Kafana "NIRVANA"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

MasterYoda

Gost
Poruka
4.275
Nakon sinoćnih događaja i konsultacija s supermoderatorima, a pod prijetnjom da će cijeli podforum biti zaključan, donesene su sledeće odluke:

1. Privremeno se pooštrava kaznena politika na podforumu 'Natprirodne pojave i misterije'
2. Otvara se nova kafana (ova). Spamovanje se dozvoljava samo i jedino u ovoj kafani.
3. Za svako, i najsitnije, kršenje pravilnika (u kafani ili bilo kojoj temi) davaće se crveni karton, po jedan kazneni bod za svaku poruku, pa ko koliko skupi.
4. Za svaku spam poruku bilo gdje van kafane davaće se crveni karton, po jedan za svaku spam poruku, pa ko koliko skupi.

Ovo stupa na snagu odmah, i primjenjuje se prema svim korisnicima bez izuzetka.

Pozz. MasterYoda
 
Hej, master, može par odgovora na par pitanja?
Možda i ima negde da piše, ali ja ne mogu da nadjem, a nije da nisam tražila.
Dakle, ti crveni kartoni, koje spominješ, predpostavljam da znače banovanje. Trajno ili privremeno ( i na koliko vremena )?
A ti kazneni bodovi? Stvarno mi nije jasno, jel to samo oduzimanje onog skora nazvanog raputacija, ili i to, ako se skupi odredjen broj bodova, znači banovanje?
Ne zafrkavam, ozbiljno pitam. Relativno sam nova na ovom pdf-u, pa čisto da znam pravila ( mada mi spamovanje i nije u krvi, al nije loše znati, zar ne? )
Unapred hvala na odgovorima.
 
Da svima pojasnim.

Svaki crveni karton može nositi od 1 do 10 kaznenih bodova, zavisno od težine prekršaja. Odluku donosi moderator i ona je neopoziva. Dogovorili smo se da u ovom slučaju dajem crveni karton vrijedan 1 kazneni bod za svaku spam poruku. Za poruke kojima se krši pravilnik, ocjenjivaću težinu od slučaja do slučaja.

Kazna stupa na snagu kada se skupi određeni broj kaznenih poena, i to:

broj poena ban u trajanju

3 2 dan/a
5 5 dan/a
7 10 dan/a
10 Zauvek

Svaki kazneni poen briše se 10 (deset) dana nakon dodjeljivanja, pa vodite računa o tome, jer se poeni sabiraju.
 
Konacno i ovom pdfu da svane sunce, pa da mozemo normalno da diskutujemo. Spameri su ugusili ovaj pdf.

Da se ovako radilo ranije, spameri koji sebe nazivaju Rendzeri bi vec odavno zauvek bili banovani.
 
Ali pazi naslov ? !! Kafana "Nirvana" :D bas u skladu sa uvodnim postom. Znaci, u ovoj kafani samo mirno....

................nirvana.

budha.jpg


Inace ...
soccer_ref.png


I ja podrzavam ovu incijativu jer su pojedini ucesnici foruma ovde, i njihova opsesija da prijavljuju ljude i da uzivaju u tome, ocito dosadili svima pa i supermoderatorima.
 
Poslednja izmena:
Hvala Lethona... :) E neka si ti meni dosla ovde.. :):)

Pitanje za Mastera.
Da li se prethodne izjave Parkerisa racunaju kao provokacije , i da li je ista ucinjeno da se doticni kazni radi klevetanja i iznosenja lazi na ovaj pdf, a koje se sastoji (dokumentovano) od njegovih izjava da ja koristim pass moderatora i brisem poruke, zloupotrebljavajuci spomenuti pass?

Mislim da je red da se kazni. Jer, ako ne, to ce samo inicirati konstruisanje istih laznih iskaza Ozimena i njegove "ekipe" (3 man ekipa...) i podstaknuti Parekreisa da i dalje zagovara mrznju prema neistomisljenicima.

Molim da se odgovori na moje pitanje.
 
Nisam se ni sjetio spomenuti to na moderatorskom forumu, toliko mie to tangira. Vjerujem da su nadležni provjerili tu tvrdnju (veoma su osjetljivi kad su takve stvari u pitanju), pa pošto nisu ništa preduzeli, neću ni ja.

Baš ću da se raspitam o tome.

A lažni iskazi ubuduće će biti oštro sankcionisani, kao što sam već rekao. Posebno lažni iskazi o meni, jer to spada u ometanje rada moderatora, a to povlači dosta kaznenih poena.
 
Da li se Salu racunaju svi spamovi kojima je unistavao svaku temu na ovom pdfu? A ismejavanja i provociranja neistomisljenika, a udruzeni zlocinacki poduhvat protiv ovog pdfa? Mislim da je red da se Sal kazni zbog svega sto je uradio ovde.

molim moderatora ako bude spominjao da spomene i Sala kao inicijatora ometanja normalnih diskusija na ovom pdfu.
 
Zelim da pozdravim svoju staru prijateljicu Lethonu.

Pusti Lethona rendzere i pridruzi se "reposfanovima". :super: :)
Misticne gotik devojke poput tebe blize su arhetipu Lilith, Sukube, Dijane i Hekate ... nego nekim tamo crvenim decijim rendzerima.
Ti svakako spadas medju nas ljude slobodnijeg uma.

ps. Steta sto nemamo grupu, ali video bi Sal kome pripada Lethona. :evil:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top