Kafana "NIRVANA"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ni ti nemas smisla za humor.... poput Alexane i slicnih.

Pod jedan
1) To je šala.

2) Tip koji laže kad zine, zasto bi o svom "ucescu" u ratu bio iskren?

3) Cak i da jeste ...zab.ol.e me. Veoma je ruzno i infantilno kada se neko hvali tako necim jer valjda ocekuje divljenje ili sazaljenje ili ne znam sta. Svakako ocekuje nesto. Epa od mene to "nesto" moze dobiti k......

Kad god sam silom bio primoran da udjem u neku instituciju drzave prvo u vojsci cekali su me tamo "neki koji su nesto preziveli" ili dosli u vojsku 3 meseca pre mene i to im je dalo za pravo da ja budem guster a oni dzombe. Ja sluga a oni gospodari. Pisam se na tu hijerarhiju .

Takodje kada sam opet silom mobilisan 99. tamo su me cekali opet takvi koji su dosli par nedelja pre mene i sto ima je dalo pravo da ja idem na strazu umesto njih.
Bljak.

I sada neko ovde slaze da je bio u ratu i ocekuje neki respekt. Evo mu ga! Nijednu insitituciju drzave ne priznajem ..od vojske do braka.

Ozimane u potpunosti nam se podudaraju stavovi sto se tice ovog boldovanog a ostatak nemam licna iskustva. Do sad nisam izlazio na izbore niti nameravam. Kad se pojavi nova ideja uredjenja odredjene povrsine zemljista opasano tkz granicama ,koje zovemo drzava, onda cu i glasati ali pod uslovima koje necu sada nabrajati a jedan od njih je da se rec politika izbaci iz recnika a svi znamo sta je politika.
 
Ma pusti, ne pravdaj se nerazumnicima.

Vidi, budala se prvo hvali kako je bio "tolerantan" sa mnom, a vamo ni sekunde da osudi ozijevo divljanje.

Mislim, koje opravdanje moze imati ozi da se dovuclja ovamo, samo da bi vredjao?
A i koji su motivi budalini da iskrivljuje istinu, naziva vas sve kokoskama i pichokarama, perfidnije od ozija mene vredja i proganja...

Upravo smo videli koliko zestoko brani svog tutora da cak i istinu iskrivljuje, brani ozijeve napade i naziva ih "shalom" ????

Dakle, sta mislis koji su motivi?

Ovo sve nije rl i bila je sala. To sto je rat ne znaci da se ne moze saliti a i to da su samo bosanci osetili metke nije tacno. S druge strane vi ste u ratu i napravili najveca sranja cak i vise od druga Slobe, pa ste delom i sami krivi sto vam se obilo o glavu dok ja ni kriv ni duzan sam ovde cekao redove za hleb i ziveo u mraku. Ovo nije poredjenje, ovo je samo ono u proporciji ko je sta uradio/dobio.
 
Milice, znam da volis ljubimce. Kako ti se svidja ovaj, malo se zeznuo u shapeshiftovanju..... :)


dogface.jpg

milica ima novog ljubimca :manikir:
 
Vid Duskice, navrati nam...
Ma ko mene moze naljutiti....to samo misle oni dushmani, koji bi da me nerviraju.. :):):)

Vidi, vanzemaljaca ovde koliko oces, ali sumnjam da su za druzenje. Ovi V-ovi ovde su izgleda zaostali u razvoju...da, da.....nego, evo tebi jedna kafica i kolacici, kako i dolikuje.. :):)

CoffeClub-cake.jpg

Sal kako pogodi da volem cokoladu,slag i kafu,zdravo jako volem.
Bila sam danas smorena no pobijedi Novak Djokovic sa 6-0 i 6-0 prvi put u svojoj sjajnoj karijri ,izadjem na MISTERIJAMA i budam pocascena bas ti hvala sad se malo bolje osjecam.:D
 
O Neemo,eto i mog ljubimca :roll:

Alexanna, pripadnice mocni rendzeri.org imas li odgovor zasto jedna druga pripadnica iste organizacije milica cobanica, naziva mene gusterom ?

Na tvoje ljubimac se ne ljutim jer je dvosmislo, mada se ne ljutim ni na njeno guster, ali bi voleo da cujem onako pun odgovor ( zasto, ima li metafore,licim li svojim ponasanjem... )
 
nemanja, ne vrti se svemir oko tebe. niti sam te pomenula u svom postu niti sam na tebe mislila, totalno si nebitna osoba za mene ovde, tako da nema potrebe da te bilo gde spomenem.

Ne vti se samo oko mene nego oko svih nas, mada nisam bas siguran u formulaciju tj u ono ko se vrti a ko stoji jer se skoro sve krece a mozda i bas sve.

Dobro je sto sam nebitan jer bi onda morao da se zapitam da li je nesto samnom a i tobom u redu ?! I nisam nemanja nego nemcoi.

Dobro onda ko je guster ???
 
Poslednja izmena:
Rekla si da vise ne sakupljas gustere i da sad imas pravog. Znaci koje to gustere si skupljala pre psica sa ljudsim likom ?

Zanima me isto tako kao sto tebe zanima zasto sam ja stekao utisak da branis masoneriju.

nisu u pitanju "gusteri" nego jedan "guster". na intimna pitanja o novom ljubimcu ne odgovaram. tek da se zna, nigde nisam spomenula da je to psic sa ljudskim likom, niti sam napomenula kakva vrsta ljubimca je u pitanju.
na moja pitanja postavljena tebi imas sva prava da odgovoris ili precutis. kako ti volja.
 
Vi baš ne umijete biti normalni.
Uvlačite rat u kafanu, pričaju i imaju svoje mišljenje oni koji su pišali u pelene kad se to dešavalo.
Da ne bih pokažnjavao pola foruma, sada ću zaključati kafanu i ostaviti Arionu da se raspravi s vama.

P.S.
Svaku spam poruku u drugim temama ponovo ću kažnjavati sa C1. Ovo stupa na snagu u 23:30 (dakle za jednu minutu).
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top