Quantcast

Kafana ''Majkl Džordan''

Keeper

Buduća legenda
Poruka
29.839
A sta ako, ponavljam ako, coronja daje u svom klubu dopinge, lekice i vutricu, pa je i to malo doprinelo, uz vec cuvene Vesnine kolace koji dizu holesterol? Sta ako coronja nece to da se sazna, pa hoce "nezavisnu istragu" (komisija coki-slina-vucic) da usmeri na drugu stranu?

Jer dobro je poznato da mafijaske pudlice ne laju zbog sela, nego sebe radi.

A sta ako je, ponavljam ako je, coro jednostavno prs'o u mozak od kompleksa, mrznje i ludila, zatvoren u svojoj zeleznickoj hacijendi, i misli da je sve ovo super stvar za jos jednu seriju njegovog gnoja, spletki i lazi?

Sve mozemo relativizovati i postavljati glupa pitanja, moj kosta.

Samo necija smrt nije bas pogodna za politizaciju na Pink kanalu. Pojesce vas zloba, mere vise nemate. Nije to vise ni Partizan sto vas muci, to su prosto vasi sitni zivoti...

kosta1703

Veoma poznat
Poruka
13.655
A sta ako, ponavljam ako, coronja daje u svom klubu dopinge, lekice i vutricu, pa je i to malo doprinelo, uz vec cuvene Vesnine kolace koji dizu holesterol? Sta ako coronja nece to da se sazna, pa hoce "nezavisnu istragu" (komisija coki-slina-vucic) da usmeri na drugu stranu?

Jer dobro je poznato da mafijaske pudlice ne laju zbog sela, nego sebe radi.

A sta ako je, ponavljam ako je, coro jednostavno prs'o u mozak od kompleksa, mrznje i ludila, zatvoren u svojoj zeleznickoj hacijendi, i misli da je sve ovo super stvar za jos jednu seriju njegovog gnoja, spletki i lazi?

Sve mozemo relativizovati i postavljati glupa pitanja, moj kosta.

Samo necija smrt nije bas pogodna za politizaciju na Pink kanalu. Pojesce vas zloba, mere vise nemate. Nije to vise ni Partizan sto vas muci, to su prosto vasi sitni zivoti...
On traži da se sazna ISTINA.....Obdukcija će svakako biti uradjena, pa će se saznati i za to u šta ti sumnjaš.
Strašan je nivo rasprave ovde, kada ti nešto pretpostaviš i onda zbog pretpostavke braniš neke druge sasvim neargumentovano, i slobodno mogu reći glupo.
Inače, tu patetiku po potrebi ostavi nekom drugom.
Te smrti ne bi možda ni bilo, da neko nije bio neodgovoran.
Pa onda, ajde da vidimo ko je to?
Zašto bi to bilo kome smetalo?

Keeper

Buduća legenda
Poruka
29.839
Jedan od najvecih mufljuza ovde, i sigurno najveci mufljuz i kriminalac koji je aktivan u sportu, sigurno ne trazi ISTINU. Eventualno moze da zataska ISTINU.

Zbog toga zvuci poprilicno strasno sto je Odzova porodica dala odobrenje njemu i Odzovom agentu da istraze njegovu smrt, posto naravno da ljudi ne znaju da se radi o potencijalnom teskom kriminalcu koji decenijama izbegava ozbiljna sudjenja, jer to je ovde tabu tema. A nezavisna istraga komisije coki-slina-vucic ce sigurno dati objektivne rezultate. :roll: Jadni ljudi ni ne znaju da im je najpametnije da obdukciju odrade u USA, ili u Nigeriji, gde mu vec roditelji zive.

Coravi nema nista sa Odzom od juna-jula. Nema on sta da zna gde je preminuo (a mediji su objavili, laze da nije). Nema on sta da se brine jer igrac nije bio pod ugovorom sa njime. Policija i lekari bi trebali da imaju vrlo lagan posao da nezavisno sve odrade, bez ikakve brige. Zato je ovakav i ovoliki angazman i vise nego sumnjiv, davanje insinuacija o tome ko i gde. Pecat sluzbe, on ce da se petlja u sve, on vrsi istrage, on je saznao da je igrac korona-pozitivan od kad je zavrsio s njegovim klubom, inace nije bio. :roll:

Vrlo je moguce da je coronja paranoican jer je i zloca sam po sebi koja ce da iskoristi svaku priliku da gazi preko leseva, ali i zbog raznih slucajeva koje je imao tokom karijere, a koji su mu izmicali kontroli (Bulatovic koji je silovao devojcicu, pa onda Kuzmiceva saobracajka gde je postedjen sudskog gonjenja sve dok je bio kod njega).

Ali sve ovo je i vise nego sumnjivo. Ne samo odvratno i degutantno, nego postaje i sumnjivo.

Poslednja izmena:

kosta1703

Veoma poznat
Poruka
13.655
Znači njega ne treba da brine ako je neko u ovoj zemlji odgovoran za smrt stranca koji je prethodne tri godine igrao u Zvezdi(FMP-u), i koji je ostao u prijateljskim odnosima za njima?
Ti si baš smešan, i baš glup.
Otkud onda , ako Čovića i Zvezdu ne treba da bude briga, da su pozvali klub da ga identifikuje?

Još je bolje što ti znaš šta to Čović hoće da kaže, i šta to traži, verujem bolje i od samog Čovića :dash: :dash: :dash:

Ne brukaj se tim glupostima, naravno da treba da se zna zbog čega je dečko preminuo, i naravnod a treba da se zna čija je dogovornost za to...........Sve ostalo je manje važno od toga.

Keeper

Buduća legenda
Poruka
29.839
Ne brukaj se tim glupostima, naravno da treba da se zna zbog čega je dečko preminuo, i naravnod a treba da se zna čija je dogovornost za to...........Sve ostalo je manje važno od toga.
Naravno. Samo sto to ne treba da radi Coki, na televiziji, niti da ima bilo kakvog uticaja na to, kao sto pokusava. Jer to pobudjuje vrlo ozbiljne sumnje.

O tome sta njega interesuje ili ne, ja koliko se secam, nije ga mnogo interesovalo da se istrazi do kraja atentat na njegovog saborca u Vladi sa kojim je godinama radio, bas ga briga sto postoji i optuznica za to, a nije se potrudio ni da ode na sud da se utvrdi ko je to napao blesana kod kog je gostovao u emisiji. Nemojmo se za'ebavati da je njemu stalo da se utvrdi prava istina o tome sta se desilo Odzou. Ljudskosti tu nema ni promila, a njegovo ogromno interesovanje je ili zlobna paranoja, ili nedajboze zataskavanje necega. I kada se uzme sve u obzir, ko stoji iza njega, nezavisne istrage i prave istine nece biti, ukoliko njima ne bude odgovarala.

Ko zna, mozda ce da iscedi jos koji dinar za klub kad Ostoja zakmeci kod svog gazde - "sta me ovaj napada". Vidim, jos nije doveo nikakvog Gista, Perperoglua, Rocestija, i slicno.

A ti ces ovde da se vredjas i da se uslinis braneci gmaza.

kosta1703

Veoma poznat
Poruka
13.655
Naravno. Samo sto to ne treba da radi Coki, na televiziji, niti da ima bilo kakvog uticaja na to, kao sto pokusava. Jer to pobudjuje vrlo ozbiljne sumnje.

O tome sta njega interesuje ili ne, ja koliko se secam, nije ga mnogo interesovalo da se istrazi do kraja atentat na njegovog saborca u Vladi sa kojim je godinama radio, bas ga briga sto postoji i optuznica za to, a nije se potrudio ni da ode na sud da se utvrdi ko je to napao blesana kod kog je gostovao u emisiji. Nemojmo se za'ebavati da je njemu stalo da se utvrdi prava istina o tome sta se desilo Odzou. Ljudskosti tu nema ni promila, a njegovo ogromno interesovanje je ili zlobna paranoja, ili nedajboze zataskavanje necega. I kada se uzme sve u obzir, ko stoji iza njega, nezavisne istrage i prave istine nece biti, ukoliko njima ne bude odgovarala.

Ko zna, mozda ce da iscedi jos koji dinar za klub kad Ostoja zakmeci kod svog gazde - "sta me ovaj napada". Vidim, jos nije doveo nikakvog Gista, Perperoglua, Rocestija, i slicno.

A ti ces ovde da se vredjas i da se uslinis braneci gmaza.
A kako on to ima uticaja, sem što je tražio da niko nema uticaja i da se ne zataškava ništa?
A to je po tebi tražio da bi on imao uticaja?
Nidje veze......Što i nije neobično kod tvojih komentara.

Keeper

Buduća legenda
Poruka
29.839
A kako on to ima uticaja, sem što je tražio da niko nema uticaja i da se ne zataškava ništa?
A to je po tebi tražio da bi on imao uticaja?
Nidje veze......Što i nije neobično kod tvojih komentara.
Time sto pre svega na pinku iznosi insinuacije za koje i sam zna da su klimave, i time sto je iskoristio uticaj da nacrta metu na Partizanu i pricajuci verovatno lazi da ga je trener Partizana vrbovao pocetkom godine (namerno trener, a ne Ostoja, jer mu Trinkijeri sada nece odgovoriti). Dakle, gmaz pokusava da kreira javno mnjenje svojih potreba radi, u trenutku kada je sve ostale maltene sramota da pricaju o takvim stvarima (tj. da odgovaraju na to), i kada imas vrlo jednostavan slucaj za policiju koja samo treba da poveze odredjena lica sa odredjenim mestima, da se posluzim vokabularom Sline, a lekari imaju posao da rutinski utvrde uzrok smrti.

Da li su te potrebe zataskivanje necega sa cim on ima veze, ili samo koristi situaciju da medijskom manipulacijom postigne jos neki svoj bednicki cilj (bolesna zloba, da uzvrati Limaru za ovo aktuelno sa FMP-om ili da iskamci jos love od Gazde), ne znamo.

A sto se tice realnih uticaja na istragu tice (ne ovih medijskih), to necemo znati ni ti ni ja, vec ce se to resavati u onim krugovima u kojima on uspeva da se odrzi na slobodi sa preko dve decenije sumnjivih i kriminalnih radnji.

kosta1703

Veoma poznat
Poruka
13.655
Time sto pre svega na pinku iznosi insinuacije za koje i sam zna da su klimave, i time sto je iskoristio uticaj da nacrta metu na Partizanu i pricajuci verovatno lazi da ga je trener Partizana vrbovao pocetkom godine (namerno trener, a ne Ostoja, jer mu Trinkijeri sada nece odgovoriti). Dakle, gmaz pokusava da kreira javno mnjenje svojih potreba radi, u trenutku kada je sve ostale maltene sramota da pricaju o takvim stvarima (tj. da odgovaraju na to), i kada imas vrlo jednostavan slucaj za policiju koja samo treba da poveze odredjena lica sa odredjenim mestima, da se posluzim vokabularom Sline, a lekari imaju posao da rutinski utvrde uzrok smrti.

Da li su te potrebe zataskivanje necega sa cim on ima veze, ili samo koristi situaciju da medijskom manipulacijom postigne jos neki svoj bednicki cilj (bolesna zloba, da uzvrati Limaru za ovo aktuelno sa FMP-om ili da iskamci jos love od Gazde), ne znamo.

A sto se tice realnih uticaja na istragu tice (ne ovih medijskih), to necemo znati ni ti ni ja, vec ce se to resavati u onim krugovima u kojima on uspeva da se odrzi na slobodi sa preko dve decenije sumnjivih i kriminalnih radnji.
Neverovatno, ti sam sebe često nadmašiš po količini ničega što kažeš u kilometarskom komentaru..
On na pinku, insinuacije, iskoristio uticaj,pričajući verovatno laži,namerno trener(jer je Trikijeri otišao na Saturn pa ne zna ko ga proziva),kreira javno mnjenje, ostale sramota d apričaju( o tome ko je bio s njim kad mu je pozlilo??????), jednostavan policijski slučaj( u kojem se krije i gd eje ibo i šta je radio, i zbog čega Čović i poziva na istragu).......
Neverovatno kakva konstrukcija, dostojna Laze........

Keeper

Buduća legenda
Poruka
29.839
Hvala na ekspertskom misljenju i cinenjicnoj analizi napisanog, da mi nastavimo. :mrgreen:

Mozda je samo Coro nervozan jer je morao (kao i svi) predati bilanse pa je sad javno dostupno da se duguje 1,3mil evra samo za plate igraca... I to do pocetka kalendarske godine. A samo od grada i ministarstva su dobili toliko prosle godine. Samo od njih... I jos se Vesara guzi non stop da organizuje sve za EL kako bi se Coki i drzava pokazali kao stabilni partneri u EL i dobili licencu. Neverovatno koliko poziranje tog vestackog kluba kosta ovu zemlju...

Trebaju pare, koliko god da se sipa za enormnu kolicinu evroligaskih igraca svake sezone, potrosi se, jbg.

Zinulo dupe, a izmet na usta izlazi.

Poruka
17.584
Jevanđelje po Čokiju.
On je doktorirao prodavanje magle i nekih nebuloznih konstrukcija i insinuacija.
Dovoljno je da dođe na Pink ili Hepi, kod onih mamurnih klimoglavaca Sagape i Marića, da mahne sa dva-tri papira na kojima naravno ne stoji ništa i...voala - truth is there.

Ali ovde je stvarno prevršio svaku meru jer jednog nesrećno preminulog sportistu koristi kao oružje u nekom njegovom ratu sa upravom Partizana.
To samo ljudski talog može...

kosta1703

Veoma poznat
Poruka
13.655
Jevanđelje po Čokiju.
On je doktorirao prodavanje magle i nekih nebuloznih konstrukcija i insinuacija.
Dovoljno je da dođe na Pink ili Hepi, kod onih mamurnih klimoglavaca Sagape i Marića, da mahne sa dva-tri papira na kojima naravno ne stoji ništa i...voala - truth is there.

Ali ovde je stvarno prevršio svaku meru jer jednog nesrećno preminulog sportistu koristi kao oružje u nekom njegovom ratu sa upravom Partizana.
To samo ljudski talog može...
Nesrećnog?Odlično si to zaključio.
On baš hoće da vidi da li je u pitanju nesreća ili je neko odgovoran za to.
Ja kako vidim, a ja ne znam šta to može biti u vašim glavama sem neke savim nejasne mržnje, on time što želi da se sazna puna istina ustvari štiti integritet tog momka koji je nastradao.
ŽI on nije pomenuo KK Partizan u ovom kontekstu.
Pomenuo je da su pokušali da ga vrbuju još tokom marta(ako nije istina Trinkijeri će demantovati, zar ne?), i rekao je da se nesreća fdogodila u hali Partizana....Šta tu nije istina?
Da ne misliš možda da je individualni trening Odžo mogao da ima u sali KK Partizan a da za to ne zna uprava kluba,koja je to odobrila?
Prosto ne mogu da verujem koliko ste ogrezli u mržnji.Gledajte košarku, uživajte u njoj, ostavite klupska prepucavanja deci, ili bar onima koji od toga imaju koristi(Čović,Ostojić, bulumenta onih koji se šlepaju uz te klubove, navijačke grupe kao pokriće za kriminal)...

jos_1_5ak

Iskusan
Poruka
6.405
Vidim i u Evropi pomalo pocinje da se opet razmislja o kosarci , preksinoc je odigran superkup Italije u kome je Olimpia Milano dobila Kantu lagano sa 30 razlike.

Sad ta Olimpia Milano videcemo kako ce izgledati, kao po obicaju opet su doveli gomilu novih igraca, dosli su im Luidji Datome iz Fenera, Davide Moreti (jedan veoma mlad i talentovan igrac koji se smatra za veliku nadu italijanske kosarke, prethodnih par godina proveo u NCAA ligi na Texas Tech koledzu gde se dosta dobro pokazao, verovatno buduci NBA igrac za koju godinu), dosao je i Malkolm Dilejni iz Barse, Kajl Hajns iz Fenera, Kevin Panter iz Crvene Zvezde (igrao pre toga i za AEK, Olimpiakos i Virtus iz Bolonje gde je verovatno ostavio i najjaci utisak), dosao je i Sevon Silds iz Baskonije, Zak Lidej iz Zalgirisa a zadrzali su Serhija Rodrigeza, kapitena Andreu Cincarinija, Vladimira Micova, Pola Bilju, Dzefa Bruksa, Majkla Rola, Kaleba Tarcevskog a ekipu su napustili legendarni Luis Skola koji je presao u Vareze, Nemanja Nedovic koji je presao u Panatinaikos, Amadeo Dela Vale koji je otisao u Gran Kanariju, Litvanac Arturas Gudaitis koji je otisao u Zenit.

Sad videcemo kako ce to izgledati Olimpia po obicaju svake godine dovodi gomilu novih igraca, gomila igrace, narocito te Amerikance ali izgleda da nikako da ih ukomponuje i napravi tim jer evo vec godinama i godinama unazad nikako ne uspevaju u Evroligi da naprave nesto znacajnije ili makar neki iskorak u odnosu na neke prethodne sezone.

Takodje kad smo kod Italijana videcemo kako ce i Virtus izgledati naredne sezone, njih drzi Segafredo Zaneti kompanija, italijanski gigant koji se bavi prodajom kafe, najavili su povratak Virtusa u Evroligu, najavili su velika ulaganja i povratak na staze stare slave ali nekako imam utisak da se jos nista ne desava po tom pitanju i da od tih velikih i zvucnih pojacanja nema nista bar za sada, iako je Virtus prosle sezone pokazao malo znake zivota, u Evrokupu su igrali sasvim solidno i u italijanskom prvenstvu su bili prva na tabeli uoci prekida sezone zbog korone, doveli su vidim reprezentativca Italije Avudu Abasa iz Brese kao i Dzosa Adamsa iz Unikahe i mladog Bosanca Amara Alibegovica iz Rome, tu su im vec Milos Teodosic, Stefan Markovic i nas treci igrac u toj ekipi mladi Stefan Nikolic,Djampaolo Rici, sasvim solidni Amerikanac Vins Hanter, Kajl Vims, videcemo da li ce i reprezentativac Argentine Markos Delia kome je istekao ugovor ostati u ekipi , ono u principu ne izgleda to tako lose, mada po meni i dalje je to tanko za neku ambicioznu evropsku ekipu i za evroligaske standarde, ono za italijansku ligu je mozda Ok i dovoljno ali za Evroligu definitivno ne , mislim da dok ozbiljno ne odrese kesu za neka ozbiljna i skupa pojacanja da od toga nema nista, mrka kapa.
Ono setimo se samo tog kluba tamo krajem 90-ih i pocetkom 2000-ih kada su bili na vrhu Evrope i najjaca evropska ekipa u tom trenutku ko im je sve igrao tipa : Manu Djinobili, Ugo Skonokini, Zoran Savic, Sasa Danilovic,Marko Jaric, Antoan Rigodo, Alesandro Abio, Alesandro Frosini, Davide Bonora, Rasa Nesterovic, Matjaz Smodis, Sani Becirovic, Dejvid Andersen, itd , ono u to vreme malo i koja NBA ekipa je kvalitetniji sastav od njih a gledaj ko im igra sad ili poslednjih 10-15 godina, ono bez jakih i zvucnih pojacanja i bez ozbiljnog igrackog rostera nema vrhunskih rezultata.

Ja bi iskreno voleo da se vrate na staze stare slave, i oni i njihov gradski rival Fortitudo, pa i Olimpia da malo proigra, iskreno mislim da evropskoj kosarci bas nedostaje nekoliko vrhunskih italijanskih ekipa kao kada smo u to vreme imali taj cuveni Kinder (Virtus) , pa TimSistem (Fortitudo) sa Karltonom Majerson, Gregorom Fuckom, Djanlukom Bazileom, Djakomom Galandom, Dejvidom Riversom, Arturasom Karnisovasom, legendarnim Dominikom Vilkinsom, Robertom Kjacigom, itd , pa Beneton sa Zeljkom Rebracom, Rikardom Pitisom, pokojnim Henri Vilijamsom, nazalost isto pokojnim Orlando Vulridzem, Denisom Markonatom, Stefanom Ruskonijem, itd, pa kasnije malo negde sredinom 2000-ih i ona jaka Montepaski Siena sa Terelom Mekintajerom, Rimantasom Kaukenasom, Sonom Stounrukom, Benjaminom Ezeom, Romain Satoom, Ksistofom Lavrinovicem, Eftimosom Renciasom, Mihailisom Kakjuzisom, Vrbicom Stefanovim , Zukauskasom, itd je jedno vreme redovno igrala F4 Evrolige i generalno bas se oseti odsustvo jakih italijanskih ekipa u Evroligi i nekako se poklopilo da otkad vise nema jakih italijanskih ekipa koje bi konkurisale za vrh da je nekako i dosta pao kvalitet evropske kosarke.

Poslednja izmena:

Keeper

Buduća legenda
Poruka
29.839
Malo o nasim sportskim (kriminalnim) radnicima:

https://nova.rs/vesti/politika/grbovic-video-sam-u-tuzilastvu-da-sklanjaju-covicev-predmet/

Govoreći o propustima u Tužilaštvu, Grbović je u emisiji “Utisak nedelje” izneo jedno svoje iskustvo iz te institucije gde je kratko vreme volontirao.

“Znam kako to izgleda, ja sam svojim očima video predmet čoveka, moćnika za neku potpuno bezazlenu stvar koja se stavlja u fioku zato što će možda postati ministar nakon rekonstukcije vlade”, rekao je Grbović u “Utisku nedelje”.

Na pitanje Olje Bećković koji čovek je u pitanju, on je rekao da ne zna koji je tužilac bio tada, ali da se radi o slučaju Nebojše Čovića.

jos_1_5ak

Iskusan
Poruka
6.405
Inace pocela italijanska liga , Luis Skola nastavlja da dominira i u dresu svog novog kluba Varezea , u prvom kolu Palakanestra protiv Brese ubacio 23 poena uz 11 skokova , znaci nista njega ne moze omesti i stati mu na put, zaista igracina nema sta 💪.

Poslednja izmena:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.