Kafana "Game over"

зато што овако инфантилним понашањем пружа подршку (утеху да нису једини) једнако тупој публици која се из неких соцојалних норми уздржава од таквог понашања... тако их радује што неко вокализује то што они препознају у себи и тако, за узврат њега награђују својом пажњом и мотивишу да настави... читава је плејада таквих кловнова деценијама уназад, у политици, на телевизиоји, у непосредном окружењу... а интернет је само омогућио гранање те појаве и тиме уже дефинисан а опет шири аудиторијум...
Мањак кућног и општег васпитања, изостанак упознавања са културом, а субститут у виду ове модерне, западњачке и грађанесрке 'културе' нам је узнеговао генерације које у овом и сличнима налази идоле и узор...али лакше је усрати се на лакат него неком од тих кретена објаснити да ове глупости само додатно кврче њихове закржљале мозгиће...
а можда и грешим...
 
није ништа ненормално за модерне рачунаре... али мени је графичка уско грло... може да тера, али би боље било нешт с 2 гига убацити...
 
Kako bih voleo da igram elite dangerous ali su bezobrazni ;)
50 evrica za ekspanziju + base i + in app transactions :P
Cekam black friday da vidim jel ce moci za 25 evrica, inace igra je iz 2015... ali to je elite nastavak...
 
Ima li nekog ovde ko igra Minecraft često, ima privatne servere i sl, da proćaskamo o modovima, plugins i addons.

Ako ima nekoga ko je pravio modove, neka mi se javi na pp, imam par pitanja. ;)

Hvala, pozz
 
Srećna Nova Godina i sve najbolje vam želim :heart:

3.jpg
 

Back
Top