Kada,kako,zasto?

Shinoda:
Moon Child:
e,a Qch^cka?
ona je bila bas kul :D :D
ali ne dolazi vise...
Da da da bas se vec neko vreme pitam sta je sa njom!!! :cry: :?

E da, ona je bila ok... Ja pretpostavljam da je upisala fax, posto je proletos bila maturantkinja (koje dubokoumno zakljucivanje :shock: 8) :lol: ), ali nije se javila ni da kaze sta jeste/nije upisala, ni kako je bilo na maturskoj... a znam da su te teme tada bile aktuelne... :roll:
 
Electra:
Shinoda:
Moon Child:
e,a Qch^cka?
ona je bila bas kul :D :D
ali ne dolazi vise...
Da da da bas se vec neko vreme pitam sta je sa njom!!! :cry: :?

E da, ona je bila ok... Ja pretpostavljam da je upisala fax, posto je proletos bila maturantkinja (koje dubokoumno zakljucivanje :shock: 8) :lol: ), ali nije se javila ni da kaze sta jeste/nije upisala, ni kako je bilo na maturskoj... a znam da su te teme tada bile aktuelne... :roll:

Tacno... Ona me moje godiste... Mislim da je htela da upise psihologiju..
Samo je nestala...
 
Ja nisam odgovorila na temu... :?
Pa, bilo je to leta gospodnjeg 2003., smarala sam se nevidjeno, i na Krstarici kliknula na neku od onih tema o kojima se ,,najvise raspravlja''... Mislim da je bilo nesto o Hariju Poteru :D ali nisam sigurna... Uglavnom, nakon toga sam gledala sta sve ima... dosla na Tinejdzere i eto... :D A za datum nemam pojma, pogledajte u profil... uglavnom, vrlo kratko sam bila gost, brzo sam se registrovala 8)
Po mom broju postova bas se i ne bi moglo reci da sam ovde vise od godinu dana, ali... retko ucestvujem u chatovima :oops: 8) pa ja sam zlato 8) :D
 
Shinoda:
Sasha85:
miss:
znate ko jos ne dolazi:mario80...sto mi nedostaje.....

zezam se,naravno...

Dolazi...
Samo sto se nesto malo smirio... Ili mi se cini...:?
NJegovo ime bi trebalo zabraniti na forumu, priziva nesrecu i bolne ispomene!!! :x
Inace sad je zahladnelo tako da ga mozemo uskoro ocekivati...

Cuti... Svi vi ste definitivno bolje prosli od mene... :?
Ako je nekoga smarao... Onda sam to bila ja... :?

Vidjala sam ga da pise po drugim forumima... Samo se ne ponasa kao pre...
Mada mi se cini da su mu zabranili pristum automobilizmu... :lol:
 
Sasha85:
Shinoda:
Sasha85:
miss:
znate ko jos ne dolazi:mario80...sto mi nedostaje.....

zezam se,naravno...

Dolazi...
Samo sto se nesto malo smirio... Ili mi se cini...:?
NJegovo ime bi trebalo zabraniti na forumu, priziva nesrecu i bolne ispomene!!! :x
Inace sad je zahladnelo tako da ga mozemo uskoro ocekivati...

Cuti... Svi vi ste definitivno bolje prosli od mene... :?
Ako je nekoga smarao... Onda sam to bila ja... :?

Vidjala sam ga da pise po drugim forumima... Samo se ne ponasa kao pre...
Mada mi se cini da su mu zabranili pristum automobilizmu... :lol:
Jao zaista!!!Tebe je bas uzeo na zub! :cry:
Ne mogu da shvatim da neko moze da bude toliki sadista... :x
Ja sam jednom slucajno nalete na njega na nekoj sexualnoj temi, pricao je kako voli da ebe u guzu i kako je dobio neku tamo bolest BLJAK!!!!! :x :cry:
Vala mogli bi da mu zabrane pristup i ovde s obzirom da ima 24 godine!!! :x
 
Tinar:
LPhoklica:
Tinar:
Pobogu ljudi, jel moze neko da mi kaze shta je konkretno rekao/radio??? To su samo rechi!!! :roll:

joooj covece bio je tolki brobisvet nevidjeni, napadao devojcice smarao shinodu ma uzas, posalji mu pp i onda klikn na ime i sve ce ti biti jasno...mario80
Pa, ne mogu samo tako da mu poshaljem pp!!! Moram imati razlog.

ma njemu mozes :roll:
 
Tinar:
LPhoklica:
Tinar:
Pobogu ljudi, jel moze neko da mi kaze shta je konkretno rekao/radio??? To su samo rechi!!! :roll:

joooj covece bio je tolki brobisvet nevidjeni, napadao devojcice smarao shinodu ma uzas, posalji mu pp i onda klikn na ime i sve ce ti biti jasno...mario80
Pa, ne mogu samo tako da mu poshaljem pp!!! Moram imati razlog.
Reci mu kako je on jedan poremeceni pedofil i manijak i pitaj ga kako je uspeo da prevari sve one ljude u loodnici da ga puste napolje!!!
Videces kako cete se lepo ispricati... :lol:
 
Shinoda:
Tinar:
LPhoklica:
Tinar:
Pobogu ljudi, jel moze neko da mi kaze shta je konkretno rekao/radio??? To su samo rechi!!! :roll:

joooj covece bio je tolki brobisvet nevidjeni, napadao devojcice smarao shinodu ma uzas, posalji mu pp i onda klikn na ime i sve ce ti biti jasno...mario80
Pa, ne mogu samo tako da mu poshaljem pp!!! Moram imati razlog.
Reci mu kako je on jedan poremeceni pedofil i manijak i pitaj ga kako je uspeo da prevari sve one ljude u loodnici da ga puste napolje!!!
Videces kako cete se lepo ispricati... :lol:
Pa ne mogu tako!!! :oops: Uopshte ne poznajem choveka!!!
 
Shinoda:
Tinar:
LPhoklica:
Tinar:
Pobogu ljudi, jel moze neko da mi kaze shta je konkretno rekao/radio??? To su samo rechi!!! :roll:

joooj covece bio je tolki brobisvet nevidjeni, napadao devojcice smarao shinodu ma uzas, posalji mu pp i onda klikn na ime i sve ce ti biti jasno...mario80
Pa, ne mogu samo tako da mu poshaljem pp!!! Moram imati razlog.
Reci mu kako je on jedan poremeceni pedofil i manijak i pitaj ga kako je uspeo da prevari sve one ljude u loodnici da ga puste napolje!!!
Videces kako cete se lepo ispricati... :lol:
slobodno...odusevice se :lol: :lol: 8)
 
Shinoda:
Jao zaista!!!Tebe je bas uzeo na zub! :cry:
Ne mogu da shvatim da neko moze da bude toliki sadista... :x
Ja sam jednom slucajno nalete na njega na nekoj sexualnoj temi, pricao je kako voli da ebe u guzu i kako je dobio neku tamo bolest BLJAK!!!!! :x :cry:
Vala mogli bi da mu zabrane pristup i ovde s obzirom da ima 24 godine!!! :x

Bilo pa proslo... Srecom... ;)
 

Back
Top