Još jedna vožnja u kontra smeru na autoputu: Vozač "megana" zalutao kod Bubanj potoka

đavolčić

Buduća legenda
Moderator
Poruka
48.978
Na društvenim mrežama jutros je osvanuo snimak još jedne vožnje u kontra smeru i to na autoputu kod Beograda.
Kako se navodi u opisu snimka, automobil se kretao na autoputu kod Bubanj potoka. Na snimku se vidi automobil "megan" koji vozi levom, odnosno, preticajnom saobraćajnom trakom.

https://www.blic.rs/vesti/beograd/j...ozac-megana-zalutao-kod-bubanj-potoka/v223v34

Očito treba početi sa trajnim oduzimanjem dozvola. Jer ovakve greške su nedopustive.
 
Fora je što ako je čovjek iole normalan ne može ući u pogrešan smijer.

Мислиш да намерно улазе у погрешан смер да би друге правили лудим ?

images
 
Ovo je više nemoguće, ne znam šta se to dešava.
Sve i da ??SLUČAJNO?? uđeš u pogrešan smer na autoputu, čemu vožnja brzom trakom pobogu
Bio sam u velikom strahu kaf sam se prvi put uključiva na autoput baš zbog ovakvih situacija, tj da ha sam ne završim u pogrešnom smjeru. Odmah sam se zapitao kako je moguće da neko slučajno zaluta???? INije čak jednostavno ni namjerno.
 
Fora je što ako je čovjek iole normalan ne može ući u pogrešan smijer.
Kada su tek napravili te nove obilaznice kod Bubanj potoka, signalizacija je bila toliko konfuzna da se meni umalo desilo da uđem u suprotan smer, i to vozeći sasvim normalno po svim pravilima iz pravca Leštana ka pravcu Kaluđerice i Malog Mokrog Luga. Kada sam video kakvu grešku sam napravio, da bih se ispravio, na jednom mestu sam skrenuo u jedini pravac u koji sam mogao legalno da uđem, pa sam na kraju umesto u istočnom Beogradu završio na Vidikovcu. (gde je tek prvo isključenje za one koji naprave grešku).

Znači potpuno razumem da je moglo da se desi da vozač Megana bude zbunjen i napravi grešku, naročito ako je navikao na sistem kakav je bio pre pa prvi put naišao na novu petlju.
 
Kada su tek napravili te nove obilaznice kod Bubanj potoka, signalizacija je bila toliko konfuzna da se meni umalo desilo da uđem u suprotan smer, i to vozeći sasvim normalno po svim pravilima iz pravca Leštana ka pravcu Kaluđerice i Malog Mokrog Luga. Kada sam video kakvu grešku sam napravio, da bih se ispravio, na jednom mestu sam skrenuo u jedini pravac u koji sam mogao legalno da uđem, pa sam na kraju umesto u istočnom Beogradu završio na Vidikovcu. (gde je tek prvo isključenje za one koji naprave grešku).

Znači potpuno razumem da je moglo da se desi da vozač Megana bude zbunjen i napravi grešku, naročito ako je navikao na sistem kakav je bio pre pa prvi put naišao na novu petlju.
Ali recimo u Rumi je baš jasna. I opet omaše.
 
Ali recimo u Rumi je baš jasna. I opet omaše.
Slažem se da je 99% takvih "omaški" potpuno neopravdano... ali ovo je taj 1% gde svakom može da se desi, naročito ako je očekivao stari sistem kakva je pre bila.

Onaj lik letos na Miloš Veliki, ja sam umal bio udario u njega. I to je bilo par minuta pre nego što se slupao. Ali to se videlo da su besni i pijani, i da su to uradili namerno.
 
Slažem se da je 99% takvih "omaški" potpuno neopravdano... ali ovo je taj 1% gde svakom može da se desi, naročito ako je očekivao stari sistem kakva je pre bila.

Onaj lik letos na Miloš Veliki, ja sam umal bio udario u njega. I to je bilo par minuta pre nego što se slupao. Ali to se videlo da su besni i pijani, i da su to uradili namerno.
Ko to uradi namjerno zreo je ne za Lazu a ne za zatvor.
 
Eo malo pre na jednom kruznom zena u suprotni pravac usla a na drugom ne stade ja na pola zamal me ne udari
Ja kada vidim zenu u autu ispred sebe a pogotovo iza sebe raxmisljam da se sklonim hebote.Hormonski dizbalansirane osobe.Drzim ostojanje 100 metara ovaj iza mi svira.Moram budali rukom objasnjavat da zena ispred viuga autom.
Ko vozi suprotnom trakom treba mu uzet dozvolu i psihijatru ga poslat za pocetak ma ajde dokle vise te ludake pustati u saobracaj.
 

Back
Top