Kafana "Game over"

Људи, како се зове она игрица која се може играти у двоје: тенкићи, са тим што се мораш оријентисати према терену, нагибу и сл. а ту је и избор оружја, јачина пуцња, угао... Зна ли ко? :lol:
 
Poslednja izmena:
^Banzaj prvo dodjes odavde sa Teen pdf-a.... Znaci uzurpiras moje mesto za oputanje od onog pakla i onda mi pomenes Pewdiepie?

No dammit, no.... NEIN!!!

nein-3869801305208571059.JPG



Mark Plier.... Mnogo puta bolji :v I lepsi (nije da sam gej, ali je tako)... Ne onaj dlakavi bigfoot...
 
:evil:
:lol:

Pewds :heart:
Mislim da 13 miliona subscribera govori dosta o tome ko je bolji :P
Lik je hilarious, i nije bitno ko je ljepši :eek: ako se ja pitam, Mark jedino mišiće ima bolje od Fenixa :P

A i da se razumijemo, pogledala sam sve te malo poznatije YT gejmere, i uvijek se Pewds-u vratim :)
 
:evil:
:lol:

Pewds :heart:
Mislim da 13 miliona subscribera govori dosta o tome ko je bolji :P
Lik je hilarious, i nije bitno ko je ljepši :eek: ako se ja pitam, Mark jedino mišiće ima bolje od Fenixa :P

A i da se razumijemo, pogledala sam sve te malo poznatije YT gejmere, i uvijek se Pewds-u vratim :)


Ahaha nooo! Nein! and 100000 times Nein... 13.000.000 subscriera zato sto se pojavio mnogo pre... Ne brini uskoro ce Mark da ga stigne, a ona cu se smejati kao lud :v A Pewds is one ugly mothafucka :c
 
Ti si fan Marka, ja sam fan Pewdsa, što se mene tiče, rasprava se tu završava :P

P.S. Za ubuduće znaj da "Nein! And 100000 times Nein" nije nikakav argument :lol:

A što se pdf Teensa tiče, ako te je nekoliko njih napalo, ne moraš sve forumaše da mrziš. Meni si bio baš drag, dok nisi počeo da pljuješ po svemu što se mrda, i nazivaš sve forumaljke fuksama..
 
^Ne mrzim ja sve samo begam otamo da odmorim glavu :/ A koga sam to nazvao fuksom? :/ Ako se secam jednom sam u zajebanciji to rekao Abel i tu si se ti nesto naljutila... U svakom slucaju tebe ne mrzim :v A ko me je to napao? Nisam znao da se Direkt racuna za vise od jednog :O


I nein je najlakse... Ne ulazi mi se u raspravu oko streama xD
 
I Fjodor, i Razrusitelj (njih dvojicu miješam) i Frendli su se ubacivali, nisam sigurna mislim da se i Tlos ubacivao, i Abel.. Bilo je to strašnih sat vremena dok se Vandal nije pojavio :D a da, pamtim to ko da je juče bilo, kad si rekao da smo sve fuksa do fukse :what: šteta što je sad to pobrisano, pa ti ne mogu pokazati..

Ali to je sad nebitno sve. Na Teensima ima previše negativne energije, ja volim 'vako pobjeći na mirnija mjesta :D
 
Pa Tala ti je drugarica, naravno da neće reći da si to rekao.. :D

A i ja sam se dosta iznenadila kad sam to pročitala, od tebe :lol: to je bilo vjerovatno iz afekta, u jednom od onih kilometarskih postova, koji su brzo izbrisani :mrgreen:

Ma nema veze, bilo, prošlo, nego, kak' si ti? :D
 
Pa Tala ti je drugarica, naravno da neće reći da si to rekao.. :D

A i ja sam se dosta iznenadila kad sam to pročitala, od tebe :lol: to je bilo vjerovatno iz afekta, u jednom od onih kilometarskih postova, koji su brzo izbrisani :mrgreen:

Ma nema veze, bilo, prošlo, nego, kak' si ti? :D

Razumes da to nije moguce? Secam se sta sam pisao kad sam tek dosao a ovoga ne? Pogresno si protumacila nesto, ili me mesas s nekim... Pa imam ih sve na fejsu i sve su mi kul, ne bih nikad to napisao :( Znam da sam Abel napisao nesto slicno, ali rekoh odmah da je zajebancija i da ako je ne kapira njen problem :v
 

Back
Top