Kafanica za bivše trudnice :)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
neko spomenuo pivo

funny_monkey-1.jpg
 
Cao...
Jesmo li resle ovde da ne gusimo trudnice tam:)
Moj Fili je je opet super pajkio nocas, odvali i po 4 sata odjednom, ali kako jutro dodje...Na 15 min...Jooooooooooj, evo ga opet...taman sedoh istusirana i sveza...
Nego, jel ima jos neka povisenu T od dojenja? Ne mogu da nadjem da je neko to imao a da nije mastitis..Meni je stalno 37.3-37.5...Prokuvacu...


ja sam imala povisenu temperaturu bas ko ti, ali sada vise nemam, to ti je tako na pocetku videces posle. verovatno se i znojis puno, ja sam se nocu budila mokra. ali sad se sve sredilp polako. ja sam imala siptome ko da imam gripu, tj curio mi je nos dva dana i odjednom prestao, kasljala sam isto dva dana slajm, da ne poverujes , da sam bila bolesna to bi duze trajalo, odjednom se pojavilo, i odjednom nestalo. i to je bilo u to vreme kad su mi grudi bile prepune i vruce sa blagom temperaturom.
 
tina,
Konacno da je neko imao isti problem...Samo ja nisam imala to curenje nosa itd. Da to tebi nije bio virus a ne od dojenja? Koliko ti je trajalo? Ja se nocu budim u znoju, a danju mi je jednostavno vruce, a najvise u licu. U sto sam lepo pajkila sad...A bebac jos pajki...:)
 
Da znate da je kući sve drugačije. Dome slatki dome. Evo stariju prošla muka za majkom. Do malopre je bila na rođendanu kod druga.
Inače i moja beba (4 mes) spava 3-4 puta po 30min. Ništa ne stižem da uradim. Uspavljivanje u rukama. Ajde da razmaziš prvo dete, ali i drugo..... baš sam slučaj.
 
Cao...
Jesmo li resle ovde da ne gusimo trudnice tam:)
Moj Fili je je opet super pajkio nocas, odvali i po 4 sata odjednom, ali kako jutro dodje...Na 15 min...Jooooooooooj, evo ga opet...taman sedoh istusirana i sveza...
Nego, jel ima jos neka povisenu T od dojenja? Ne mogu da nadjem da je neko to imao a da nije mastitis..Meni je stalno 37.3-37.5...Prokuvacu...

Ja nisam imala temp. ali mi je bilo starsno vruce..posle dojenja pod tus..gola voda..A mozda su ti malo grudi upaljene pa zbog toga temperatura..samo se ti masiraj i izmuzavaj..joj kako ovo glupo zvuci ko da smo karavice :):):) i nemas da brines..mada kak omali raste izvlacice on sve vise mlekca..i pij dosta tecnosti dok dojis da ne dehidriras.. :bye:
 
Da znate da je kući sve drugačije. Dome slatki dome. Evo stariju prošla muka za majkom. Do malopre je bila na rođendanu kod druga.
Inače i moja beba (4 mes) spava 3-4 puta po 30min. Ništa ne stižem da uradim. Uspavljivanje u rukama. Ajde da razmaziš prvo dete, ali i drugo..... baš sam slučaj.[/QUOTE]

jaoo carice..hahaha...sve ce da se varati u normalu...moj beban ima 3 mes. i isto imamo problem sa spavanjem..mada danas da qcnem u drvo 2 puta po 2 sata..i evo u 7 zaspao i sad spava ko top samo se probudio sa siki...a i sinoc je lepo spavao...iako j eimao temepraturu 38.5..mukica...izgleda da su ipak zubici...sisa prst i to kaziprst i cese desni...obe ruke gura u usta i balavi starsno..aaaaa...
 
tina,
Konacno da je neko imao isti problem...Samo ja nisam imala to curenje nosa itd. Da to tebi nije bio virus a ne od dojenja? Koliko ti je trajalo? Ja se nocu budim u znoju, a danju mi je jednostavno vruce, a najvise u licu. U sto sam lepo pajkila sad...A bebac jos pajki...:)

bila sam tad kod doktora kad sam mislila da sam bolesna, i rekao mi je da je to tako, a citala sam da pocetak dojenja moze biti propaceno simptomima gripa, meni je odjednom doslo dva dana kao da sam bila bolesna predhodnih nedelju dana, znaci odjednom sazreo kasalj, a moralo je predhodno da me boli grlo, kazem ti, posle dva dana ni trg slajma iz grla i iz nosa.

e moj muz je jednom cuvao bebca i ja se opustila i odspvavala sat ipo i dolazi on sa bebom i budi me, vreme je za kupanje, a ja gledam u njega cija ti je to beba:hahaha::hahaha::hahaha:
toliko sam spavala da sam se probudila tako sludjena. i posle kad sam trebala ponovo da legnem da spavam, nema sanse da zaspim. toliko me je to opustilo sto sam spavala a nisam mislila na bebu. ja sam pre inace spavala po 12 sati, i ja sam mislila da cu biti strasno nervozna sto necu spavati, ali nije strasno, guram polako.

kazu spavajte kad beba spava, ko to prica bajke. kad beba spava onda, ja se kupam, pravim nesto da klopam, uradim nesto za sebe,pospremam malo stan, i dodje noc.
 
bila sam tad kod doktora kad sam mislila da sam bolesna, i rekao mi je da je to tako, a citala sam da pocetak dojenja moze biti propaceno simptomima gripa, meni je odjednom doslo dva dana kao da sam bila bolesna predhodnih nedelju dana, znaci odjednom sazreo kasalj, a moralo je predhodno da me boli grlo, kazem ti, posle dva dana ni trg slajma iz grla i iz nosa.

e moj muz je jednom cuvao bebca i ja se opustila i odspvavala sat ipo i dolazi on sa bebom i budi me, vreme je za kupanje, a ja gledam u njega cija ti je to beba:hahaha::hahaha::hahaha:
toliko sam spavala da sam se probudila tako sludjena. i posle kad sam trebala ponovo da legnem da spavam, nema sanse da zaspim. toliko me je to opustilo sto sam spavala a nisam mislila na bebu. ja sam pre inace spavala po 12 sati, i ja sam mislila da cu biti strasno nervozna sto necu spavati, ali nije strasno, guram polako.

kazu spavajte kad beba spava, ko to prica bajke. kad beba spava onda, ja se kupam, pravim nesto da klopam, uradim nesto za sebe,pospremam malo stan, i dodje noc.

:rotf::rotf::rotf:
 
Cao...
Moj bebac je super spavao nocas...samo se probudio u 3 da jede i posle u 8. Patronazna nam rekla da ga budimo na tri sata, ali mahom nasi prijatelji nisu budili bebe da jedu nego po principu "zna beba kad je gladna" i deca su zdrava i napredna. Zato danju siku nonstop...
Ja sam sinoc imala T 38 i nocas...Ne pitajte kako je bilo dojiti bebu...Popila Febricet i sva sreca pa sam mogla da spavam...Jutros mi je muz odneo urin na analizu, posto analizu krvi vec imam, pa cu da vidim da li da idem kod ginekologa ili opsteg ako su bakterije...Sad sam mnogo bolje 37.1 standardna za ove dane dojenja...
kako su vase bebice?
 
Heh cudo bozije..svaki medicinski radnik prica za sebe..nama je patronazna sestra rekla da ga nikako ne budimo da bi jeo..i stvarno dete se samo budi kad je gladno ili na 3 sata ili 1.5 zavisi koliko se nasikio predhodno..u svakom slucaju sad je praksa da se deci daje da doji na zahtev i to se vremenom sve ustali na 2 ili 3 sata..barem je kod mene tako...
Mi sad cekamo da se bebac probudi da ga vodimo u dom zdravlja..opet ima visoku temperaturu :(
 
Heh cudo bozije..svaki medicinski radnik prica za sebe..nama je patronazna sestra rekla da ga nikako ne budimo da bi jeo..i stvarno dete se samo budi kad je gladno ili na 3 sata ili 1.5 zavisi koliko se nasikio predhodno..u svakom slucaju sad je praksa da se deci daje da doji na zahtev i to se vremenom sve ustali na 2 ili 3 sata..barem je kod mene tako...
Mi sad cekamo da se bebac probudi da ga vodimo u dom zdravlja..opet ima visoku temperaturu :(

Mukica :sad2:
 
Cao drustvo :cao:
Kako ste nam svi danas!? :zag:
Nas dve smo ovih dana supppeeer... :D uzivamo bez bake i deke :mrgreen: Makica ima grcice ponekad, ali je inace postala mnogo nasmejana i luda :hahaha: obozava da joj pricam i da ucimo da kazemo Aaaaaaa... :D naravno naucila je da kaze Aaaaa i sad to stalno i radi! :mrgreen: a neverovatnoooo slatko se smeje kad je stipkam, ljubim, pricam joj itd. I tata nam se sav raspilavi onda :aha: :D
A da i da se pohvalimo (samo se nadam da je necu ureci! :think:) evo vec 2gu noc za redom ona prespava celu noc :aha: pre jede oko ponoci, pa se probudi u 4h pa u 8h... a evo sinoc je jela u 22:30 i jutros tek u 6:30 se probudila :klap: sunce moje malooo... :D za 3 dana puni 2 meseca i ulazi u 2ci :klap: :zurka:
Ljubimo vas i jojimo.. :heart: :zag: :cvet:
 
Cao drage moje:heart:

Moja bebaca je nucila da zove batu,ali telefon jos nije napustila:heart: Pa po celi dan :telefon: i Njanja,njanjaaaaa,njaaaanja:heart:
A on dodje meni i kaze mi "Kako seka ima lep glas...":heart::heart::heart:

Cao draga :cao:
Jooj slatkisi mali :D bas su puj puj! :mrgreen: jel on nikad nije bio ljubomoran na svoju seku?! :think:

Kockice Martic spava celu noc:eek::heart:?!?!
Fino detence nema sta:cmok2:

Eh nadam se da ce ostati tako... :aha: ako je faza onda opet lepo makar nekim nocima da se naspavam :hahaha:
 
BIli smo do DZ danas popodne i vratili se :eek::eek: nazalost nije nasa dr bila dezurna a ova koja je bila mi nije jasna u opste...Otisli tamo da dobijemo neku konkretnu info a vratili se zbunjeniji ...ja jos uvek ne znam sta mi je sa detetom...Slusala mu je pluca ..cista su..dobro je ali zasto tema..kaze mozda prehlada , mozda zubi ..kaze trajace 4 dana i onda ce da se ospe prvo po obrazima i iza usiju..i onda po celom telu i tabanima..i to ce da traje 4 dana..:dontunderstand:....mneni ovo zvuci ko prorocanstvo da nisam toliko zbunjena smejala bih se...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top