Kada ste se poslednji put napile?

Haha Pin Klub Baja mali Knjindža :lol: želimo vam puno sreće jer ipak se okreće u motelu Točak Sreće (jedan vadi drugi meće :roll: ), šteta što Džet ne radi... pokrili bismo sve "naše prostore" :lol:

Ne zaboravimo Malajca, ubi me neko, reče da ni on ne radi... više... grrrr

Ma koji Tocak...mislim da tamo nema nista od tih aktivnosti:D
Dzet ne radi odavno..ali da ne gresim dusu, bilo je nekada dobro
(mladost mi tamo ostade:lol:)
podseti me molim te...koji ti je taj Malajac
ne mislis valjda na restoran tamo u onom selu
(ja tamo samo jednom bila na klopi)
eheeeh a jesi li gostovala u Beksiju?
ne smem njega zaobici...nikako:D
 
za prvo boldovano :roll:
za drugo - malogradjanstina.koga je briga za tetke sa sprata koje ce da te vide kako se vracas kuci ili x persone koje su bile u drustvu.sujeta - ne mozes da istrpis zezanje i stanes iza onoga sto si radio/govorio?a sa bliskim prijateljima se bar ja uvek zezam sutradan na racun stvari koje smo radili i dodatno se zabavimo.uostalom sta kazem kad popijem to je 100% tacno.ako nekom smeta istina,moze da me zeza/ljuti se koliko hoce :lol:

Lepo je to sve, samo šta ćeš kad se ne sećaš? A oni te zezaju i pričaju šta hoće (i lažu...) a ti nemaš pojma! Nije reč o tetkama sa sprata, već o tvom društvu kojem možeš postati meta za za..bavanje kad god im je dosadno, makar bili i gori od tebe - tek su takvi najodvratniji.
 
Ma koji Tocak...mislim da tamo nema nista od tih aktivnosti:D
Dzet ne radi odavno..ali da ne gresim dusu, bilo je nekada dobro
(mladost mi tamo ostade:lol:)
podseti me molim te...koji ti je taj Malajac
ne mislis valjda na restoran tamo u onom selu
(ja tamo samo jednom bila na klopi)
eheeeh a jesi li gostovala u Beksiju?
ne smem njega zaobici...nikako:D
Pa jes' u onom selu što ga ima u Vujakliji iz gramatičkih razloga :lol:

Hm... znala sam konobare i ne može se baš sa sigurnošću reći da..... Točak NIJE ono što bi se reklo da jeste :lol:

A nisam bila, ne znam ni gde ja to :( ja sam počasni gost Paba najčešće... popeo mi se i on na, tja..... možda smo se i srele, ko zna :D
 
znas sta,ajde da rezervisemo jedna drugu za leto kad ne mozemo sad
pijanka a posle nek bude sta ce biti

samo pazi kad se budes vracala ;)

dont_drink_and_fly.jpg
 

Back
Top