Kafana "Rajski procvat"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ej bre zamisli kako je to ponizavajuce jedan kinez doshao u Srbiji da izigrava Boga....strashno...ne da je za plakanje nego nemam reci al shta da rade kad drugog posla nema....jedino da idu i prodaju sebe al takve nisu....

A Srbija im otvorila vrat, IZVOLTE drugari ... izrabljijte našu bedu ...
Bez komentara.
A to za prodaju tela, prekjuče sam čula da to rade za 1000 dinara.
Pa ti vidi kakva beda.
 
A Srbija im otvorila vrat, IZVOLTE drugari ... izrabljijte našu bedu ...
Bez komentara.
A to za prodaju tela, prekjuče sam čula da to rade za 1000 dinara.
Pa ti vidi kakva beda.

Jeste otvorila je jer su mislili da ce imati neke vajde od njih al za to je kriv Miloshevic...
:eek: mooooooooolim....za 1000 dinara...o boze svashta sad sam i to cula...pa te nisu normalne.
Eto shta je nemashtina uradila i nashta je jedna zena sve spremna i nashta je spala...strashno
 
Razumem te podpuno...samo ne znam zashto bi ih krila,meni kada se place ja placem bash me briga ko ce shta reci....koliko puta tako na posao sednem i setim se nekih stvari i jednostavno ne mogu da se susdrzim,moram to iz sebe da kako da kazem isteram...
To da nece biti bolje to svi znamo...nema tamo hleba,a naj zalosnije mi je kada vidim ljude koji kopaju po kontajnerima i traze neshto da li ima da se pojede....pa na tako neshto bi svakome ko je normalan krenula suza.....i dao bi toj sirotinji koji dinar.
 
Razumem te podpuno...samo ne znam zashto bi ih krila,meni kada se place ja placem bash me briga ko ce shta reci....koliko puta tako na posao sednem i setim se nekih stvari i jednostavno ne mogu da se susdrzim,moram to iz sebe da kako da kazem isteram...

Krijem se jer će ovde, na poslu to protunačiti, drugačije, da ti ne objašnjavam, tračare, ulizice, doušnici.
Desile se neke promene, pa ne znaš ko će da te ocinkari, kako i zašto.
To su Srbi.
 
Ma shvatam....
Budale bre shto bi jedna osoba rekla retardirani......
Znam ja jako dobro ko su i shta su srbi....nebih mi nikada palo na pamet da radim sa nashim ljudima ili kod nekog srbina,taj ima da te iskoristi na sve moguce nacine.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top