Kada ste poslednji put zaplakali i zbog čega?

TOMAX:
Backspace:
Bio sam osmi razred.Zvezda osvojila Kup Sampiona.
Lepo je bilo plakati od srece.
Ja sam tada od jednom ozdravio! :D
Bio sam u bolnici, u Trebinju, kao vojnik... :roll:
joj, ljudi... kad se samo setim koliko sam samo cmizdrio u kasarni... ma, bruka živa... :oops:
pa se sve plašiš da te neko od drugara slučajno ne vidi... :oops:
I sad se prica po Trebinju o toj sceni.... :wink:
 
Backspace:
Bio sam osmi razred.Zvezda osvojila Kup Sampiona.
Lepo je bilo plakati od srece.
Nekako mi je cudno kada placem od srece. Mislim,zar se skupi toliko emocija :shock: ! Kad je Jugoslavija pobedila USA,Argentinu u kosarci,kad sam gledala docek,kad je Pedja onna 2 puta osvojio 3point shotout,kad su Kingsi pobedili lakerse 2002g. u plaayoffu a Bibi je dao odlucujuci poen na asistenciju Webba sa leve linije,kad su Kingsi pobedili Dalas 2003 u playoffu, one 3 utakmice kad je Pedja odigrao odlucujuce odbrane na Nashu,Finliju i Novitzkom......al imak sam najvise plakala u toj 5. utakmici u seriji kad smo zaustavili Dirka....eto to je od radosti...i dan danas kad gledal tekme sa kasete...al i ovako se svega savrseno secam kao sto se mozete uveriti
 
snaja88:
Backspace:
Bio sam osmi razred.Zvezda osvojila Kup Sampiona.
Lepo je bilo plakati od srece.
Nekako mi je cudno kada placem od srece. Mislim,zar se skupi toliko emocija :shock: ! Kad je Jugoslavija pobedila USA,Argentinu u kosarci,kad sam gledala docek,kad je Pedja onna 2 puta osvojio 3point shotout,kad su Kingsi pobedili lakerse 2002g. u plaayoffu a Bibi je dao odlucujuci poen na asistenciju Webba sa leve linije,kad su Kingsi pobedili Dalas 2003 u playoffu, one 3 utakmice kad je Pedja odigrao odlucujuce odbrane na Nashu,Finliju i Novitzkom......al imak sam najvise plakala u toj 5. utakmici u seriji kad smo zaustavili Dirka....eto to je od radosti...i dan danas kad gledal tekme sa kasete...al i ovako se svega savrseno secam kao sto se mozete uveriti
A ti bas volis NBA.Ja se samo secam kad je Stojakovic
sutirao air-ball za tri poena na 3-3 u seriji.Onda su otisli u Stejpls a Robert Ori mi je tada zagorco zivot onom trojkom kad je mu je Divac dodao loptu u ruke.Ispravi me ako gresim.
 
Backspace:
Ja se samo secam kad je Stojakovic
sutirao air-ball za tri poena na 3-3 u seriji.Onda su otisli u Stejpls a Robert Ori mi je tada zagorco zivot onom trojkom kad je mu je Divac dodao loptu u ruke.Ispravi me ako gresim.
Ne gresis,ne gresis :cry: .Ja mislim da tad nisam plakala )jer nisam gledala uzivo kao i uvek) ni ovako a jos manje od srece. Lose stvari se nekada dese dobrim ljudima...
 
tesko meni da zaplacem... :roll: :lol: :lol:
placem cesto kada se svadjam sa nekim,ali to je vise od besa...
inace,poslednji put sam bas plakala i plakala kada mi je pas navukao neku bolestinu pa sam mislila da ce da ugine koliko mu je bilo lose,pa onda opet kada je primao infuziju kod veterinara :oops: :roll:
ali sve se dobro zavrsilo :D
 
inspirion:
Gazdarica:
inspirion:
Uvek placem kad me devojke ostave.
Nazovem ih i cmizdrim im na slusalicu.
A, onda dodjes i, kao sad, kenjas po forumu... Hmmmm... :roll:

:lol:
Ja sam mislio da ce me tvoja dusa razumeti.Bas si me razočarala gazdarice.Samo prati moje postove i na njih odgovaraj.
Moja osjetljiva dusica ce pustiti koju suzicu za nekadasnjim inspirionom... :lol:
 

Back
Top