Quantcast

Јелена Карлеуша одликована

kami83

Legenda
Banovan
Poruka
62.443
Ne znam ''srpstvo'',''gej prava''...Sve više se smanjuje razlika i postaje nešto nametnuto što ljudi osećaju da im se nameće da bi se skrenula pažnja sa stvarnih problema.

U neku ruku to je i bolje, ziveti u virtuelnoj stvarnosti. Jer resenje tih stvarnih problema zahteva da ljudi izadju iz svojih mediokritetskih ljustura i suoce se sa stvarnoscu, sto vecina ne zeli, i bolje da zive oklopljeni svojim odbrambenim mehanizmima.

goxy

Zaslužan član
Poruka
105.740
Ali ti problemi imaju malo ili nemaju uopšte veze sa gej paradom koja je stvar organa bezbednosti...Dobro ne podignu hram ''hrabrim braniocima gej prava''...Beee.Gde su ti gejevi i ti krug dvojke ljigavci što se međusobno nagrađuju bili kad je bilo žestoko pod pritiskom slobine represivcne mašinerije...Eee,bre koja prevara...Ako će tako u ovoj ''demokratiji'' sve ići...

Reefer

Zaslužan član
Poruka
147.801
Nekad nerazumem zasto toliko imate nesto protiv nas,javno kazem ko sam i sta sam ,nikom nista zao nisam ucinila ,dal je moguce da ljudi toliko mrze Lez ,Gej i sl.?

Hmmm, a zašto javno kažeš? Šta time dobijaš? Mislim, ni ja ne govorim javnom šta sam i kako radim određene stvari. Živi svoj život kako ti smatraš da je dobro, ali moraš da si svesna (ili svestan, ukoliko si neko od naših dragih i poznatih kolega) da homoseksualizam nije nešto što naše društvo prihvata i podržava.

Reefer

Zaslužan član
Poruka
147.801
Upotrebi taj savet i za sve one koji smatraju da je homoseksualizam bolest.

Bolest ili poremećaj, svejedno je. Njima je potreban pomoć koju ne dobijaju.
Činjenica je da su različiti, i da mnogi zarađuju potencirajući tu različitost, a svesni su da na taj način samo produbljuju jaz.
U ovom slučaju ta različitost nije pozitivna, jer sami homoseksualci ne mogu da ostvare ono što mogu hetero.

kami83

Legenda
Banovan
Poruka
62.443
Bolest ili poremećaj, svejedno je. Njima je potreban pomoć koju ne dobijaju.
Činjenica je da su različiti, i da mnogi zarađuju potencirajući tu različitost, a svesni su da na taj način samo produbljuju jaz.
U ovom slučaju ta različitost nije pozitivna, jer sami homoseksualci ne mogu da ostvare ono što mogu hetero.

Nije bolest, i pomoc im je potrebna jedino u smislu da ih sikaniraju, pa ih treba zastititi.

Ti koji zaradjuju su nebitni, jer su velika manjina. Isto kao sto niko ne pravi demonstracije protiv advokata koji zaradjuju na ljudskoj nesreci, zasto bi bilo ko pominjao tamo neke clanove NVO koji zaradjuju na ljudskim pravima? Oni, za razliku od advokata, zaradjuju na pozitivnim stvarima. A o uciteljima i lekarima koji zaradjuju na tome sto uce i lece necu ni da pocinjem.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.