Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da smo spojili forume "Košarka", "Fudbal", "Tenis" i "Ostali sportovi" u novi forum "Sport" koji se nalazi u kategoriji "Život".

Јелена Карлеуша одликована

Danica96

Zainteresovan član
Poruka
134
nesprecava nas niko na taj nacin ali Lez jos nije normalna pojava kod nas. Nisam ja kriva sto volim devojke.

Pa to nije normalna pojava....?Kako to mislis da jeste...To sto ceo svet nesto odobrava ne mora da znaci da je to normalno,jer NIJE.Nisi ti kriva jer imas problem u glavi.A i roditelji te nisu ocigledno vaspitali jer da jesu ne bi bila izopacena....U ostalom zasto bi vi izlazili na ulicu da pokazujete sta ste??Koga VI zanimate??Da li sav normalan svet mora u ovoj zemlji da trpi kretene i budale?????

Dikana

Obećava
Banovan
Poruka
60
Pa to nije normalna pojava....?Kako to mislis da jeste...To sto ceo svet nesto odobrava ne mora da znaci da je to normalno,jer NIJE.Nisi ti kriva jer imas problem u glavi.A i roditelji te nisu ocigledno vaspitali jer da jesu ne bi bila izopacena....U ostalom zasto bi vi izlazili na ulicu da pokazujete sta ste??Koga VI zanimate??Da li sav normalan svet mora u ovoj zemlji da trpi kretene i budale?????

Ja nisam rekla da je meni do tamo neke parade,i zasto mora na to da se gleda kao "izopacenost"? ja samu sebe nesmatram izopacenom

kami83

Legenda
Banovan
Poruka
62.443
Kami ukoči...To što su ti likovi seljačine ne znači da i ona nije...Ona je deo one ''prve Srbije'' u kulturnom smislu,ko i ceca i slične.

Ona, za razliku od tih ostalih ne trtlja o srpstvu, sto znaci da ima gram zdravog razuma. A kic nije nikakav problem sam po sebi, problem je kada se uhvati u simbiozu sa tim sovinisticko-nacionalistickim miljeom. Obican kic je srpska komparativna prednost u ekonomiji, jer jedino smo za kic i sposobni.

Reefer

Zaslužan član
Poruka
146.529
nesprecava nas niko na taj nacin ali Lez jos nije normalna pojava kod nas. Nisam ja kriva sto volim devojke.

Niko nije napisao da si kriva. Ali jesu krivi oni koji ti govore da je normalno i dobro biti homo. Da ti isti imaju dobre namere, ponudili bi ti pomoć u prevazilaženju problema. Gurajući problem pod tepih (tako što ga ne nazivaju problemom) niko nije na dobitku.
Na žalost, neki ovako dolaze do novca, drugi do političkih poena a hajde da vidimo ko realno najlošije prođe?

Reefer

Zaslužan član
Poruka
146.529
Ona, za razliku od tih ostalih ne trtlja o srpstvu, sto znaci da ima gram zdravog razuma. A kic nije nikakav problem sam po sebi, problem je kada se uhvati u simbiozu sa tim sovinisticko-nacionalistickim miljeom. Obican kic je srpska komparativna prednost u ekonomiji, jer jedino smo za kic i sposobni.

Kami, opet sudiš po sebi. Nisu svi isti, poštuj te različitosti.

goxy

Zaslužan član
Poruka
105.740
Ne znam ''srpstvo'',''gej prava''...Sve više se smanjuje razlika i postaje nešto nametnuto što ljudi osećaju da im se nameće da bi se skrenula pažnja sa stvarnih problema.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.