Кабаре

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Baš me zanima ko li je dobio uloge.

Moja predvidjanja su:
MC-Sloba Stefanovic
Sally- Ivana K (nije ni ona adekv.ali je najbolja solucija)
Cliff-Ivan Bosiljcic
Madam Kost -Beta
???-Gospodin Schultz
Gospodjica Schnaider.-Ivana J./ Vesna P.
Ernst-Ivan Tomic
Kit Kat girls -Milica,Elena,Bilja,Danica,Cosa

Po danasnjoj audiciji,nijedna od devojaka nije bila adekvatna za Sally(uzi krug:Ivana K, Milena R,Ivana J,Jelena G) ali je Ivana Jovanaovic bila najpribliznija liku, pevala-lose, ne ume da igra uopste (radionica) ,Milena vrlo tanko-sve u svemu,Ivana K. bila pevacki solidna, ali je sve vreme igrala Velmu.Ako bi se sa njom radilo vise na liku,mozda bi uradila Sally, mada ja mislim da bi gospodjicu Schnaider. odigrala fantasticno,Jelena G -bzvz.
Miroljub je bio odlican(sjajan glumac) ali vec igra MC-ja u Chicagu...,Ivan B. vrlo dobar...

Sta li si ti gledala...

Beta se uopste nije prijavila za Frau Kost
Miroljub je svoj nastup skinuo sa interneta
a Jelena Gavrilovic je razvalila audiciju
(primeti da posle nje nijedna druga glumica nije prosla u uzi krug, sto ce reci da je reditelj odlucio da ispod tog nivoa nece ici)
A Ivan Tomic kao Ernst?
Njegovo pevanje songa "Tomorrow belongs to me" bilo je bolno slusati, decko je sasvim ok kao glumac ali sluha nema za lek...
 
au, vas dvoje da stavite karanfile u rever, pa da se prepoznate na audiciji, pa da padne jedna dobra salunska šorka (ali nemojte pucati na pijanistu) da prodrma ovaj naš učmali pozorišni život. :D

I ko je ta Jelena Gavrilović? Uopšte mi ime ne zvuči poznato, jel' igrala nešto u pozorištu do sada?
 
Најновије вести, улоге су подељене:

Сали Боулс - Ивана Кнежевић
Клиф - Никола Булатовић
Слободан Стефановић
Бета Ђоревска
Душко Радовић
Мирољуб Турајлија
Ана Маљевић
 
Radujem se zbog Ivane Knezevic, igrajuci u Cikagu samo je dokazala koliko moze. Ovo je prava nagrada.
I Sloba ce kao MC biti sjajan, a i red je vala da mu daju neku zahtevniju ulogu, od Kiss me Kate nisam video coveka da igra nesto zanimljivo.
Ana Maljevic mi je veliko iznenadjenje, nadam se da ce biti prijatno.
 
Најновије вести, улоге су подељене:

Сали Боулс - Ивана Кнежевић
Клиф - Никола Булатовић
Слободан Стефановић
Бета Ђоревска
Душко Радовић
Мирољуб Турајлија
Ана Маљевић


Ivana K. - neeeeeeeee... izem ti Četov ukus :D
Slobodan S. - jeeeeeeeeeee!
Beta Đ. - jeeeee, nje sam se uželela.
 
А ја и ти ћемо да туримо шешире....(бирај хоћеш бели, или црни) :-D

Svejedno, ti prva biraj oružje..ovaj, šešir. To ćemo kad se budemo nalazile da mina crno prodaš jednu kartu za ''Kabare'' :D Biće to dobar fajt - mogli bi i nas da uzmu da igramo u onoj sceni sa mlaćenjem u blatu.
 
Ivana K. - neeeeeeeee... izem ti Četov ukus :D
Slobodan S. - jeeeeeeeeeee!
Beta Đ. - jeeeee, nje sam se uželela.
Realno za Sally nije bas bilo konkurencije!
U svakom slucaju- bolje Ivana K. nego ove tri!
Nego, meni Ana Maljevic ovde nije nikako jasna,glumacki bzvz., lose peva, bolja je za tu ulogu bila Vesna P. ili Mirjana J.
I otkud u ansamblu Nena V.?
 
au, vas dvoje da stavite karanfile u rever, pa da se prepoznate na audiciji, pa da padne jedna dobra salunska šorka (ali nemojte pucati na pijanistu) da prodrma ovaj naš učmali pozorišni život. :D

I ko je ta Jelena Gavrilović? Uopšte mi ime ne zvuči poznato, jel' igrala nešto u pozorištu do sada?
Ja koliko znam nista narocito,uvek je deo ansambla, u filmu D.Bajica -Na lepom plavom plavom Dunavu-igra Ninu (ulogu odbileSloboda M,Jelena J).Stalno ucestvuje na terazijskim audicijama ali do sada nije nikad prosla istu.Ono sto sam primetila je da devojka ima divan glas, ali to jednostavno nije dovoljno za ulazak u njihov ansambl.Prilicno je mracana i mislim da je malo manicna(za moj ukus).
Eh da, ne morate da turate sesire i zabadate karanfile jer ja sa doticnom pojavom ne komuniciram.:smile::wink::smile:
 
Svejedno, ti prva biraj oružje..ovaj, šešir. To ćemo kad se budemo nalazile da mina crno prodaš jednu kartu za ''Kabare'' :D Biće to dobar fajt - mogli bi i nas da uzmu da igramo u onoj sceni sa mlaćenjem u blatu.

mskanep2.jpg


Пошто си ти изабрала црни, мени преостаје бели... :-D
 
Ja koliko znam nista narocito,uvek je deo ansambla, u filmu D.Bajica -Na lepom plavom plavom Dunavu-igra Ninu (ulogu odbileSloboda M,Jelena J).Stalno ucestvuje na terazijskim audicijama ali do sada nije nikad prosla istu.Ono sto sam primetila je da devojka ima divan glas, ali to jednostavno nije dovoljno za ulazak u njihov ansambl.Prilicno je mracana i mislim da je malo manicna(za moj ukus).
Eh da, ne morate da turate sesire i zabadate karanfile jer ja sa doticnom pojavom ne komuniciram.:smile::wink::smile:

Mmmmmm
Osim sto po svoj prilici ima diskutabilan ukus tockica barata i netacnim pricama.
Drzim da je bila odsutna na casu i da joj je opravdanje verovatno bilo porodiljsko.

Jelena G je potpuno nova u poslu i njeno ime ce se tek zavrteti.
Na audicijama u PNT je ucestvovala samo jednom dok je jos bila u skoli.
Da se ne razume pogresno ovo pisem prvenstveno zato sto ne zelim da ovdasnji mediokriteti zbunjuju okruzenje netacnim informacijama.
 
Lung:
,,Carice! Slucajnost je to sto sam u okruzenju ljudi koji poznaju sve te glumce, znam da je Ivana Knezevic VEOMA iritantna, a ja u sustini mislim da ona dobro peva, bolje nego vecina njih, ali je ocajna glumica. Kretenka, napaljena budala, koja misli da je nesto, misli da ce svojim izgledom dobiti sve uloge sveta! RETARD!!! Milena je zakon u odnosu na nju. Predivno peva, ima odlican scenski nastup, i kao osoba je mnogo bolja od Ivane. Ima ogromne kvalitete, obozavam je, i nadam se da ce igrati u Kabareu.'' Citirani govor moje prijateljice.

Čekaj, pričamo o istim Ivanama i Milenama? O Mileni koja nema pojma s glumom, kojoj je prirodna boja glasa meketava, koja ima kolac u kičmi i nije u stanju ni da ukapira šta je to koreografija? Koja je uspela da upropasti ulogu Rade u "Ciganima"? Koja uloge u pozorištu koje nije njeno (ako niste znali, ona je član JDPa gde, naravno, neće da je puste da igra ništa drugo osim ponekih epizodica) dobija nepotizmom, vezama i vezicama?
Ili o Ivani koja ima najviše odigranih predstava otkad je došla u PNT, uz čiji talenat mogu da se šlepaju i takvi madiokriteti kao što je gorepomenuta? Iritantna, po kom osnovu? Napaljena budala, po kom osnovu? RETARD, po kom osnovu? Oćemo li čuti neke argumente ili će se sve svesti na treš toking pojedinaca koje izjeda smrtni greh zavisti?
Baš me zanima kako ti se zove ta prijateljica koju navodno citiraš.
 
Čekaj, pričamo o istim Ivanama i Milenama? O Mileni koja nema pojma s glumom, kojoj je prirodna boja glasa meketava, koja ima kolac u kičmi i nije u stanju ni da ukapira šta je to koreografija? Koja je uspela da upropasti ulogu Rade u "Ciganima"? Koja uloge u pozorištu koje nije njeno (ako niste znali, ona je član JDPa gde, naravno, neće da je puste da igra ništa drugo osim ponekih epizodica) dobija nepotizmom, vezama i vezicama?
Ili o Ivani koja ima najviše odigranih predstava otkad je došla u PNT, uz čiji talenat mogu da se šlepaju i takvi madiokriteti kao što je gorepomenuta? Iritantna, po kom osnovu? Napaljena budala, po kom osnovu? RETARD, po kom osnovu? Oćemo li čuti neke argumente ili će se sve svesti na treš toking pojedinaca koje izjeda smrtni greh zavisti?
Baš me zanima kako ti se zove ta prijateljica koju navodno citiraš.

Cekajte,Milena nema kolac u kicmi, vec igra mnogo bolje od Ivane, tacno je za glas i glumu, ali to uopste nije vazno.Mozda je i Ivana nekom iritantna privatno, ali je na sceni korektna.Za moj ukus malo se ponavlja, ali boze moj bolja je od Milene.Zasto bi uopste uporedjivali njih dve.Potpuno su razlicite.Uostalom mora da postoji i neka zgodna glumica, ako uloga to nalaze, zao mi je, ali to ne moze da se odigra!
 
Jutros sam pročitala u ''Novostima'' (mislim, nisam sigurna, nisam bila baš potpuno budna) nešto u audiciji, ko je izbran, bla bla bla, a na kraju je pisalo da je u konačnoj odluci ko će dobiti uloge pored tog Vokera učestvovao i Miša Vukobratović. Normalno, nisam gledala audiciji pa nemam pojma kakav je ko bio, nikog od njih ne poznajem pa ne znam kakvi su im lični kvaliteti i nekvaliteti, ali na osnovu predstava u kojima sam ih gledala moj je stav da Ivana Knežević ne zna da glumi, peva pristojno, za igranje nemam pojma. Mislim, nije baš dno dna, može da pristojno igra određenu vrstu uloga - neke veštičave ženskinje i zato može da prođe kao Velma. Međutim, nema ni šarma, tako da mislim da je možda Miša V. uticao na taj izbor jer je hteo nekog iz svog ansambla. Mislim da je glupo komentarisati nečiji fizički izgled, ali nekako mi je teško da poverujem da je to bilo presudno u slučaju Ivane K. (ne želim da je vređam, stvar ukusa).
Milena Ražnatović je mnogo bolja glumica, a bolje i peva (za igranje opet ne znam - do sada su uglavnom cupkali).
Ne sviđa mi s eizbor jer ne verujem da Ivana K. može glumački da dočara tako složen lik kao što je Sali, ali volela bih da me demantuje.
 
U potpunosti se slazem, Milena je unistila ulogu u Ciganima, mada je ta predstava realno imala vrlo malo sanse da se ne pretvori u amaterski folklorni nastup...

Sto se tice Ivane kao Sali, siguran sam da ce pevacki biti sjajno, glumacki nadam se razlicito od Velme, a mislim da je Cet nece opterecivati zahtevnim koreografijama.
Izuzev Mein Herr i Dont Tell Mamma Sali i nema neke plesne numere...

Malo mi je bedak sto lik Klifa po svoj prilici opet nece valjati, prosli put ga je igrao Rade Marjanovic, davno bese ali je covek vec tada zaboravljao tekst, a nesto nisam ubedjen da ce Nikola Bulatovic glumacki da briljira (pevanje ce sigurno biti besprekorno)...

Najvise nade, za sada, polazem u Konferansijea.
 
U podeli Miša V. nije učestvovao ni jedan jedini promil, Čet je sve izabrao sam. A koliko je Ivana Knežević bila najbolja svedoči i podatak da je posle gostovanja u Pančevu (petak) i dva dana u Nišu (subota i nedelja), iscrpljena i mrtva bolesna -sa upalom pluća i stomačnim gripom- izašla na audiciju i dobila glavnu ulogu.
Samo veštičave ženskinje? U koliko si je predstava gledala, majketi?

Milena Ražnatović Bolje glumi???? Milena Ražnatović bolje peva???? S tvojim sluhom definitivno nešto nije u redu. A ni sa ukusom. Sem ako ti Milena nešto nije u rodu. Onda ti je sve oprošteno. ;)
 
U podeli Miša V. nije učestvovao ni jedan jedini promil, Čet je sve izabrao sam. A koliko je Ivana Knežević bila najbolja svedoči i podatak da je posle gostovanja u Pančevu (petak) i dva dana u Nišu (subota i nedelja), iscrpljena i mrtva bolesna -sa upalom pluća i stomačnim gripom- izašla na audiciju i dobila glavnu ulogu.

Pa ja smao rekoh šta piše u novinama.Svaka njoj čast na hrabrosti, ali je meni ona i dalje ne zna da glumi.

Samo veštičave ženskinje? U koliko si je predstava gledala, majketi?

Ček, deder da vidim... Pa u istim onim u kojim si je i ti gledao (osim ako nije igrala nešto van PNT-a) - Briljantin, jubilej, Cigani, Čikago, Heroji, Kata..ako ima još neka onda sam je i tu gledala, samo sam zaboravila. U svim je igrala veštičave ženskinje (jdino za Heroje nisam sigurna, znam da je igrala neku ženskinju ali pojma nemam dal je bila veštičava).

Milena Ražnatović Bolje glumi???? Milena Ražnatović bolje peva???? S tvojim sluhom definitivno nešto nije u redu.

Pa znaš kako kaže Ketrin Hepbern u filmu ''Stage Door'' - ''You don't have to be a hen to know a bad egg''.
[
QUOTE]A ni sa ukusom. [/QUOTE]

e sad, cvrc, Milojka. samo kad si mi ti sav ukusan. :D

Sem ako ti Milena nešto nije u rodu. Onda ti je sve oprošteno.

Pa normalno da jeste, šta bih inače tražila ovde na forumu nego da lobiram za familiju, komšije i prijatelje? Ako se Strela seća gde beše neki moj stari post o glumcima koje volim može da pošalje link, pa da i rođaku Micu dodamo na spisak. (Pošto to naravno nisu glumci koji mi se sviđaju nego kumovi, zaove, bratnaci, čukundede, beli orlovi i šurnjaje - ko još ima omiljene glumce???)
 
Čekaj, pričamo o istim Ivanama i Milenama? O Mileni koja nema pojma s glumom, kojoj je prirodna boja glasa meketava, koja ima kolac u kičmi i nije u stanju ni da ukapira šta je to koreografija? Koja je uspela da upropasti ulogu Rade u "Ciganima"? Koja uloge u pozorištu koje nije njeno (ako niste znali, ona je član JDPa gde, naravno, neće da je puste da igra ništa drugo osim ponekih epizodica) dobija nepotizmom, vezama i vezicama?
Ili o Ivani koja ima najviše odigranih predstava otkad je došla u PNT, uz čiji talenat mogu da se šlepaju i takvi madiokriteti kao što je gorepomenuta? Iritantna, po kom osnovu? Napaljena budala, po kom osnovu? RETARD, po kom osnovu? Oćemo li čuti neke argumente ili će se sve svesti na treš toking pojedinaca koje izjeda smrtni greh zavisti?
Baš me zanima kako ti se zove ta prijateljica koju navodno citiraš.
Eto ja sam ta po tebi navodna drugarica. Za tvoju informaciju odlicno znam, da je Milena clan JDP-a, jer non-stop blejim tamo, zato sto poznajem dosta njih koji rade tamo, a Ivana uloge dobija svojim fizickim izgledom. A posto vidim da muzicki nisi obrazovan, nemas pravo da ocenjujes Milenino pevanje koje je izvanredno!!!
 
Eto ja sam ta po tebi navodna drugarica. Za tvoju informaciju odlicno znam, da je Milena clan JDP-a, jer non-stop blejim tamo, zato sto poznajem dosta njih koji rade tamo, a Ivana uloge dobija svojim fizickim izgledom. A posto vidim da muzicki nisi obrazovan, nemas pravo da ocenjujes Milenino pevanje koje je izvanredno!!!

Pa cekaj stani Drinka, jel znas o kome pricamo?Ivana K.fizickim izgledom???Ajde Bojana S., ili Ivana J., ali Ivana K. ne moze nista da dobije f. izgledom.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top