Кабаре

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Meni uopste ne smeta to sto Ivana igra "vesticave zenske", bas mi je dobra u tome sto radi, zato i mislim da bi valjalo da Sali napravi drugacije.

Sto se tice njenog fizickog izgleda, ako ona igra na njega na sta onda igra Jelena Jovicic?
 
@ Drinka: i to bi bili argumenti? Prochitaj ponovo moj post, pa se uveri da ja jako dobro znam da je Milena član JDPa. Moje nepostojeće muzičko obrazovanje mi kaže da je njeno pevanje je daleko od izvanrednog, u najbolju ruku prosečno, jer ima sluha ali i UŽASNU boju glasa, kao tinejdžer koji nije izmutirao do kraja. I molim te, budi malo pismenija sledeći put kad rešiš da ostaviš post.

@Privalova: eto ti, veštičave ženskinje su samo Rico u Briljantinu i Velma Keli, i od ovih što si nabrojala više nijedna. I ne znam gde ti vidiš paranoju, ja se samo dobro zabavljam. A što se tiče ukusa, kad bih se premazao džemom od dudinja bil' me polizala? :shock::p:shock:
 
@ Drinka: i to bi bili argumenti? Prochitaj ponovo moj post, pa se uveri da ja jako dobro znam da je Milena član JDPa. Moje nepostojeće muzičko obrazovanje mi kaže da je njeno pevanje je daleko od izvanrednog, u najbolju ruku prosečno, jer ima sluha ali i UŽASNU boju glasa, kao tinejdžer koji nije izmutirao do kraja. I molim te, budi malo pismenija sledeći put kad rešiš da ostaviš post.

@Privalova: eto ti, veštičave ženskinje su samo Rico u Briljantinu i Velma Keli, i od ovih što si nabrojala više nijedna. I ne znam gde ti vidiš paranoju, ja se samo dobro zabavljam. A što se tiče ukusa, kad bih se premazao džemom od dudinja bil' me polizala? :shock::p:shock:

Sta ste se zalepili za Milenu.Milena, pa Milena...:roll:
Ostavite zenu na miru, ok, nije prosla i cao.
Evo sad cemo da vidimo to novo citanje Sally Bolls.Mozda stvarno Ivana K.nesto i napravi.A i ako ne napravi, sta sad?
Danas pocinju probe, tek pocinju da rade na komadu, ima sasvim dovoljno vremena da se Ivana K.slomi i konacno napravi nesto sasvim drugacije od svih svojih kloniranih likova.Evo joj prave sanse za to! Ja joj drzim pesnice!!!
 
@Privalova: eto ti, veštičave ženskinje su samo Rico u Briljantinu i Velma Keli, i od ovih što si nabrojala više nijedna.

Apsolutno se slažem. Problem je što je ona i ostale igrala kao veštičave ženskinje i zato mi je sumnjivo da Sali može da odigra drugačije ( a Sali šta god da je, veštičava nije).

I ne znam gde ti vidiš paranoju, ja se samo dobro zabavljam.

Pa u tome što si ti već xy. osoba koja se ovde dobro zabavlja na isti način - sugerisanjem da kad pomenem da mi se neki glumac dopada to znači da ga neizostavno poznajem, pa ga hvalim ovde jer kad ja nekog pohvalim na ovom forumunarodne mase načisto polude za njim i odmah mu karijera procveta. Daklem, il' si paranoičan il' ti nije baš nešto originalan način dobre zabave.

A što se tiče ukusa, kad bih se premazao džemom od dudinja bil' me polizala? :shock::p:shock:

Ovo je bilo potpuno neočekivano. kakav originalan i duhovit odgovor, skidam ovaj moj crni šešir, alal ćufte, majstore! :D

A sad ozbiljno - zašto ne možeš da poštuješ tuđe mišljenje? ja mislim da Ivana K. ne zna da glumi, da Milena R. zna da glumi i šta onda? Rekao si svoje mišljenje koje je suprotno, dobro, ja ga prihvatam i zašto onda, zaboga, moraš da nastaviš da me smaraš s tim? Nije baš da je to neka dubokointelektualna tema, pa da se sad raspravljamo do sutra. Da je tema nešto tipa ''Da li mislite da je Tom Stopard folirant ili britanski Tomas Pinčon?'' onda bi rasprava, svađa imala smisla (pod uslovom kada bi neko od nas umeo nešto da kaže na tu temu). Nije čak ni da pričamo o Sari Bernar i Eleonori Duze. Ovo bre smara...
 
Дан пре коначне одлуке, написала сам овде да навијам за Ивану Кнежевић.

Драго ми је да се мој укус поклопио са Четовим и да је управо она добила ту улогу. Она можда није савршен избор за ту улогу, али сваки други избор би био гори.

Узгред морам да напоменем још нешто, од 4 глумице које играју главне улоге у Чикагу (Катарина Г., Слобода М. и Јелена. Ј.), убедљиво најбоља је Ивана Кнежевић и глумачки и певачки.

Пошто се овде стално помиње Милена Ражнатовић, ја сам је гледала само у Циганима, моја (и не само моја) највећа замерка тој представи је управо избор Милене за улогу фаталне Раде. Мегатрон је написао већ нешто о њеном гласу, са чим се у потпуности слажем и само бих додала, као одговор некоме ко је поменуо да треба имати музичко образовање, како би се схватили вокални квалитети Миленини, да ли то значи да публици која долази у ПНТ на благајну да купи улазницу, треба обавезно тражити диплому, барем средње музичке школе?! :shock:
 
Izvini svetska rekorderko, što nisam upoznat sa tvojim zabavljanjem na ovom forumu pre mog dolaska. I što me boli patka i pačeta dva za xy likova na koje si naletela pre mene. Sad počni da brojiš od nule.:p
Izvini što ne poštujem tuđe mišljenje. Jedina mišljenja koja eventualno poštujem su ona Gorgijina ili Zenonova, sve van toga mi je čaprasdivan, pa dubokoumne teme treba tražiti na npr. podforumu Filozofija, a na Pozorištu dati oduška svojim suptilijama i truditi se da što kvalitetnije vređaš i pljuješ ako ti se to već radi (a meni se radi, ohoho! nisam još ni počeo!), naravno ARGUMENTOVANO!!! jer tada je vređanje najbolje.
 
Izvini svetska rekorderko, što nisam upoznat sa tvojim zabavljanjem na ovom forumu pre mog dolaska. I što me boli patka i pačeta dva za xy likova na koje si naletela pre mene. Sad počni da brojiš od nule.:p
Izvini što ne poštujem tuđe mišljenje. Jedina mišljenja koja eventualno poštujem su ona Gorgijina ili Zenonova, sve van toga mi je čaprasdivan, pa dubokoumne teme treba tražiti na npr. podforumu Filozofija, a na Pozorištu dati oduška svojim suptilijama i truditi se da što kvalitetnije vređaš i pljuješ ako ti se to već radi (a meni se radi, ohoho! nisam još ni počeo!), naravno ARGUMENTOVANO!!! jer tada je vređanje najbolje.

bleh, smor. pa nešto ti ne ide to svađanje, mnogo bolje se isposvađam i ispsujem sa Strelom i točkicom. :D
Tom Stopard bi možda mogao i u pdf Filozofija, ali je ipka prvenstveno za temu pozorište, pa ne znam što se buniš. Pa ti si taj što ne daje nikkave argumente. Mada, nisi ni t baš tu toliko kriv, jer kako dati argumnet za ''mislim da je xy dobra/loša glumica''... možemo mi još 500 strana da pišemo loša je/ dobra je i ''pojma nemaš'', samo što je to dosadno, Zato sam predlžila neku pogodniju temu za svađanje... ako možeš...ako ne možeš, neću se ljutiti :)
 
Ima dete u selu,
Ime mu je La(j)za,
A mi hteli,
Da bude Mineli.

Oni sto su stajali postrani,
Govorili su,
Money, money, money...
Eto kako stare i decu kvare,
Pare i kabare!
 
A kad sam već kod preturanja po starim pozorišnim programima - evo još jedna uspomena na bulevarske dane PNT-a, vesele 90-e 8), moje školske dane (buaaaah :cry: ), neke glumce sa kojima nemam pojma nemam šta se desilo, sve u svemu - na moju omiljenu predstavu PNT-a svih vremena - ''Briljantin'' :)8)

Pogledajte prilog 28047

Pogledajte prilog 28048

И ја сам обожавала ову представу...8-)
 
kupila sam karte za premijeru!!!! idemo lung i ja zajedno!!! ne mogu da poverujem!! :D jeeeedva ceeekamm 18ti!!!!!!

Uh, sad si me bacila u totalni zbun - premijeru čega? Nije valjda već 18. decembra premijera Kabarea?? Pa kad ga pre uvežbaše?? :confused:

EDIT: au, pazi kad je stvarno premijera 18-og! Mnogo su mi nešto brzi, nadam se da nisu i kusi. čim se izvučem s ovog glupog posla trčim do Terazija, valjda ima još neka kartica za mene za decembar! uh, sad sam uzbuđena, ne mogu da radim
 
Подзнак Лав, а Месец не знам, морам да погледам где ми је, али ту је негде...:-D
А шта си ти у подзнаку и где је твој Месец? :wink:

Kupila mi mama kartu za 21. dec!
mothers-day-cards1.jpg



Sličnostima nikad kraja - ni ja nemam predstave gde mi je Mesec ili bilo šta drugo! :D Za podznak su mi izračunali da sam Jarac (dakle, koza), mada ja to ništa ne verujem jer sam ubeđena sestre u porodilištu prvo piju kafu pa posle izmišljaju vreme rođenja za svaku bebu. :)
 
Kupila mi mama kartu za 21. dec!
mothers-day-cards1.jpg



Sličnostima nikad kraja - ni ja nemam predstave gde mi je Mesec ili bilo šta drugo! :D Za podznak su mi izračunali da sam Jarac (dakle, koza), mada ja to ništa ne verujem jer sam ubeđena sestre u porodilištu prvo piju kafu pa posle izmišljaju vreme rođenja za svaku bebu. :)

Невероватно, и ти прослављаш рођендан у позоришту?! :razz:

Погледала сам, Месец ми је у осмој кући у Рибама.... Сад шта то значи, немам појма.

П.С. Зар 21. децембар није Јарац?
 
Невероватно, и ти прослављаш рођендан у позоришту?! :razz:

Погледала сам, Месец ми је у осмој кући у Рибама.... Сад шта то значи, немам појма.

П.С. Зар 21. децембар није Јарац?

ali nije meni 21. dec. rodjendan - 14-og je :)
ne razumem ti se ja ništa u horoskop, to mi je neka drugarica prvila natalnu kartu ali sam je izgubila :mad:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top