Kafana MEČ LOPTA Vol. 2

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sad cu i ja o teorijama zavere...
Sta bi Mariji nakon sto je popila napitak iz torbe koju je trazila da joj se donese iz svlacionice tokom meca? Preporodila se zena nakon toga... i pobedila.
Cak je i komentator izrazio zelju da i on malo otpije iz bocice...

I posle pričaš da nema dopingovanja u tenisu i o nekoj regularnosti? :rtfm:

Sada mi još više žao Viktora. Bukvalno je ispao žrtva ATP-a jer su morali nekoga da kazne kako bi dokazali da nema dopingovanja u tenisu.

Ono Viktorovo je bilo smešno naspram onoga što je juče uradila Ruskinja. Pa svi koji su gledali meč i koji imaju gram mozga videli su u čemu je reč.
Naravno, nisu ludi da kazne "mega zvede" (Šarapovu, Nadala, No2aka...) pre će tamo neku paliju poput Viktora...
 
I posle pričaš da nema dopingovanja u tenisu i o nekoj regularnosti? :rtfm:

Sada mi još više žao Viktora. Bukvalno je ispao žrtva ATP-a jer su morali nekoga da kazne kako bi dokazali da nema dopingovanja u tenisu.

Ono Viktorovo je bilo smešno naspram onoga što je juče uradila Ruskinja. Pa svi koji su gledali meč i koji imaju gram mozga videli su u čemu je reč.
Naravno, nisu ludi da kazne "mega zvede" (Šarapovu, Nadala, No2aka...) pre će tamo neku paliju poput Viktora...
e da...jesi li video kako se nenormalno radovala posle osvojenih poena? histerija skroz :lol:

jahve, brate druže gospodine :uja: :D
 
Ooo ***** ti zivot,konacno nadjoh vremena da navratim :sad2:

Kralj izgubio juce :thumbdown::rida: Vidim da je tatin sin malo igrao prljavo,uzimao neke duge pauze i glumio povredu.Neka,karace njega Monakovski princ kasnije :lol:

- - - - - - - - - -

Vidim da je Lajovic uspeo da osvoji nekoliko gemova :hahaha:

Desi kolega! :D

Šta je potrebno da KRALJ izgubi:

1. Da protivnik odigra meč života
2. Da protivnik traži medical tajm aut kada mu ne ide
3. Da KRALJ odigra najgori smeč karijere
4. Da KRALJ od 5 setova odigra 4 očajna

- - - - - - - - - -

Uhvatio malo Marijin mec juce,pa ona ima sve bolje noge.Nije dobro :sad2:

Doping :hahaha:
 
Ne, sad se stvarno ne salim, ali zaista cete me ubediti da teniseri i teniserke nesto koriste.

Sutra pocinju teniseri i teniserke nesto kasnije.

Muguruza - Sarapova
Raonic- Djokovic

Karla Suarez Navaro - Ezeni Busar
Berdih - Gulbis
 
U toku meca kada joj nije islo, Masa je zatrazila od sudije da joj se donese torba iz svlacionice.
Torba joj je donesena, ona je obukla majicu preko haljinice, bilo joj je hladno i uzela bocu iz te iste torbe i popila par gutljaja.
Posle toga je furiozno pobedila protivnicu.
Komentator je posle rekao da ne bi bilo lose da mu Marija da malo da popije iz te ``magicne`` boce.
 
Ko zna sta se dogodilo s jadnim decakom,prejake su to doze za njega :sad2:
nisi ga video danas na terenu :D
ah da....reče ti da si se jedva povratio od mašinog izdanja nogu :lol: a stvarno su fantastične
86-1.gif


-------------
kuznjecova pobedila safarovu. sledeća protivnica joj je simona halep :)
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top