čim postavljaš konkretna pitanja o položaju planeta i aspektima. Takođe se vidi da to što znaš nije rešilo tvoj problem a par nas ti je skrenulo pažnju da tu verovatno ima nešto mnogo više od astrologije
Par vas je bilo vas 2. Od tih 2 taj 1 se sprdao, tako da ga ne racunam 😊 Nije rjesavalo problem zato me zanima da li mi se svim tim aspektima preporucuje da budem vozac ili ne. Svakako da cu pokusati ali me nervira sto brkam lijevu i desnu stranu, to je dosta zeznuto.
 
Par vas je bilo vas 2. Od tih 2 taj 1 se sprdao, tako da ga ne racunam 😊 Nije rjesavalo problem zato me zanima da li mi se svim tim aspektima preporucuje da budem vozac ili ne. Svakako da cu pokusati ali me nervira sto brkam lijevu i desnu stranu, to je dosta zeznuto.
Drugi član koji ti je odgovorio, i to veoma iskreno, je žensko. Iz mog ugla, dala ti je dobar savet-analizu.

Da se vratimo na horoskop....
Astrologija datira sve do Vavilona i antičke Grčke te ne možemo govoriti o direktnoj analizi da li treba da voziš auto. Tako nešto nije ni približno postajalo kada su se utvrđivala pravila te moraš na to da gledaš kao podvrstu krupnije stvari. Dakle, da li si ti sposobna (astrološki) da se samostalno "nosiš" sa zadacima vezanim za vožnju?

Šta je u to umešano?
Recimo,
  • kakva ti je koordinacija pokreta.
  • Reakcija na iznenadne promene,
  • Tvoj odbrambeni mehanizam.
  • Strah od drugih...
TO može da se vidi kroz horoskop a integralni je deo vožnje.

Gledaj u tom pravcu, znam da znaš i sama da pronađeš.

A možda si mislila da li ti stoji opasnost od automobilske nesreće koju bi sama izazvala?
 
Drugi član koji ti je odgovorio, i to veoma iskreno, je žensko. Iz mog ugla, dala ti je dobar savet-analizu.

Da se vratimo na horoskop....
Astrologija datira sve do Vavilona i antičke Grčke te ne možemo govoriti o direktnoj analizi da li treba da voziš auto. Tako nešto nije ni približno postajalo kada su se utvrđivala pravila te moraš na to da gledaš kao podvrstu krupnije stvari. Dakle, da li si ti sposobna (astrološki) da se samostalno "nosiš" sa zadacima vezanim za vožnju?

Šta je u to umešano?
Recimo,
  • kakva ti je koordinacija pokreta.
  • Reakcija na iznenadne promene,
  • Tvoj odbrambeni mehanizam.
  • Strah od drugih...
TO može da se vidi kroz horoskop a integralni je deo vožnje.

Gledaj u tom pravcu, znam da znaš i sama da pronađeš.

A možda si mislila da li ti stoji opasnost od automobilske nesreće koju bi sama izazvala?
Ja taj odgovor ne vidim od zenskog clana, koji joj je nick? Ne mogu pronaci odgovor.
Pa da, to je moje pitanje, da li sam sposobna da se nosim sa svim tim zadacima koje voznja nosi? Posebno zbog saturna koji je kao malefik u mom trecem polju. Nedje sam citala da saturn oznacava kamione itd a trece polje autoputeve i ceste i ako je on u trecem polju, kazu da osoba mora biti oprezna zbog tih kamiona. Plus sam slusala da cak neki i govore ko ima saturna u trecem polju, da se mane voznje. Zato sam i postavila svoju natalnu i zaista bih molila da mi odgovore samo kompetentne osobe a ne laici. Jer je ovdje neko napisao nekome da se cuva necega, itd.
Ja nisam postavila pitanje da bih sama trazila, nego da mi napise neko strucniji od mene ovdje jer vidim da ih ima i davali su savjete na ovom forumu. Zato opet ponavljam, svi koji su laici neka se ne odazivaju mom pitanju, kartu sam postavila pa ko je voljan i razumije se vise kao ovi ostali koje vidim da su ranijih godina komentarisali, bicu zahvalna!
 

Back
Top