Quantcast

Kafana "NIRVANA"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Parkeriss

Aktivan član
Poruka
1.197
eto sta ljudi radi u panici i nedostatku argumenata.

misim argument protiv Reptila mu je:

"Zato sto bi odavno zene porobile repose i napravile tasne i kaiseve, da ne kazem cipele od njih...."

samo dokazuje nemoc Rendzera :)

oziman

Veoma poznat
Poruka
11.168
To je taj cuveni forum. Kopija ovog. Da znam gde da se preselim ako me jednom sutnu odavde.

Nego cekaj, cekaj... Jesam li dobro primetio, ili je ono Alexanna administrator na svakoj temi tamo? :neutral: Cak i na filozofiji ???!!!!! Nista od mojih planova. :( :dash:

ps. Parkerisu, bolje da se cuvamo crvenih kartona jer nemamo utociste poput nekih pocrnelih ovde??

Parkeriss

Aktivan član
Poruka
1.197
Nego cekaj, cekaj... Jesam li dobro primetio, ili je ono Alexanna administrator na svakoj temi tamo? :neutral: Cak i na filozofiji ???!!!!! Nista od mojih planova. :( :dash:

ps. Parkerisu, bolje da se cuvamo crvenih kartona jer nemamo utociste poput nekih pocrnelih ovde??
E sad sam povukao cvet koji sam dao Alexanni. Ovi Rendzeri su ko masoni, svugde drze vlast :)

treba se cuvati, nismo svi tako dobro organizovani kao neki :)

Boldovanje obrisao MY

Poslednja izmena od moderatora:

Parkeriss

Aktivan član
Poruka
1.197
To je taj cuveni forum. Kopija ovog.

Ozi, ti i ja smo izgleda mnogo popularni u tom leglu rendzera, odakle ih salju da nas napadaju ovde:

Naime vodja Rendzera je otvorio temu "Koliko su zaludjenici bolesni?" i to sa uvodnom recenicom:

Na krstarici, na temi natprirodne misterije grupa ljudi (Ozimen, Parkeriss itd) toliko veruju u svoje neverovatne tvrdnje, da je postalo zabrinjavajuce.

Mislim da su ta deca jako obolela, mentalno.

http://torpiljerka.net/forum/viewtopic.php?t=974

Poslednja izmena:

gost 74285

Domaćin
Poruka
4.884
To je taj cuveni forum. Kopija ovog. Da znam gde da se preselim ako me jednom sutnu odavde.
....................................................

oootkud ja..:mrgreen:

JovanaTheBest

Početnik
Banovan
Poruka
27
Ne pratim forum bash dugo ali sam uocila matricu kako su Rendzeri unistili ovaj pdf:

1.Neko postavi temu
2. pocne kakva takva diskusija.
3. Pojavi se dezurni Rendzer spamrazvodnik sa ciljem da dogura do desetara.
4 Obavestava JATO Rendzera
5.Jato pristize i sledecih nekoliko strana lici na kokosinjac
6. Pokusaj naivnijih forumasha da se tema vrati na put
7. Josh veca graja i kikotanje .
8. Moderator dodje i kaze ovo je glupost i zakljuca temu.

radasine

Obećava
Banovan
Poruka
91
Ne pratim forum bash dugo ali sam uocila matricu kako su Rendzeri unistili ovaj pdf:

1.Neko postavi temu
2. pocne kakva takva diskusija.
3. Pojavi se dezurni Rendzer spamrazvodnik sa ciljem da dogura do desetara.
4 Obavestava JATO Rendzera
5.Jato pristize i sledecih nekoliko strana lici na kokosinjac
6. Pokusaj naivnijih forumasha da se tema vrati na put
7. Josh veca graja i kikotanje .
8. Moderator dodje i kaze ovo je glupost i zakljuca temu.

A ko je vodja tih Rendzera da ga nesto pitam

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.