Kada,kako,zasto?

Ernesto_che:
Sasha:
Ernesto_che:
o boze, tish, hvala ti! 8) neka neka, ja sam navikla da mene svi zaboravljaju...sve boli uvo za neku tamo che, ma kolko ona visila na forumu...da, da... znam ja da me nikad niste prihvatili, al sta cju :)

ali ja bash ne spadam u staru felu, vecjina ljudi nabrojanih je starija od mene...
ja sam inache doshla na forum jer me drugarica uputila tamo...ona je inache bila ovde daleko pre mene...zvala se Nancy, chini mi se...i tako, ja doshla, i svidelo mi se...
Nemoj tako... :(
Znas da to nije tacno...

Ti si dosla kasnije... Ja sam nabrajala ljude koji su dosli bas kada i ja... Zato nisam tebe spomenula...

Znas da te svi mi prihvatamo... ;)
ma shalim se ja...lepo sam i napisala:
"...ali ja bash ne spadam u staru felu, vecjina ljudi nabrojanih je starija od mene..."...
znachi, samo sam se shalila :)
nema na cemu che ((; eh ... ja taman htela svasta da napisem, kad ti kazes 'salila sam se' :pPp

*november rain*:
to je moja seka... 8) 8) ponekad sam i ja pisala pod njenim nickom...pa se kasnije i ja registrovala... (:
a ona vishe ne dolazi... :roll:
evo sacju da pogledam broj... jedva chekam da se malo isprichamo... ((:pozicj... (8
samo sam cekala kada cu ovo da procitam!! ((; znala sam, ali kas sam znala :D pazi, bas kad sam pisala taj post gde sam je pomenula, ja sam pomislila da nije ona tvoja sestra .. posto znam i da je '84. a ti si rekla da je tvoja seka '84 god. :D a i podsecate nekako ... i eto pogodila sam :D
e da ... pozzdravi je ((;
a za ICQ ... mozda se jednom i sretnemo ):

Truman:
Ovde sta god glupo da napises neko ce ti dati komentar a u stvarnosti ce te samo mrko pogledati :)
LoL LoL LoL LoL LoL LoL LoL LoL LoL LoL LoL LoL LoL LoL LoL LoL LoL LoL c c c ... dobra fora ... ((;

bleach:
ja nisam vise zaludjena forumom :roll:
:oops: :oops: :oops:
svejedno... :roll: :pPp 8)
svakako da nisi ... :pPp ovaj ... hocu reci ... nisi, zlato, nisi! :pPp

Sasha85:
bleach:
nisam ni na nju mislila... :oops: bio je neki nik ~myst valjda :roll: ali nisam ni na to mislila :pPp
A da... I on...
On se stalno zalio na secer.. Ili astmu... Tako nesto...
Odavno je prestao da dolazi...
e da ... i ja sam zaboravila ... eh ... ko ce se svih ljudi setiti ((;
inace, zalio se na secer ... i uvek je nekako 'sazaljevao' sebe ... ):

p.s. ako neko hoce da odgovori na ovo moje, neka odgovori na ~ za nas ~ posto mene mrzi da ovo tamo kopiram (uvek radim suprotno od onoga sto treba :pPp) kako smo poceli, mogli bi da otvorimo temu 'stari clanovi' :pPp
Pozdrav!

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 

Back
Top