Kad prestanete da volite

Da li toj osobi jasno i glasno kazete, ej, ne volim te vise, kraj, ili je lazete i mazete izmisljajuci hiljadu razloga, jer vam je zao da povredite tu osobu? I onda to ispadne jos ogavnije, kad ona ili on sami to trebada ukapiraju... Ja sam takva... ne mogu da prevalim preko usta ajd cao ne volim te vise i zdravo... I jos kad me pita jel ti mene volis, a ja mrtva ladna kazem ma voooolim te, posle se pojedem ziva sto nisam rekla istinu...

Zaye8ato je to...
 
Da li toj osobi jasno i glasno kazete, ej, ne volim te vise, kraj, ili je lazete i mazete izmisljajuci hiljadu razloga, jer vam je zao da povredite tu osobu? I onda to ispadne jos ogavnije, kad ona ili on sami to trebada ukapiraju... Ja sam takva... ne mogu da prevalim preko usta ajd cao ne volim te vise i zdravo... I jos kad me pita jel ti mene volis, a ja mrtva ladna kazem ma voooolim te, posle se pojedem ziva sto nisam rekla istinu...
Ово је прилично поједностављено, да не кажем банализовано.
Љубав се гаси постепено а да тога нисмо ни свесни.
Па и кад постанемо свесни, постоји нада да ћемо се поново заљубљити у ту особу.
Али када ни наде више нема и кад сам сигурна да је крај ... одлазим.
И речи су тад сувишне.
У таквој ситуацији је већ све одавно речено.
 
Ово је прилично поједностављено, да не кажем банализовано.
Љубав се гаси постепено а да тога нисмо ни свесни.
Па и кад постанемо свесни, постоји нада да ћемо се поново заљубљити у ту особу.
Али када ни наде више нема и кад сам сигурна да је крај ... одлазим.
И речи су тад сувишне.
У таквој ситуацији је већ све одавно речено.

Ovo prvi put cujem: da se neko nada da ce se ponovo zaljubiti, a ljubav mu se gasi.
 
Ovo prvi put cujem: da se neko nada da ce se ponovo zaljubiti, a ljubav mu se gasi.

Причам о веома озбиљним везама.
И баш тако. Не прекида се олако. Човек се преиспитује увек изнова.
И нада се. Да ће подгрејати та осећања, да је можда милион ситница утицало не везу, да је све пролазно.
Пита се и шта је љубав у ствари. И чека...

Ne znam šta će tu zaljubljivanje i ljubav zajedno...
A nada uvek postoji...u mom slučaju bar...

Заљубљивање као рестарт који обнавља љубав.
 
Ово је прилично поједностављено, да не кажем банализовано.
Љубав се гаси постепено а да тога нисмо ни свесни.
Па и кад постанемо свесни, постоји нада да ћемо се поново заљубљити у ту особу.
Али када ни наде више нема и кад сам сигурна да је крај ... одлазим.
И речи су тад сувишне.
У таквој ситуацији је већ све одавно речено.

Shvatila sam jednog dana da ga vishe ne volim,tek tako,bez nekog posebnog razloga...a kada sam prestala,ne znam...mozda je bilo postepeno...mozda ga nisam ni volela...preispitujem se.
Nada je lazna...u nekim slucajevima gushi...lakse je preseci.
 
Da li toj osobi jasno i glasno kazete, ej, ne volim te vise, kraj, ili je lazete i mazete izmisljajuci hiljadu razloga, jer vam je zao da povredite tu osobu? I onda to ispadne jos ogavnije, kad ona ili on sami to trebada ukapiraju... Ja sam takva... ne mogu da prevalim preko usta ajd cao ne volim te vise i zdravo... I jos kad me pita jel ti mene volis, a ja mrtva ladna kazem ma voooolim te, posle se pojedem ziva sto nisam rekla istinu.

ja sam mnogo losa po tom pitanju.
tesko mi je da nekome to kazem.
ali se ne pretvaram da ga i dalje volim.
jednostavno, nateram ga svojim ponasanjem da on mene prestane da voli.
tuzno je to.
ali, ja ne znam za bolje, ne umem.
ne mogu. :(
 

Back
Top