Када жена флертује!

Slavenska

Domaćin
Poruka
4.286
ауторска тема

Интересује ме нешто , одгледала сам један клип из серије "пријатељи" који говори о флерту и ту тип говори да када жена флертује , или одгoвори на флерт , мушкарац одмах мисли да она жели секс са њим ..Да ли заиста мушкарац мисли да жена жели секс ако флертује са њим , флертује безазлено ?

пс

Тип онда у том клипу говори да је тако свуда , да то мушкарци на целој планети тако мисле .

flirting-1600x900.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
Јао, да. Има оних жена што флертују са свима редом, јер знају да могу много тога да извуку корисног, а сви ти са којима флертује мисле да ће да се омрсе.
 
Svako treba da ima neko iskustvo sa suprotnim polom da bi mogao "normalno" da se ponaša. Ko ga nema teško je. Na žalsot, nekima prođe i škola, i pubertet i rana mladost pa još uvek ne upozna žene. Šta da se radi.

Шта знам некада је и жени изазов да одговори на флерт , мало се нахрани и его , занимљиво буде , али то не значи позив на секс .
 
Шта знам некада је и жени изазов да одговори на флерт , мало се нахрани и его , занимљиво буде , али то не значи позив на секс .
U tome je zapravo i uloga flerta. Pristojni ljudi znaju da je flert jedan lep način da bude prijatno, ali ništa konkretno. Recimo, mnoge osobe koje su u braku i ne žele van toga ništa, ali opet ako imaju neku simpatiju vole povremeno da malo sa njom flertuju. E sad, neki bi išli i korak dalje, ali tu je već potrebno mnogo više interakcije, zajednička kafa, vreme i slično.
 
U tome je zapravo i uloga flerta. Pristojni ljudi znaju da je flert jedan lep način da bude prijatno, ali ništa konkretno. Recimo, mnoge osobe koje su u braku i ne žele van toga ništa, ali opet ako imaju neku simpatiju vole povremeno da malo sa njom flertuju. E sad, neki bi išli i korak dalje, ali tu je već potrebno mnogo više interakcije, zajednička kafa, vreme i slično.

Прблем може бити и када једна особа жели више од флерта а ова друга не може то да јој пружи .Ипак се мора водити рачуна и са ким се флертује , да се не повреди осећај друге особе ..мада су мушкарци више склони флертовању у циљу да нахране свој его него жене .
 

Back
Top