Kad će se rasпadne SRS do kraja?

Za koliko stavljaju katanac na firmu?

  • Upravo biraju katanac

  • 7-30 dana

  • Do sledećih izbora

  • Nije ni Vuk stavio katanac pa neće ni radikali


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
U uslovima večite političke nestabilnosti, za koju su prvenstveno krivi radikali, ni jedna druga vlada ne bi mogla da bude puno efikasnija. :evil::evil::evil:

Цео текст је био трла баба лан, али овај део ипак издвајам због одређене оригиналности, овакве "аргументе" нисам до сада чуо. Значи опозиција је крива за све, је ли? Па када је толики утицај опозиције, зашто онда нисте отишли у опозицију, него владате годинама, ово је до сада најаднији изговор за неуспех ДС-а. Једини ко је крив за нестабилност су они који су створили медијски мрак, који воде крајње понижавајућу политику, због које је револтирано скоро 2 милиона бирача (толико је Николић имао не председничким изборима, наравно, нису сви из СРС, али не подржавају Тадића), и они који убијају припаднике опозиције на митинзима. :otkacio:
 
Jesi bese ti meni odgovorio ono oko SSP-a, danas glasamo jer je to maestralno a sutra necemo i najurimo Tomu?:think:

Почео си и да губиш и памћење, поред разума, погледај наш дијалог и видећеш да сам рекао да сам рекао да је гласањем за ССП и део опозиције прешао на страну квислинга, наравно добро је да су ме демантовали и решили да не учествују у гласању за онај издајнички споразум.
 
Почео си и да губиш и памћење, поред разума, погледај наш дијалог и видећеш да сам рекао да сам рекао да је гласањем за ССП и део опозиције прешао на страну квислинга, наравно добро је да су ме демантовали и решили да не учествују у гласању за онај издајнички споразум.

Nisam mislio na to nego na ono sto je Todorovic izjavio da ce se glasati za SSP i amandman, ali nije bitno.
 
stavi link do posta da vidimo ko je to napisao .

Ima i ovaj
Mladi vodja_ ::Oд вечерас ја више нисам симпатизер Српске Радикалне Странке јер се претворила у најгори шкарт на политичкој сцени.Све ово што су Демократе причале,а у шта а никада нисам желео да верујем се испоставило као тачно.Примитивци воде ову странку,куну СВОЈЕ саборце,куну Председника,баве се говнарењем по Скупштини,прете Томиној породици...Ја немам речи,ниједна политичка странка тренутно не заслужује ни један једини глас.

Томо свака част,желим ти да оснујеш модерну странку десног центра а СРС оваквој каква је сад желим брзи пад испод цензуса....

A Neofit ce ti potvrditi da ne lazem.
:mrgreen:
 
A nisi video ovo?

:mrgreen:

Da, od 500 postova ćeš izdvojiti nekoliko, i pitanje je da li je lik uopšte radikal, no i da jeste, ako si objektivan vidiš i sam da je 99% radikala koji nemaju nameru da napuste stranku. Ali zašto tebi objašnjavati, ti ionako vidiš samo ono što želiš da vidiš, toliko si obuzet mržnjom prema SRS, da tvoje slepilo i ne vredi lečiti :lol:
 
Da, od 500 postova ćeš izdvojiti nekoliko, i pitanje je da li je lik uopšte radikal, no i da jeste, ako si objektivan vidiš i sam da je 99% radikala koji nemaju nameru da napuste stranku. Ali zašto tebi objašnjavati, ti ionako vidiš samo ono što želiš da vidiš, toliko si obuzet mržnjom prema SRS, da tvoje slepilo i ne vredi lečiti :lol:

:rotf::hahaha:

A kako ja da znam da li je radikal ili Ceda licno?
Trazio si takve postove, ja ti pokazem, i opet ne valja?:mrgreen:

Zabole mene da ih mrzim. Sto da ih mrzim kad se jadni raspadose?:sad2:

Proci ce kao i radikali u Republici Srpskoj izgleda.
 
pricali smo o glasacima SRS sa ovog foruma blamaro . Znaci navedi ko je sa ovog foruma rekao da nece vise glasati za SRS a da je glasao dosad , ili umukni.

Ma i na nacionalistima je 99% i dalje uz politiku stranke, zato se opusti, vidiš da čovek samo želi po svaku cenu da pokaže da nije budala, jer je pre dva sata upao potpuno nepripremljen i prevaren od likova sa B92 koji im ispiraju mozak, i koji su govorili o raspadu stranke, sada mora da vadi fleke, ali mu ne ide :lol:
 

Back
Top