Kafana "Rajski procvat"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
naravno da se ceni, pogotovo kad imamo tendenciju pada potraznje za svim kadrovima i enormni porast istih na berzi xixixi
nachi i dudali je jasno samo ne zele da vide realnost.
7 milijardi ljudi eeeej miki

E pa kad su nashi prosti ne znaju nashe da ostavljaju u svoju zemlju onda vala neka idu u inostranstvo a mi neka ostanemo samo na kriminalcima,narkomanima itd....e onda ce zemlja bash i da procveta....al malo sutra.
Ma to su bre budale....bitno je da su neki napunili svoje dzepove a za ostatak naroda zabole ih dupe....
 
E pa miki, šta da radimo?

da stopiramo sav uvoz pod 1
da zaustavimo i ponistimo ovu otimacinu i banditsku prodaju svega sto imamo
sto prodaju kuurrve ove ko da im je tata to ostavio to pod 2
pod tri da stimulisemo razvoj domace privrede na pravi nacin a ne ko ova banda sto radi
pod 4 46789 nije ni vreme ni mesto nit me boli smoki da resavam ja problematiku naroda koji cuti dok ga svoj guzi
 
pa sto i da ih zabole kad se narod ne buni ??
to je zdrav poredak, ja te iebem ti cutis,znaci da ti godi.


Ali kad pogledash i kako da se buni kad im uvek necime zapushe usta....
Naravno da to nikome ne godi ali kad pogledash mi i nismo neka slozna nacija....ako neko uspe u necemu drugi ce gledati da mu odmognu a ne pomognu...losh smo mi narod.Ja gledam u drzavi kojoj ja zivim svi se bre slazu svi su super a mi Srbi smo vala najgori narod....kao da smo prokleti,ne znam....
 
Ali kad pogledash i kako da se buni kad im uvek necime zapushe usta....
Naravno da to nikome ne godi ali kad pogledash mi i nismo neka slozna nacija....ako neko uspe u necemu drugi ce gledati da mu odmognu a ne pomognu...losh smo mi narod.Ja gledam u drzavi kojoj ja zivim svi se bre slazu svi su super a mi Srbi smo vala najgori narod....kao da smo prokleti,ne znam....

Jer svi zavide onom drugom, sve komšijsko bolje, taj sistem.
 
da stopiramo sav uvoz pod 1
da zaustavimo i ponistimo ovu otimacinu i banditsku prodaju svega sto imamo
sto prodaju kuurrve ove ko da im je tata to ostavio to pod 2
pod tri da stimulisemo razvoj domace privrede na pravi nacin a ne ko ova banda sto radi
pod 4 46789 nije ni vreme ni mesto nit me boli smoki da resavam ja problematiku naroda koji cuti dok ga svoj guzi

Vala kako su krenuli jednog dana ce i taj Beograd da pripadne nekome a i u mnogim stvarima je umeshana policija.....ma bolje da ni ne pricamo o tome,samo da se covek iznervira...Jeste da nikada nisam zivela dole ali mi je opet zao kako smo sve dali a i prodali za sitnu lovu.....neki bi se da me izvinesh ebali za novac...bem ti i novac i ko ga izmisli uopshte....
 
Jer svi zavide onom drugom, sve komšijsko bolje, taj sistem.

Vala da znash da jeste tako....

pa eto nam sad qrca puna ******... jesce se ovde i govvna ako treba al ima da se cuti i docekuje djokovic i gleda paradica grandica


:lol: kad spominjesh vec te grandovce...pa ja mislim da nigde na ovome svetu nema toliko puno pevaca kao dole...uzaaaaaas...danas bre svako drzi mikrofon u ruci,shto manje garderobe imash na sebi to bolje ocigledno.......
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top