Kafana ''Forumske Igrarije''

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Uz put budi rečano-Zašto ne uvedete temu: Primedbe,pohvale i td? Nešto kao knjiga utisaka,koju svaka kuća koja drži do sebe ima.Eto baš sam želeo da vas pohvalim,a takođe-ako uvažavate i neke svoje sugestije da se poboljša ovaj PDF.A možda i mislite da ste savršeni ?
Bilo kako bilo, moja sugestija je: Voleo bih da svi koji dođu ovde,zajedno sa moderatorima,budu dosta opušteniji,jer ovo su Forumske igrarije,gde treba baš da se čuje dosta galame i smeha.Čini mi se da bi tada dosta više ljudi dolazilo ovde i postavalo, umesto ovako da sve likove na prste nabrojiš.
:D Hvala,od srca :bye:
 
Uz put budi rečano-Zašto ne uvedete temu: Primedbe,pohvale i td? Nešto kao knjiga utisaka,koju svaka kuća koja drži do sebe ima.Eto baš sam želeo da vas pohvalim,a takođe-ako uvažavate i neke svoje sugestije da se poboljša ovaj PDF.A možda i mislite da ste savršeni ?
Bilo kako bilo, moja sugestija je: Voleo bih da svi koji dođu ovde,zajedno sa moderatorima,budu dosta opušteniji,jer ovo su Forumske igrarije,gde treba baš da se čuje dosta galame i smeha.Čini mi se da bi tada dosta više ljudi dolazilo ovde i postavalo, umesto ovako da sve likove na prste nabrojiš.
:D Hvala,od srca :bye:

Hvala na predlogu, razmotricemo ga. Ne mislimo da smo savrseni, jer savrsenost ne postoji, a opusteni smo maksimalno. Sto ne znaci da i opusteni ne mozemo da se drzimo reda i pravila. :)
Inace, sve predloge, sugestije, pitanja, kao i kritike, mozete u svakom momentu poslati nekom od modartora na pp i dobicete uvek odgovor... Vecina clanova sa ovog pdf-a to zna i koristi. :)

Sve najbolje i lep provod na forumu. :)
 
Vozdra sve Carice-drugarice,
i svi ostali maheri.:bye:

Happy_New_Day_Wallpaper_by_tayzar44.jpg
 
Imas li i muzicku? :roll:
Ajde dobro, za caj, limun i aspirin cu se nekako i snaci... Rum ne dolazi u obzir, nezgodna si kad popijes i ovako, zamisli tek u kombinaciji sa aspirinom i temeperaturom koju imas. :ljutko:
:pop3: ... Hmmmm, nece grom u koprive, ne brini. :lol:

Pa moram, mislila sam da sam pogresila temu kad sam videla tvoj post na istoj. :smajlikojisekrsti:. :lol:

caj
3 limuna
aspirin

:lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top