Kafa

  • Začetnik teme Eyesburn girl
  • Datum pokretanja
Hmm, 'ajde da se i ja ukljucim ....elem,pijem kafu, crna ujutru (cemerusa za razbudjivanje) a tokom dana nes. E, sad malo o zavisnosti od kafe. Postoji nesto sto se zove kofeinska zavisnost. To se odnosi se na cinjenicu da vas organizam postaje naviknut na odredjenu dozu kofeina i ako naglo prekinete unosenje kafe u dozi na koju ste navikli (pod uslovom da je to bila veca doza) mogu se javiti neki manji problemi, ako se to tako uopste moze nazvati (npr. glavobolja). Preporuka je da se doza kafe polako smanjuje do potpunog iskljucenja kafe iz upotrebe, naravno ko to zeli. Ja ne zelim.

Neko za kafu?
coffeecup.gif
sssssrrrrrrrkkkkkkkkk
 
Naravno da sam zavisna, ako ne moze da prodje jedan jedini dan bez nje! Izvini, kako se to onda zove?
Nisam sigurna ni sta bih bila u stanju da uradim bez konzumiranja iste..pa verovatno nista.
 
[quote="Sasha85
Ja ne pijem cesto kapucino i znam da bih mogla da ga se odreknem... On je skup i kad nema vise gde da se kupi,sve mi je jedno... Ne dobijam nikakve napade...
Mogla bi i ti da s odreknes kafe,samo ako to zaista zelis...[/quote]
Pa to jeste tacno. U nuzdi bih mnogo toga mogla da se odreknem. Ali cemu to? Moja hedonisticka priroda se buni:))) :wink: :D
 
Volim da pijem.A gde?Zelja mi je da sednem na trgu u Rimu sa pogledom na fontanu zelja,narucim CAPPUCCINO i posmatram slucajne prolaznike. :wink:
 

Back
Top