Јелена Карлеуша одликована

Najcrnje je to sto je glupaca istripovala da je namazana,pa ce prvo kanda da iskoristi svoju licnost da podrzi pedere,jer zna da imaju jak lobi a posle ce da u politici uvek ima par procenata simpatizera a to se unovcava,kad koza isripuje pamet.

Takve jednostavno sistem treba da zdrobi ko bubasvabe na legalan ili nelegalan nacin.
 
Nije bolest, i pomoc im je potrebna jedino u smislu da ih sikaniraju, pa ih treba zastititi.

Ti koji zaradjuju su nebitni, jer su velika manjina. Isto kao sto niko ne pravi demonstracije protiv advokata koji zaradjuju na ljudskoj nesreci, zasto bi bilo ko pominjao tamo neke clanove NVO koji zaradjuju na ljudskim pravima? Oni, za razliku od advokata, zaradjuju na pozitivnim stvarima. A o uciteljima i lekarima koji zaradjuju na tome sto uce i lece necu ni da pocinjem.

Navedi mi jednu pozitivnu stvar u homoseksualizmu. Sasvim isto žive i rade kao i hetero, samo što vole da potenciraju svoj problem, koji i ne vide kao problem. Da li postoji neka grupa, bilo kod tipa, koja ih podržava u tome? Teško, osim pomenutih par političkih partija (koje su toliko minorna da dobro dođu i pojedinačni glasovi homoseksualaca) i organizacija.
Učitelji i lekari zarađuju zato što i oni moraju da žive od nečega, a bave se veoma korisnim i humanim poslovima. Isto kao i svi mi ostali koji moramo da radimo da bi zaradili. Promašio si u poređenju.
 
Nikad necu razumit tu LICEMJERNU i JALNU fobiju od ljudi.. koji punoljetno sami biraju s kim se spavat u krevetu . :)

A ja neću razumeti da se neki uvek pozivaju na fobiju. Zna se šta je fobije, a mnogi ovde ne bi da beže od homoseksualca. Niko nikome ne brani da spava sa kim želi, ali ne da o tome i javno viče na ulici. neko vode malo smernije živote, nekima je samo ružno, neki su ekstremni, ali svi ti ljudi zajedno ne žele tako ekstremno prikazivanje homoseksualnih težnji. Njihovo je, neka ga zadrže za sebe.
Nego, ti kao da se nisi jutros obrisala. Jel' sa špine ili izmora?
 
Navedi mi jednu pozitivnu stvar u homoseksualizmu. Sasvim isto žive i rade kao i hetero, samo što vole da potenciraju svoj problem, koji i ne vide kao problem. Da li postoji neka grupa, bilo kod tipa, koja ih podržava u tome? Teško, osim pomenutih par političkih partija (koje su toliko minorna da dobro dođu i pojedinačni glasovi homoseksualaca) i organizacija.
Učitelji i lekari zarađuju zato što i oni moraju da žive od nečega, a bave se veoma korisnim i humanim poslovima. Isto kao i svi mi ostali koji moramo da radimo da bi zaradili. Promašio si u poređenju.


Kakve pozitivne stvari? Pa da li je moguce da na bukvalno sve u identitetu ljudi gledaju kao pozitivno ili negativno?z:hm: Navesti pozitivne stvari u homoseksualizmu je kao da trazis da ti neko navede pozitivne stvari u tome sto neko ima plave oci, ili je levak.
To nije problem, tj. jeste samo zbog statusa u drustvu, znaci da nije prirodni problem. Ne zive isto i ne rade isto kao i hetero. To sto ne postoji zakonska diskriminacija, ne znaci da ne postoji fakticka diskriminacija. Izmedju ostalog- to sto neko misli da nije diskriminacija da nekoga dozivljava kao psihickog bolesnika, a on to nije; nije moj problem, vec problem tog neobjektivnog komentatora.

Nisam promasio u poredjenu, jer i oni koji se bave ljudskim pravima 'moraju da zive od necega'. A takodje se bave humanim poslovima. Znaci, nema nista lose kada neko zaradjuje na ljudskim pravima, posto nema nista lose kada neko zaradjuje na poducavanju ili lecenju nekoga.
 
Kakve pozitivne stvari? Pa da li je moguce da na bukvalno sve u identitetu ljudi gledaju kao pozitivno ili negativno?z:hm: Navesti pozitivne stvari u homoseksualizmu je kao da trazis da ti neko navede pozitivne stvari u tome sto neko ima plave oci, ili je levak.
To nije problem, tj. jeste samo zbog statusa u drustvu, znaci da nije prirodni problem. Ne zive isto i ne rade isto kao i hetero. To sto ne postoji zakonska diskriminacija, ne znaci da ne postoji fakticka diskriminacija. Izmedju ostalog- to sto neko misli da nije diskriminacija da nekoga dozivljava kao psihickog bolesnika, a on to nije; nije moj problem, vec problem tog neobjektivnog komentatora.

Nisam promasio u poredjenu, jer i oni koji se bave ljudskim pravima 'moraju da zive od necega'. A takodje se bave humanim poslovima. Znaci, nema nista lose kada neko zaradjuje na ljudskim pravima, posto nema nista lose kada neko zaradjuje na poducavanju ili lecenju nekoga.

Eto ti sad? Pa ti si napisao: "zaradjuju na pozitivnim stvarima", što sad mene pitaš o tome?
A pozitivnih stvari u homoseksualizmu nema. Čime se to oni mogu pohvaliti da su bolji od svih ostalih? Žive iste živote, rade iste poslove, gledaju iste filmove, samo što ne žele da priznaju da imaju problem. A problem je očigledan. Kakvim se ljudskim pravima bavi gej organizacija? Čija to prava štiti? Moja sigurno ne. Možda si mislio na prava jedne male grupe ljudi sa posebnim potrebama? A te potrebe imaju jer ne mogu da imaju decu, ne mogu da idu u crkvu (osim ako ne lažu sebe i Boga). A to jesu dve veoma bitne stvari u ljudskoj istoriji, jer bez njih ne bi ni bilo istorije.
Nego, odosmo sa teme, nisu gejevi tema, već ona osoba koja ne ume da peva i da se ponaša.
 
a i da priznamo da imamo problem kako da ga resimo ,jednostavno stvari su takve kakve jesu,ne mogu ja da kazem sebi E sad cu da volim ovo sad cu ono?

Resicemo problem tako sto bi vas trebalo staviti na marginu drustva,ukinuti vam prava i zabraniti vam bilo kakvo propagiranje.
E pa gospodo,ako vam se svidja vi zivite u Srbiji,ako ne,onda idite iz nje,sto bi uzgred bilo jos bolje.
 
a i da priznamo da imamo problem kako da ga resimo ,jednostavno stvari su takve kakve jesu,ne mogu ja da kazem sebi E sad cu da volim ovo sad cu ono?

Pa zavisi. Onaj ko ima dovoljno želje i volje u sebi, može to lako da reši. Mnogi ljudi su se odrekli telesnog zadovoljstva zbog verovanja u nešto. Ako oni mogu da savladaju svoje potrebe, koje svi imamo, zašto ne bi i ti?
A postoji i drug put, treba pustiti stručnjake (doktore, psihologe, psihijatre...) da nađu rešenje za problem homoseksualaca, jer on postoji. Ne bih da kažem da je to bolest, da ne povredim nečija osećanja, ali treba tražiti rešenje za problem. Mnoge bolesti i poremećaji su smatrani neizlečivim pa ih danas ili lečimo ili držimo pod kontrolom. Zašto to uskratiti i homoseksualcima?
A šta ti misliš, da li Karleuša iskreno misli to što priča o homoseksualcima?
 
A ja neću razumeti da se neki uvek pozivaju na fobiju. Zna se šta je fobije, a mnogi ovde ne bi da beže od homoseksualca. Niko nikome ne brani da spava sa kim želi, ali ne da o tome i javno viče na ulici. neko vode malo smernije živote, nekima je samo ružno, neki su ekstremni, ali svi ti ljudi zajedno ne žele tako ekstremno prikazivanje homoseksualnih težnji. Njihovo je, neka ga zadrže za sebe.
Nego, ti kao da se nisi jutros obrisala. Jel' sa špine ili izmora?


Cure mi sline na vas . :D
Druga stvar, vicete kako Srbi ne žele izac na ulice da se izbore za svoja prava.. a tu frnjite nosa jer TO radi gay populacija_- >IZAĐU NA ULICU .
Samo, problem je u tome što Vi mislite da oni to rade iz nekih drugih interesa.. a ne vidite suštinu... a to ces ti il netko drugi skužit kad uđete u to bez predrasuda ;)
 
Odlikovanje je kada je odlikovana na državnom nivou. Ovo niđe veze. Mogu ja da odlikujem mog komšiju što mi zaliva cveće kada sam na moru.

Samo se oko jednog slažem sa Ellen, ****** su izašli na kraju na ulicu.

U celoj Eu je za 1.maj bilo milione radnika na mitingu, ja gledam našu tv, neki kuraz iz sindikata daje izjavu da idu na uranak, pa ne mogu da mitinguju WTF
 
Cure mi sline na vas . :D
Druga stvar, vicete kako Srbi ne žele izac na ulice da se izbore za svoja prava.. a tu frnjite nosa jer TO radi gay populacija_- >IZAĐU NA ULICU .
Samo, problem je u tome što Vi mislite da oni to rade iz nekih drugih interesa.. a ne vidite suštinu... a to ces ti il netko drugi skužit kad uđete u to bez predrasuda ;)

Da se nisi malo zeznula? Pa izašli su i oni koji su protiv gej propagiranja na ulice. Samo što oni nisu imali za predvodnika nekoga koga u zemljama EU traže zbog silovanja i pedofilije, kao što su imali homoseksualci. Takođe niko nije nosio transparente protiv države, kao što su nosili neki na gej paradi.
Možemo samo sda se zapitamo zašto nije bilo više običnih ljudi na tom skupu. Možda zato što većina nas nije za nasilje, niti ovo koje sprovode homoseksualci nad nama kao ni za ono koje sprovode pripadnici raznih grupa nad homoseksualcima. Možda bi mi samo da živimo svoje živote, da nikogane diramo i da nas niko ne dira. Da li to može?
Suštinu razni ljudi različito doživljavaju i to treba poštovati. Ne treba pisati da neko ne razume suštinu zato što ti ne razumeš njegove stavove, zar ne?
 
Odlikovanje je kada je odlikovana na državnom nivou. Ovo niđe veze. Mogu ja da odlikujem mog komšiju što mi zaliva cveće kada sam na moru.

Samo se oko jednog slažem sa Ellen, ****** su izašli na kraju na ulicu.

U celoj Eu je za 1.maj bilo milione radnika na mitingu, ja gledam našu tv, neki kuraz iz sindikata daje izjavu da idu na uranak, pa ne mogu da mitinguju WTF

Sa ovim se apsolutno slažem, ali uz par napomena. Izašao je veoma mali broj homoseksualca. Isto toliko malo bude i kad se okupe taksisit, studenti, prosvetari... nije teško okupiti tako malu grupu, nama fali nešto veće, masovnije. Ali i za to ima objašnjenje, mada ne previše logično. Ko želi da izađe na ulicu, nakon one ružne prevare od 5. oktobra? Sindikati... njih su prvo razbili i korumpirali.
 

Back
Top