Кафе "?"

EVO PICA ZA SVE (objasnjenje imate u ciganskoj) ! ! !

pice.gif
 
Milunka Savic Glavni gost veceri. Cuvena beogradjanka i solo kantautorka. Gospodjo Milunka, da li ste spremni da nam nesto otpevate? Ja cu naruciti pesmu, znam da vam je to omiljeni hit! :ok:
Ја знам да певам, и врло волим музику, али, пошто сам писац, и песникиња, ипак боље певам у поезији. Стога, ви сами одаберите музичку песму, а ја ћу касније, ако немате ништа против, додати једну моју, поетску. :)
 
Ја знам да певам, и врло волим музику, али, пошто сам писац, и песникиња, ипак боље певам у поезији. Стога, ви сами одаберите музичку песму, а ја ћу касније, ако немате ништа против, додати једну моју, поетску. :)
Ima nas koji o tebi znamo dosta. Bar iz onoga sto si prezentirala na ovom Forumu. Zato smo te i zvali da nam pevas. Ajde prvo onu: "Zasto sam opomenula Ilica" :rotf: :rotf: :rotf:
PS: Ja ti stvarnost ne uzimam za zlo.;) Naprotiv, mnogo mi je saljiv gest. Na tebe se nisam ni naljutio bas zato sto te znam a ti mene ne.:cmok:

Hajde tvoju jednu pesmu da je ovde okacimo na zid. Hocemo i sa autogramom. :heart:
 
ja nisam...ja sam se uvila u cebe..jerbo sam danas pokisla kao mis..i kao sto vidim..temperatura ponovo sljaka:(..a taman sam prezdravila:(
I koto pokisla i otisla u krevet! :hahaha1: :hahaha1: :hahaha1: Zar ste vas dve bile zajedno? :sad2:

PS: Sad se bas vracam iz jedne kafane gde su mi dirali koto. Morao sam malo da ih isamaram.:rtfm: Zato sam zakasnio ovde.
 
Ево једне моје београдске песме за лаку ноћ:

НА ТЕРАЗИЈАМА

Ко да измери безмерје?
У неименованом ходу
од таса
до таса.
Претеже тежина.
Тренуци се само
Угледају на капи,
што под кринком воде
с надмоћним спокојем
истичу из чесме
одмилеле на леђима
неуништивим
бронзаних корњача.
Врева се котрља
низ падину.
Време стоји
Само тролејбуси пролазе.


Добра вам ноћ, :heart: , сањајте тролејбусе како пролазе Теразијама, или, можда и трамваје, од пре рата, шта ко више воли ;) :bye:
 
Ево једне моје београдске песме за лаку ноћ:

НА ТЕРАЗИЈАМА

Ко да измери безмерје?
У неименованом ходу
од таса
до таса.
Претеже тежина.
Тренуци се само
Угледају на капи,
што под кринком воде
с надмоћним спокојем
истичу из чесме
одмилеле на леђима
неуништивим
бронзаних корњача.
Врева се котрља
низ падину.
Време стоји
Само тролејбуси пролазе.


Добра вам ноћ, :heart: , сањајте тролејбусе како пролазе Теразијама, или, можда и трамваје, од пре рата, шта ко више воли ;) :bye:
Ne, ne, ne! Isli tramvaji i posle rata. Postavi tamo i neku sliku. ;)
 
gde je plakat bre PR menadzeru za veceras?..odbicu ti od plate:zper:

Zar mu dajes platu :eek:

Moze, moze. Boris i ja smo cuveni Tandem (menadzerski) :rtfm:

Pa vi ste cigani, sto ne zapevate :)

Um, vidim slusamo R.E.M. Pa lepo. Ima nas raznih, nego ako ovi crvendaci budu pravili probleme khmm, ovaj, samo zovi pa cemo mi zajedno da...

Kakva bre crna gazdarica, pa da me posle juri uprava prihoda... Ovde je sve na veresiju jel tako ;)

:cmok:

Да,а БОРИС :sad2::sad2::sad2:!
Видиш,мене није ни представио :sad2:!

Nije ni mene :(

Hm....Gde mi se izgubio Mr.Freak????
Tesko vama ako ga je neka negde odvela. :mrgreen:

Evo me Jeko :gace: Odveo me drugar da mu pomognem u preseljavanju. Kad sam se vratio kuci, odmah sam zagrlio krevet :)
 

Back
Top