kad je hari sreo seli

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
joj muska stvorenja su tako slatka kada odlepe :-D
al jos uvek ne vidim kako bi mi mogli da ti pomognemo, da neces da pricas o tome ne bi otvarao temu, a opet neces da nam objasnis..sta se konkretno dogodilo
 
ne mora da znachi da je to u pitanju, mada moze tako da izgleda... zato te i pitam za josh malo detalja... treba biti extremni skot pa to raditi iz chiste naslade, a moje skromno iskustvo mi je pokazalo da je takvih jako malo...
 
srce mi je u stomaku:
personality...ha ha....uh ajmo malo vise
znas kad nekome otvoris i srce i dusu da uzme ako mu se svidja, a on ne uzme vec ukrade, a za uzvrat ostavi samo nadu da tinja, ....pa ti onda skine glavu i popisa ti se unutra

zjuuu koji opis :???:
pa ako vec nudis srce i dusu, sto kukas sto je neko ukrao...hm a nada uvek moze da se ostvari...zaebato to kada ti se neko igra sa mozgom.
 
pa jbt trazish reshenje sa nedovoljno podataka, shvatash li ti da mozda ne vidish stvari kako treba, kad si vec toliko odlepio... ozbiljno ti kazem, a ja retko ovdena ozbiljna, daj reci josh neshto

a ovo za
471.png
 
nekad meni se ni jedna partner nije igrao sa mozgom na taj nacin...ako sam te razumela..mislim manipulisali su samnom i zezali..ali ovo konkreno ako je to ono sto ja mislim...sad mi pade neko na pamet...ali nikad nismo bili zajedno..
 
srce mi je u stomaku:
previse banalizujes stvari cak i kad pokusavas da budes iskrena, a pitanje je krajnje neumesno couse gentleman never tells
ne znam zashto ne bi rekao..to su sasvim normalne stvari...
moje mishljenje je suprotno..mislim da im je sex bio izvanredan, da mu nedostaje njena pich kica i sve ono shto je osecao dok je bio pored nje..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top