Kafana MEČ LOPTA vol.3

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne uzbuđujem se. Sve je OK.

Cestitke na pobedi. Rekoh li ti da ce Nole pobediti (sto i nije dolazilo u pitanje), ali zar nije i Svarcman kljoknuo kao sto sam rekao. Sad kad je uspeo da pobedi Svarcmana vise nema problema. Mali je stvarno povremeno bio dobar, cak i vise nego dobar.
Salu na stranu sutra ipak mora igrati mnogo bolje. Ili da ga ubaci u "australijsku masinu za mlevenje" sto ne bi bilo iznenadjenje jer je od Monte Karla 2015. dobio 9 meceva (vecinu sa nulom), a Nadal samo dva - tako da je u velikoj psiholoskoj prednosti.

P.S. Ma nije bilo sanse da izgubi. A, kako i kazes, samo je bitan R.G.
 
Poslednja izmena:
Da, ali mec sa Nadalom, i to finale, uvijek je nesto posebno. Rijec je o prestizu.

Slažem se sa svim. Očajan kvalitet terena, spora šljaka - sve to više odgovara Nadalu. Treba biti pošten pa konstatovati da je Nadal više pokazao na ovom turniru. Jako je teško dobiti dvaput zaredom Rafu na šljaci u mjesec dana. Siguran sam da Vajda i Nole imaju strategiju da bude na vrhuncu forme u finišu RG.
 
561873
 
Ноле је стартовао млако и без снаге. Рафа се разгоропадио. Видео сам после прве измене да ће Ноле данас да изгуби. Надал му одмах узео серву и води 1:0.
 
Iznerviran posle prvog brejka odoh da bacim djubre (ne bi li i Nole "bacio" losu igru) i nesto kupim i kad sam se vratio nisam mogao da verujem svojim ocima. Ali polako - redom se krave lizu. Evo vec je pocelo. Osvojio je svoj prvi gem.

Hajde, bre, kreni.
 
Poslednja izmena:
Код 2:0 у првом сету напустио сам гледање. Бојао сам се катастреофе и понижењља. Дођем да видим како је протекао први сет и наравно видим кромпир. :dash: :dash: :dash:

Idem da naplatim svoj današnji rad. Zaradio sam 30 eura. Nole za to vreme pola miliona.
 
Ноле је стартовао млако и без снаге. Рафа се разгоропадио. Видео сам после прве измене да ће Ноле данас да изгуби. Надал му одмах узео серву и води 1:0.

To cemo tek da vidimo. Nole se budi. Imao i brejk loptu.
Gem sa nulom. Pocelo je, pocelo.
Nista ona "0" ne znaci. Uvek sam govorio da je 6:0 isto sto i 7:6.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top