Kakav ste vozac prema natalnoj karti?

Doduse meni su uvjek i govorili da steta sto nisam musko
drag.gif


A mozda bi i bila da nemam previse zenstvenu spoljasnost
drag.gif
 
Savesna vožnja. Problem dolazi kada se pojave stariji biciklisti i stariji vožači. Mogući su ponekad napadi panike. Nemam kartu pa ne znam mogu li da kažem nešto bolje.

Ne ilaziti u rasprave sa vozačima kamiona.
Pozdrav, ne znam da li je i dalje neko aktivan ovdje ali pokusacu.
Jako bi mi znacilo ako bi neko pogledao moju natalnu, jer padam cetvrti put na voznji.
Retro saturn i retro merkur imam u trecem polju. Saturn mi je u kvadratu sa jupiterom. Saturn je u ovnu. Merkur je u djevici. Saturn i mars su u sekstilu ali je mars u osmom polju. Takodje mjesec u kvadratu sa plutonom. Znam da mi je natalna dosta losa, tesku karmu vucem od predaka. Pokojni ujak je nastradao mlad u udesu, tudjom krivicom. Toga se plasim. Volim voziti i imam jaku volju ali se plasim da ne nadrljam zbog neodgovornosti drugih... Da li mi neko moze napisati da li da se prihvatam voznje ili ipak ne? I cega da se pazim ako budem vozila?
Ne odustajem od polaganja ali plasim se da je to stalno padanje neki znak da mozda ipak ne idem dalje.
Hvala svima unaprijed.
 

Prilozi

  • Screenshot_2024-01-25-10-45-53-833_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-01-25-10-45-53-833_com.miui.gallery.jpg
    84,2 KB · Pregleda: 4
Pozdrav, ne znam da li je i dalje neko aktivan ovdje ali pokusacu.
Jako bi mi znacilo ako bi neko pogledao moju natalnu, jer padam cetvrti put na voznji.
Retro saturn i retro merkur imam u trecem polju. Saturn mi je u kvadratu sa jupiterom. Saturn je u ovnu. Merkur je u djevici. Saturn i mars su u sekstilu ali je mars u osmom polju. Takodje mjesec u kvadratu sa plutonom. Znam da mi je natalna dosta losa, tesku karmu vucem od predaka. Pokojni ujak je nastradao mlad u udesu, tudjom krivicom. Toga se plasim. Volim voziti i imam jaku volju ali se plasim da ne nadrljam zbog neodgovornosti drugih... Da li mi neko moze napisati da li da se prihvatam voznje ili ipak ne? I cega da se pazim ako budem vozila?
Ne odustajem od polaganja ali plasim se da je to stalno padanje neki znak da mozda ipak ne idem dalje.
Hvala svima unaprijed.
Au ! Al si ga sročila ! Ništa nisi izostavila.
Vuče me da napišem svašta, zbog tog Saturna, al neka...
 
Pozdrav, ne znam da li je i dalje neko aktivan ovdje ali pokusacu.
Jako bi mi znacilo ako bi neko pogledao moju natalnu, jer padam cetvrti put na voznji.
Mnogi su puno puta padali na vožnji, praksa i iskustvo čini vozača.
Retro saturn i retro merkur imam u trecem polju. Saturn mi je u kvadratu sa jupiterom. Saturn je u ovnu. Merkur je u djevici. Saturn i mars su u sekstilu ali je mars u osmom polju. Takodje mjesec u kvadratu sa plutonom. Znam da mi je natalna dosta losa, tesku karmu vucem od predaka.
Veze nemam da povežem horoskop sa vožnjom
Pokojni ujak je nastradao mlad u udesu, tudjom krivicom. Toga se plasim.
To nema nikakve veze sa tobom.
Volim voziti i imam jaku volju ali se plasim da ne nadrljam zbog neodgovornosti drugih...
Nikad gušći saobraćaj nije bio i lošiji vozači, ali to nikakve veze nema sa tobom. Može da te lupe svaki dan, a može da te nikad niko ni ne ogrebe, bespredmetno je pričati o tome.
Da li mi neko moze napisati da li da se prihvatam voznje ili ipak ne?
Niko ti tu ništa ne može reći sem ti sama sebi
I cega da se pazim ako budem vozila?
Policije 😁 šalim se
Ne odustajem od polaganja ali plasim se da je to stalno padanje neki znak da mozda ipak ne idem dalje.
Ti sama najbolje znaš da li nešto možeš ili ne.
Hvala svima unaprijed.
 
Mnogi su puno puta padali na vožnji, praksa i iskustvo čini vozača.

Veze nemam da povežem horoskop sa vožnjom

To nema nikakve veze sa tobom.

Nikad gušći saobraćaj nije bio i lošiji vozači, ali to nikakve veze nema sa tobom. Može da te lupe svaki dan, a može da te nikad niko ni ne ogrebe, bespredmetno je pričati o tome.

Niko ti tu ništa ne može reći sem ti sama sebi

Policije 😁 šalim se

Ti sama najbolje znaš da li nešto možeš ili ne.
Ne kapiram sta si se nadovezao na moja pitanja kad veze nemas da povezes horoskop i voznju.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Pozdrav, ne znam da li je i dalje neko aktivan ovdje ali pokusacu.
Jako bi mi znacilo ako bi neko pogledao moju natalnu, jer padam cetvrti put na voznji.
Retro saturn i retro merkur imam u trecem polju. Saturn mi je u kvadratu sa jupiterom. Saturn je u ovnu. Merkur je u djevici. Saturn i mars su u sekstilu ali je mars u osmom polju. Takodje mjesec u kvadratu sa plutonom. Znam da mi je natalna dosta losa, tesku karmu vucem od predaka. Pokojni ujak je nastradao mlad u udesu, tudjom krivicom. Toga se plasim. Volim voziti i imam jaku volju ali se plasim da ne nadrljam zbog neodgovornosti drugih... Da li mi neko moze napisati da li da se prihvatam voznje ili ipak ne? I cega da se pazim ako budem vozila?
Ne odustajem od polaganja ali plasim se da je to stalno padanje neki znak da mozda ipak ne idem dalje.
Hvala svima unaprijed.
Karta na stranu, nemoj da sedaš u kopla kao vozač. Preplašeni ljudi kao ti su čest uzrok saobraćajnih nesreća.

A što se karte tiče, ništa ne govori da ne voziš.
 
Karta na stranu, nemoj da sedaš u kopla kao vozač. Preplašeni ljudi kao ti su čest uzrok saobraćajnih nesreća.

A što se karte tiče, ništa ne govori da ne voziš.
Kako mi nista ne govori a saturn je u ovnu u trecem polju, plus retro, kao i merkur. Opet sam pala voznju po peti put al gradsku, garaze prosla. Brkam trake lijevu i desnu, tu se zbunjujem. A nema sanse da necu da sijedam za volan samo jer se plasim, pa ne plasim se sebe nego drugih! Naravno da cu da se borim i da makar pokusam biti vozac 😂 Ne boj se ti nas sto se plasimo u voznji nego ovih budala sto sijedaju pijani i drogirani za volan i sto brzo voze, zbog njih se gine najvise!
 
Karta na stranu, nemoj da sedaš u kopla kao vozač. Preplašeni ljudi kao ti su čest uzrok saobraćajnih nesreća.

A što se karte tiče, ništa ne govori da ne voziš.
A i nisi neko ohrabrenje. Ne kapiram mentalitet ovog naroda. Umjesto da te bodri i da pozeli srecu, on dodaje jos vecu nevolju. Sad da je umjesto mene neka labilna i nesigurna osoba u pitanju, odustala bih, tako da ipak treba da poradis na tome da ne pricas ovako nekome ko je pocetnik 😜
 
A i nisi neko ohrabrenje. Ne kapiram mentalitet ovog naroda. Umjesto da te bodri i da pozeli srecu, on dodaje jos vecu nevolju. Sad da je umjesto mene neka labilna i nesigurna osoba u pitanju, odustala bih, tako da ipak treba da poradis na tome da ne pricas ovako nekome ko je pocetnik 😜
Zato što si početnik i nisi kažnjen(a) za neprikladan komentar.

A što se horoskopa tiče, on može da ti da neke uopštene smernice u životu ali ne i da rešava stvari za tebe. Mogu da se vide predispozicije, stvari koje te koče, ali dovoljno si napisala da je i bez horoskopa jasno na čemu treba da poradiš
 
Zato što si početnik i nisi kažnjen(a) za neprikladan komentar.

A što se horoskopa tiče, on može da ti da neke uopštene smernice u životu ali ne i da rešava stvari za tebe. Mogu da se vide predispozicije, stvari koje te koče, ali dovoljno si napisala da je i bez horoskopa jasno na čemu treba da poradiš
Kakve veze ima sto sam pocetnik? Kakva je to diskriminacija? Koji neprikladan komentar? 😂 Vidji, znam ja dosta o horoskopu, samo sam htjela da potvrdim neke stvari ali od osoba koje su ranijih godina ovdje pisale komentare a njih nema. Znam sta moze da se vidi, itd, dosta sam i naucila iz svega toga ali hocu jos, naravno. Pa zanima me misljenje i drugih. To sto mi ti govoris, nemam neke vajde od toga iskreno!
 
Kakve veze ima sto sam pocetnik? Kakva je to diskriminacija? Koji neprikladan komentar? 😂 Vidji, znam ja dosta o horoskopu, samo sam htjela da potvrdim neke stvari ali od osoba koje su ranijih godina ovdje pisale komentare a njih nema. Znam sta moze da se vidi, itd, dosta sam i naucila iz svega toga ali hocu jos, naravno. Pa zanima me misljenje i drugih. To sto mi ti govoris, nemam neke vajde od toga iskreno!
Pretpostavljam da kao početnik nisi upoznata sa svim detaljima šta se može a šta ne na ovom forumu.

Vidi se da se razumeš u astrologiju čim postavljaš konkretna pitanja o položaju planeta i aspektima. Takođe se vidi da to što znaš nije rešilo tvoj problem a par nas ti je skrenulo pažnju da tu verovatno ima nešto mnogo više od astrologije
 
Poslednja izmena:

Back
Top