Just Cause 2

[Ne_Vazim_Se]

Iskusan
Poruka
5.462
Just_Cause_22.jpg


Je l' ste igrali igru i kako vam se dopada?

Je l' se desilo nekome da instalira i krekuje igru ali da ista nece da se pokrene? Vidim da je to chest problem po netu al' niko ne kaze nishta shto se reshenja tiche osim update-ovanja sistema, drajvera za grafichku i direkt iksa. Pa ako znate neshto...
 
Igra je zivi smor nakon otprilike 3,4 sata. Zabavno je vozikati se avionima,unistavati itd, ali misije su toliko monotone da je NEVEROVATNO kako su uspeli da ovakvu igru sa ovim potencijalom i ovakvom perspektivom uniste ovim stvarima.
 
Igra je zivi smor nakon otprilike 3,4 sata. Zabavno je vozikati se avionima,unistavati itd, ali misije su toliko monotone da je NEVEROVATNO kako su uspeli da ovakvu igru sa ovim potencijalom i ovakvom perspektivom uniste ovim stvarima.

Brate nemam pojma meni su misije relativno ok bile smor mi je bilo doci do misije... dok nisam provalio da moze lerdi da me prebaci de ocu. :lol:

Ne znam, kada sam zavrshio prichu bio mi je game time 25 sati od chega kapiram da je aktivnog igranja mozda 5 sati bilo a 20 sati se vozikam/letim itd. po svetu onom... sada mi je onaj merseneri mod oko 40% igre sam zavrshio i ne nameravam vishe da se cimam...

Ali u principu da, mogli su mnogo bolje da iskoriste silan potencijal.
 

Back
Top